Jump to content

Esgaroth


Apeiron

Recommended Posts

da da koznjaci idemo malo icon_smile.gif e da su meni kozne pantalone.. icon_smile.gif mada.. ne bi mi se uklapale uz svu tu anarhiju al jebi ga icon_smile.gif kad je ta promocija musik29.gif

E, da budem iskren, ja sam juče poneo sa sobom kožne pantalone, ali toliko sam bio smoren što sviramo kasno, da me je mrzelo da ih oblačim.

Ali zato na promociji Metal Sound-a, tu se već vredi srediti icon_wink.gif

Ah, da, promocija je 24.06. Subota u Domu Omladine, sviraju Rain Delay, Esgaroth, Acid Rain, Broken Strings...ima tu još bendova...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 452
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa ovo ce biti super koncert, jedva cekam.

Dobri ste bili sad u petak. Steta sto niste svirali bar malo ranije, jer bi sigurno bolje prosli.

Meni je to sve jedno, a treće mesto je sasvim ok. Verovatno da je glasao žiri stvari bi bilo nešto drugačije. Prvi bi bio Acid Rain, a drugi mi, al' to sad nema veze.

Jedan ekskurz iz čitave situacije, zašto se ovaj forum zove još uvek YuMetal. Mislim da je sada došao konačno trenutak da promeni ime u SerbianMetal.

Uzgred, ovo je moj 100-ti slavljenički post pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

a gde su pesme - pjesme ??? icon_smile.gif

obecanje ludom radovanje , izgleda ...

i taj mykosmos ... icon_uhoh.gif boze,boze ...

Vidi, ja sam već dao Lokiju sve za my space. Ne znam zašto već nije postavio našu stranu. Pokušali smo kod mene da otvorimo stranu Esgaroth-a na my space-u ali nešto nije bilo u redu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma jeste ok lik ...

nego se malo kurcio pred nekim

pandurima jedno vece ... icon_smile.gif

nek ti prica majk ...

 

a deo price je :

"mali ugasi tu cigaru da ti ne odvalim glavu samarcinom"

"sta je bre , sto da ugasim ?" icon_smile.gif

 

i njanjanaja blablablalba

i tad smo svi napunili gace od straa' icon_smile.gif

ali dobro smo prosli ...

 

 

 

 

 

nego nemoj ti mene da zamlacujesh ovde

nego gde je taj sajt i myspace ??????????

i semplovi ?????????????????????????????

i slike ?????????????????????????????????

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj mene samo da pitaš šta nije u redu jer Esgaroth (bar zvanično još uvek) broji 5 članova. Eto npr. pitaj Majka icon_wink.gif

U ovom momentu previše sam zauzet oko izdavačkih kuća i EXIT-a (a to je i najvažnije), a lidersku poziciju prepustio sam Majku (da bih oslobodio vreme).

Uglavnom, najvažnije je da ćemo od septembra imati bar jedno zvanično izdanje, ako ne i više.

Edited by +morgan+

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skroz opasno i surovo izgledate na bini, jos samo klavijaturista da nije statican, tj. da je u skladu sa zlOOm koje emituju Morgan i Majk! icon_biggrin.gif

Ahh ne brini, klavijaturista neće više kočiti bend pošto je nažalost primoran da izađe iz istog. Svaka čast vama, svima sam već rekao iz tvog benda, realno je trebalo da pobedite, ali nja nja ... icon_wink.gif

 

 

Manjak vremena koji će uskoro postati veoma veliki manjak i koji svakako nije srazmeran sa porastom apetita ovog benda za svirkama i nastupima me je primorao da ustupim mesto nekom boljem.

 

Bendu želim sve najbolje u daljem radum, kao i kolegi koji će me zameniti, a ja se nadam da će to biti moj favorit icon_wink.gif ..

 

Tu sam ako mogu ikako da pomognem, samo po pitanju stvari koje ne iziskuju mnogo vremena i cimanja, Morgan je spominjao da je zainteresovan da mu prosledim neke pesme i ideje, ali obzirom na to da će (za koga god da se opredele od mogućih) moj naslednik biti daleko kompetentniji od mene u tom pogledu nema razloga za to.

