Jump to content

Esgaroth


Apeiron

Recommended Posts

  • Replies 452
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a mysvemir.som ???

Evo sad sam se tek vratio iz Podgorice, jebi ga morao sam da mirim narod icon_wink.gif

Prva vest: Stimpi je sa du Esgarothu umesto Marka.

Na Metal Sound Festivalu, pored pomenutih bendova, izgleda da sviraju i Throguh Art.

www.metal-sound.net je oficijalna strana za časopis (ovo mu dođe preview verzija do petka).

Plus Esgaroth će već krajem meseca izaći na split tape-u sa Norveškim bendovom Dnjeper za Underground Resistence kuću. Do kraja meseci i sajt će biti postavljen.

Taman ću u četvrtak sa dachazom da postavim i myspace jer očigledno ništa ne ide dok se ja ne umešam.

Pozdrav tebi u Kruševcu pa navrati na svirku 24-tog

Share this post


Link to post
Share on other sites

Srecno vam sa stimpijem.

Stvari koje sam cuo sa do jaja,produkcija je perverzija!

'fala na komplimentima.

Eto Stimpi je nekako bio suđen Esgarothu. Još od one zajedničke svirke u SKC-u primetio sam Stimpija. Trebalo bi da se fino uklopi u ekipu,a to ćemo već imati prilike da vidimo u Domu 24 Juna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

...mislim da je shteta sto je otishao.

Da, istina, ali šta ćemo mi tu. Najbitnije je da se sad koncentrišemo na novog klavijaturistu, Stimpija.

Osim toga, predstoje nam vrlo brzo 2 koncerta 24. juna na Metal Sound Festu, odmah i dan iza, u Vranju. Bend očigledno veoma brzo napreduje, a verujem da će nakon prvog izdanja stvari ići još brže.

Uzgred, hvala na komplimentima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ša se radi?

 

Drago mi je što je Stimpi došao na moje mesto, mali viking stvarno zna svoj zanat i siguran sam da će strava da odradi već prvu svirku. Ko što mu rekoh i lično, slobodno nek me zove ako treba da mu pomognem ako nešto ne može da dokuči sa snimka. Za tolko mogu da se docimam opušteno.

 

 

@Planet_Hell

Ako Damjan ikad bude čuo pesmu pitaj ga šta misli o bojama plz, znam da kompozicija ima mane, ali sve je napisano neviđeno na brzinu, za boje me najviše zanima ...

 

pozdrav i naravno živeli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vama je bas krenulo! Jel ima neki novi monarchy?

Ko vam sad svira bass?

Da budem iskren priča sa basistom je bila u drugom planu zbog klavijaturiste, ali kako stvari stoje, imaćemo najbolje rešenje za klavijature.

Tek sad smo počeli malo više da razmišljamo o basu i odmah se nametnulo par imena, ali polako, hoćemo da proverimo svaku opciju, pa ko se najozbiljnije pokaže... icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba ići polako, ali imate svirku za manje od dve nedelje ako nisam pogrešno razumeo, treba skinuti sve te pesme, ja sam razumeo da ga već imate iz onoga

novi članovi su već pristigli u bend

 

... Tako da pazite na vreme icon_wink.gif

 

 

pivopije.gif

Edited by Old Smuggler

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba ići polako, ali imate svirku za manje od dve nedelje ako nisam pogrešno razumeo, treba skinuti sve te pesme, ja sam razumeo da ga već imate iz onoga

 

 

... Tako da pazite na vreme icon_wink.gif

 

 

pivopije.gif

Ama polako SP je u toku, a Loki je tu uvek da odmeni basiste, a on i onako zna sve pesme. Da budem iskren, ja bih najviše voleo Lokija da vidim u Esgaroth-u, ali on ima još dosta da uči icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...