Jump to content

Teletabisi.....KOLIKO IH MRZIMO!


Dr Hiroshima

Recommended Posts

pa znate kako...definitivno su za ljude starije od 4 godine vrlo debilni...ali su sasvim ok za decu....isto tako su i filmovi,serije i ostalo sto mi gledamo,debilni za nekoga ko nije dovoljno zreo da to razume....zato,lepo pustite decu da to gledaju,o tome ne vredi raspravljati.....

 

NE NE I NE!!!

 

POstoji OOOGROOMNA razlika izmedju INTELIGENTNE i DEBILNE dece.

 

A TELETESTISI su za RETARDIRANU decu, ili onu koja to teze da postanu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sve vise pocinjem da mislim da su teletabisi u stvari satanisti i da umesto onog tabi pa pa u stvari tamni,pa,pa! sad.gif :roll:

 

Da, ono 'tele' zameni sa 'sata' a ono 'tabisi' sa 'nisti' ... pazi stvarno majku mu! 8O 8O biggrin.gif 8O 8O

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sve vise pocinjem da mislim da su teletabisi u stvari satanisti i da umesto onog tabi pa pa u stvari tamni,pa,pa! sad.gif :roll:

 

Da, ono 'tele' zameni sa 'sata' a ono 'tabisi' sa 'nisti' ... pazi stvarno majku mu! 8O 8O biggrin.gif 8O 8O

Majke mi......ako mi ne verujes gledaj ih malo duze pa ces da vidis kako ces da pozelis da ubijes sve oko sebe... biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nazalost-ima dece koja ih obozavaju(hvala bogu-moj mali brat ih mrzi)

Veruj-kada sam srela jednog od njih-jedva sam se suzdrzala da... :evil: :x Zabranjeni su u Britaniji zbog toga sto usporavaju razvoj inteligencije,pa sad prodaju to nama,jer im vise odgovaramo-glupi-ALi- smile.gif NECE MOCI!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teletabisi je crtani film napravljen za veoma malu decu i za decu ometena u razvoju. Ako vem smeta sto gledate? Osim ako ne pripadate gore spomentima.

 

Inace od mog komsije pa njegova dvogodisnja cerka taj "crtko" sa punom paznjom za razliku od paje patka i ostalih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gospodo, svi se slazemo da su telebudale idiotska emisija koja nema nikakvu poruku, a kamoli pouku. Tu je kraj! Oni nisu kultura, a daleko bilo da su umjetnost! Rasprava o njima ne teba da bude na ovom forumu - ipak pricamo o kulturi! :mrgreen: Zakljucak je jasan, stoga ZATVARAM TEMU!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...