 

Pesma Monarchy Divine vam je još aktuelnija sada kada se priča o vraćanju Monarhije u Srbiju - mislite o tome icon_wink.gif

 

Samo pičite i živeli!

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji Dušan, Dušan S? On još ni ne zna. Ovo nije niko izdejstvovao, ovo je moja odluka, pošto se ne poznajemo zamolio bih te da se uzdržavaš komentara naročito ako su u pitanju pretpostavke.

 

I danas sam saznao (kad sam se nalazio sa njim da mi vrati aparat) da se potrefila i sa odlukom Danka basiste. Ladno smo isti dan došli na probu i rekli da ne možemo više da sviramo (samo je on došao posle mene kad sam ja otišao), a nismo se čuli maltene 10 dana...

 

 

Aj jbg živeli

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

-Eto,izasao sam i ja iz Esgarotha.

 

-Morgane,nadam se da ce ti se sve ideje i planovi u vezi sa Esgarothom ostvariti,nazalost,necemo svirati zajedno na Exit-u i po Evropi (oni festivali sto si mi pricao da cemo svirati po zemlji i sloveniji,ne mogu sad da se setim).Iskreno se nadam ces naci stranog izdavaca,kao sto si planirao,i da cete napraviti dovoljno pesama za album. U Esgarothu su i dalje kvalitetni muzicari,tako da vam nece biti problem da napravite jos par hitova kao sto je Monarchy icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

 

-Momci,srecno na EXITU srecno po Evropi,i jedva cekam da cujem taj materijal u septembru pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo samo da se i ja oglasim.

Zahvaljijem se u ime Esgaroth-a i lično i Marku i Danku na predhodnoj saradnji. Zajedno smo ostavili iza sebe jedan mini album i pregšt koncerata koji su bili od izuzetne važnosti za promociju benda.

Ovo je samo pokazalo da je Esgaroth u poslednjih par meseci postao veoma ozbiljan bend za velikom ambicijom, a ta ambicija oduzima vreme i zahteva totalnu posvetu. Sve je urađeno tako da bend bude još funkcionalniji.

Ni jedan od narednih koncerata nije ugrožen jer novi članovi su već pristigli u bend...sledeća dva najbliža koncerta su 24. Juna u Domu Omladine (Beograd)i koncert iz Studia 6, 202 (to se još ne zna kad će tačno biti).

Edited by +morgan+

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji Dušan, Dušan S? On još ni ne zna. Ovo nije niko izdejstvovao, ovo je moja odluka, pošto se ne poznajemo zamolio bih te da se uzdržavaš komentara naročito ako su u pitanju pretpostavke.

 

I danas sam saznao (kad sam se nalazio sa njim da mi vrati aparat) da se potrefila i sa odlukom Danka basiste. Ladno smo isti dan došli na probu i rekli da ne možemo više da sviramo (samo je on došao posle mene kad sam ja otišao), a nismo se čuli maltene 10 dana...

 

 

Aj jbg živeli

nesto mi puca dal je tvoja odluka il' ne icon_smile.gif

srecno u radu sa trigerom u svakom slucaju

nadam se da ce te svilokos dobro izmuciti

 

aj ziv bio pivopije.gif

Edited by Dani Filth

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ja dobro vidim ovo??Danko i MArko vise ne sviraju u Esgarothu!Ej jbg!!Vasha odluka(nadam se da vas niko nije terao na ovo)!

Nije valjda i Milosh odluchio slichno??

 

Ipak nadam se da ce Esgaroth postati famous!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ja dobro vidim ovo??Danko i MArko vise ne sviraju u Esgarothu!Ej jbg!!Vasha odluka(nadam se da vas niko nije terao na ovo)!

Nije valjda i Milosh odluchio slichno??

 

Ipak nadam se da ce Esgaroth postati famous!

Naravno da nije. U suštini Andrej, Miloš i ja smo bili najstandardniji i najredovniji članovi,a izlazak Marka/danka se već dugo očekivao tako da ovakva situacija uopšte nije nova za nas. Meni se čini da će Esgaroth samo od ovoga da dobije na funkcionalnosti.

Uostalom sve je već bilo pripremljeno za nove članove. i kao što već rekoh, da se ne ponavljam, ovo je dobro za bend.

Edited by +morgan+

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...