Jump to content

Master


Possessed

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

jel ste bre videli cover za novi Master?!?!

 

http://static.metal-archives.com/images/1/5/3/0/153027.jpg

 

:) :) :)

 

ali zato album..pa evo upravo ga zavrsavam sa prvim slushanjem chini se do jaja..doduse tako i sa svakim drugim, pa vec od drugog slushanja malo, malo pa smara vec na pola...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 9 months later...

Master sam slusao pre milion godina (jos u osnovnoj sam imao On the seventh day...) jednostavno prirastao mi je za srce,po meni najbolji album.Ove novije nisam slusao,pa sam nabavio Slaves to society i sta znam ok je,nista posebno ali je ok.Ovih dana idem i po The Spirit of the West i Four More Years of Terror pa cu da ih preslusam detaljno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 years later...

heeeh kojih 200 haahaha... imam neku ponudu pa gledam sta je mudro..jer od 2004 kad sam prvi put pitao Pola kad ce doci on je rekao .."uskoro"

e sad, pojma nemam dal ko jos to slusa ovde.. mislim dal to slusa desetina ili stotine ljudi pojam nemam.

 

Oni pice 2012 na turneju... jedino sto kostaju... da bi sve bilo ok treba oko 130 ljudi po 10 eura, a to mislim da bi bilo optimisticno

jer se na spisak privali ovaj onaj i prc :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Е, ту се долази до оне једне зајебане ствари - да ли је концерт за викенд, или у току радне недеље. А Warbringer је, ипак, мање познатији бенд. Чак и поред тога што је Треш последњих година код нас у експанзији, опет ми се чини да има мању публику него Дет метал.

Share this post


Link to post
Share on other sites

brate bas me briga dal je koncert u utorak ili subotu posle rucka, ako nesto dovuces za pare zelim da mogu d akazem..ok u srbiji u Beogradu ce doci bednih 100 ljudi bar.. ali da znam da ce sigurno doci.,..

Warbringer jeu Srbiji bas zbog toga sto ti kazes.. poznatiji od mastera..ne znam skoro nikoga ko slusa master toliko da bi skocio od radosti da ih nekako dovucemo...

 

Det metal.. jb gmanje ljudi ima ALI oni ostaju i sto je najgore tu su, i idu svi..

a tosto je sad tres IN, jbg i ti "treseri" su se "zamorili" i kao "nemaju para" al zato ili idu na more, piju za 500 kinti ispred kluba, ilijedu govna,

cinjenica, seti se, pre samo nekoliko godina, ko god da je dosao prosao je u Srbiji ko car, nista nismo imali a bilo je do ajj i scena(iako manje bendova)

i koncerti..sad svi dolaze.. a publika... nemaaa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ево, пошто се крећем међу тим "трешерима" које и ти и ја спомињемо, да одмах кажем једну ствар. То нису ни Т од трешера. Него једноставно клинци који купе дубоке патике, скрате шишке и мисле да су кул и да ће на тај фазон по'ватати све пичке света. Зато тих људи и нема на концертима. А што се тиче тога како је било раније - апсолутно се слажем. И чини ми се да су се људи размазили са честим концертима. Раније јесте било то да се кукало, и када ти једном у годину, годину и по дође бенд по недељу дана скачеш од среће и само њих слушаш. Сада капирам да су људи можда чак у фазону: "А, има сада често концерата, отићи ћу на неки други".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo

 

I sve je to razumljivo ljudi se ovde zalete dovedu bend jer video dosta fb tresera i sve to, dovedu tres bend i..?

dodje 50 ljudi ili max 100

 

eto

 

e sad ja bi voleo da vidim master ovde ali.. mislim da nije realno da ovde dodje 120-150 ljudi tj da toliko ljudi kupi kartu... nazalost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja stvarno mislim da je to nerealno skroz.

 

Dovedi Ulcerate :P A ne ozb, evo mislim da je Decapitated ok prosao, dovedi takav neki bend, pre ce ti ljudi doci, a manje kosta. Ono Fleshgod Apocalypse ili tako nesto. Iz susedstva a da nije preskupo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ћути, Warbringer је и супер био. Шта онда рећи за катастрофу од Darkness-a?! Одем на концерт и видим 20 ентузијаста којима је јасно да је у питању један од 10 највећих европских треш бендова.

 

Као што рекох, и ја бих волео да видим Мастер. Можда би добро прошли када би радили свирку са још неким већим бендом.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja stvarno mislim da je to nerealno skroz.

 

Dovedi Ulcerate :P A ne ozb, evo mislim da je Decapitated ok prosao, dovedi takav neki bend, pre ce ti ljudi doci, a manje kosta. Ono Fleshgod Apocalypse ili tako nesto. Iz susedstva a da nije preskupo.

 

Ma ja nisam neki sad tu organizator, i ne bi se cimao da ensto radim zbog para, samo ono sto volim i sto zeli da vidim ovde da svira bih cimao...

 

@Steva

Kojih 10 najvecih trs bendova evrope.. to sto su onda svirali i bili dobri ne nadomescuje 25 godina metala u evropi.. kolio cimanja toliko i uspeha..ko sacres steel..jbg 30 ljudi..i cao

a i to je NS.. ovo je Beograd ima 2 milion aljudi koji ovo podrucje trajno nastanjuju... mora d aim par stotina onih koj zele na neki koncert.

E sad jbg, da dovedem master u SR za koji nemam para plus veci bend za koji tek nemam para pa da se posle poubijamo svi...

 

@SVI

Nije poenta d aja dovodim, ja samo slusajno znam neke bendve pa mi kazu sta i kakao bi moglo, isto tako cimajte se i vi vidite koliko ko ksota kad moze..skupi se sa tri ortaka po 100 eura, stavi dupe u procep pa profitiraj ili budi na nuli, ili pukni.. ALI POKUSAJ

ja cu da gledam da dovucem sta ja volim i st amislim da valja, svi ostali DIY

Edited by Speed_Dead

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel´ to ova turneja u pitanju: MACABRE, Massacre & Master???? Army Of Darkness Tour 2012!

 

Jan. 25 - Osnabrück, Germany @ Bastard Club

Jan. 26 - Munich, Germany @ Backstage

Jan. 28 - Zürich, Switzerland @ Industrie 45

Jan. 29 - Lyon, France @ Le Kao

Jan. 30 - Paris, France @ Divan Du Monde

Feb. 03 - Valencia, Spain @ Durango Club

Feb. 04 - Badalona/Barcelona, Spain @ Estraperlo Club

Feb. 05 - Montpellier, France @ Secret Place

Feb. 07 - Maribor, Slovenia @ Mc Pekarna

Feb. 08 - Zagreb, Croatia @ Tvornica Kulture

Feb. 11 - Winterthur, Switzerland @ Gaswerk

Feb. 13 - Dresden, Germany @ Chemiefabrik

Feb. 14 - Berlin, Germany @ K-17

Feb. 15 - Bochum, Germany @ Matrix

Feb. 16 - Leer, Germany @ Zollhaus

Feb. 17 - Eindhoven, Holland @ Dynamo

Feb. 18 - Rotterdam, Holland @ Baroeg

Feb. 19 - Drachten, Holland @ Iduna

 

 

posle zagreba ima slobodnih datuma pa gledajte da ubacite Bg (ili NS, sto da ne) ;) ne znam za vas, ali ja ovo necu propustiti ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...