Jump to content

Teletabisi.....KOLIKO IH MRZIMO!


Dr Hiroshima

Recommended Posts

To stvarno i jeste napravljeno za zaostalu decu! A uostalom, sestra od mog ortaka se nacrta svaki put kada pocnu Teletabisi, i onda im mase! Pa stvarno ima retardirane dece na ovom svetu! A da li je istina da su dva deteta poginula zato sto su imitirali Teletabise i skocila u bunar ili je to samo trac? :?: :? :?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jebete vi sve ovo! Sve ce biti vise retardirane djece na ovom svijetu! To, naravno, (pot)pomazu i ovako debilne serije.

 

Mislim sta djeca imaju u ovom da nauce. Ja sam rastao uz Transformerse i Nindza Kornjace i to me je u tom dobu naucilo da razlikujem dobro od zla. A sta danasnja djeca imaju da nauce iz ovih "Teletabisa"??? Nista! Sem da ostanu glupa!

 

Najtezi posao koji je pao u ruke ovim idiotima je bio: kako da uprtrijebe kisobran kad pada kisa! biggrin.gif

 

Ma bolesno do daske!!!

 

 

Zabrinuti roditelj,

Will-O'-The-Wisp biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest kArLo

Teletabisi su radjeni sa namerm da psihicki oslabe deco.

 

rozerozerozerozerozerozerozerozerozerozerozerozerozerozerozerozeroze

rozerozerozerozerozerozerozerozerozerozerozerozerozerozerozerozeroze

rozerozerozerozerozerozerozerozerozerozerozerozerozerozerozerozeroze

rozerozerozerozerozerozerozerozerozerozerozerozerozerozerozerozeroze

rozerozerozerozerozerozerozerozerozerozerozerozerozerozerozerozeroze

rozerozerozerozerozerozerozerozerozerozerozerozerozerozerozerozeroze

rozerozerozerozerozerozerozerozerozerozerozerozerozerozerozerozeroze

rozerozerozerozerozerozerozerozerozerozerozerozerozerozerozeroze

Share this post


Link to post
Share on other sites

To stvarno i jeste napravljeno za zaostalu decu! A uostalom, sestra od mog ortaka se nacrta svaki put kada pocnu Teletabisi, i onda im mase! Pa stvarno ima retardirane dece na ovom svetu! A da li je istina da su dva deteta poginula zato sto su imitirali Teletabise i skocila u bunar ili je to samo trac? :?:  :?  :?

Zao mi je,ali mislim da je,nazalost ovo ipak tacno...... :cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

MRZIM TELETABISE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A STO JE NAJGORE IDEM JA PRE NEKI DAN KNEZOM KAD ONO NEI GENDE SE OBUKAO KAO JEDAN OD NJIH I NAPLACUJE DECI SLIKANJE A STO JE BILO JOS GORE DECA SU CEKALA U REDU DA SE SLIKAJU SA LJUBICATIM KRETENBISOM KOJI JE AKO NISAM NAPOMENULA IMAO SVOG TELOHRANJITELJA?!!!???!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice one dece koja su skocila u bunar -- mislim da je to bio pravi potez... Zamislite kakvi bi bili kad porastu!?? Ovako je bolje, spasili su svet bede svog prisustva.

 

Covece kada bi sva deca koja gledaju teletabise skocila u bunar, ne bi bilo srecnijeg coveka na svetu od mene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa znate kako...definitivno su za ljude starije od 4 godine vrlo debilni...ali su sasvim ok za decu....isto tako su i filmovi,serije i ostalo sto mi gledamo,debilni za nekoga ko nije dovoljno zreo da to razume....zato,lepo pustite decu da to gledaju,o tome ne vredi raspravljati.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

MRZIM TELETABISE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A STO JE NAJGORE IDEM JA PRE NEKI DAN KNEZOM KAD ONO NEI GENDE SE OBUKAO KAO JEDAN OD NJIH I NAPLACUJE DECI SLIKANJE A STO JE BILO JOS GORE DECA SU CEKALA U REDU DA SE SLIKAJU SA LJUBICATIM KRETENBISOM KOJI JE AKO NISAM NAPOMENULA IMAO SVOG TELOHRANJITELJA?!!!???!!!!

 

GR VIDEO SAM. DA NIJE IMAO TELOHRANITELJA NABIO BI MU MARTINKU U DUPE[ Jadna martinka imala bi traume sad.gif ] Treba raketirati stanice koje pustaju Telesvabise[ Teletestise]. Ocjemo da jedemo Debilade i Debilone...D?!?!?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...