Jump to content

Esgaroth


Apeiron

Recommended Posts

  • Replies 452
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na Metal Sound Fest #2 nije bilo loše toliko, jedino mi nije jasno zašto se onaj tonac iz Doma utrpao gore kod mixete i poremetio ono što je Stefan "Baba" namestio??? Vaš nastup je poremetio skroz, na snimku, iako sam stajao pored prokletog zvučnika, se čuje samo neko mumlanje umesto pevanja, bas bubanj i poneka deonica na klavijaturama!!!! Ali ajde, ništa strašno, i malo je publika izgledala smoreno u toku cele svirke, kako koji bend izađe tako se samo proprati aplauzom, kako posle pesme tako i kad su trebali da siđu sa bine, sve u svemu organizacija je bila zaista dobra i baš mi je drago što je došlo preko 200 ljudi, nadamo se sve jačim posetama MS FEST događaja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na Metal Sound Fest #2 nije bilo loše toliko, jedino mi nije jasno zašto se onaj tonac iz Doma utrpao gore kod mixete i poremetio ono što je Stefan "Baba" namestio??? Vaš nastup je poremetio skroz, na snimku, iako sam stajao pored prokletog zvučnika, se čuje samo neko mumlanje umesto pevanja, bas bubanj i poneka deonica na klavijaturama!!!! Ali ajde, ništa strašno, i malo je publika izgledala smoreno u toku cele svirke, kako koji bend izađe tako se samo proprati aplauzom, kako posle pesme tako i kad su trebali da siđu sa bine, sve u svemu organizacija je bila zaista dobra i baš mi je drago što je došlo preko 200 ljudi, nadamo se sve jačim posetama MS FEST događaja...

Ja sam naravno sve precizno izračunao 235 karata prodatih i 45 ljudi sa spiska

znači sve ukupno oko 280 (bogami fino za prvi koncert koji sam organizovao).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh, da evo vam malo info-a. Mi sad završavamo ''polako'' materijal za naš prvi ''official'' EP. Na tom EP-ju bi trebalo da se nađu 4 pesme uključijući i ''Monarchy Divine''. U pitanju su 3 pesme i jedan instrumental. U suštini nije poznat samo naziv još jedne numere.

Ako ne bude bilo većih problema split CD bi trebao da izađe tokom novembra-decembra za Metal Sound Records kao spilt sa Consima al' to otom-potom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ko je organizovao MSI?

 

Drago mi je da je doslo toliko ljudi, a zao mi je sto nisam dosla ja!

 

POzdrav za ESGAROTH...

I vidim da imate nekog novog clana (na slici kosati lik iz Morgana)?!

MSI šta je to? Da li misliš na MS Fest, to ja organizujem u cilju promoije časopisa.

Da, to je novi član. Đura iz Kovina je sad još jedan gitarista, a imamo i novog basistu ivan iz studia Shelter. već smo odsvirali dve svirke u novoj postavi i za sad sve ide kako treba, a tu su i nove pesme koje ćemo izvoditi za mesec dana premijerno u Beogradu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ako vam Djubro svira gitaru... teshko vama. Ja dok sam svirao s njim nisam mogao da dodjem do stalka s mikrofonom, a bio sam pevach, a on je bio basista icon_smile.gif .

U svakom sluchaju, imate moju podrshku (mada ne znam koji cje vam kurac icon_smile.gif)

pivopije.gif

Đubro je baš fin dečko icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad cete u rumu?

Ne znam tačno, neko nas je zvao da sviramo sa lokalnim bendovima, ali još uvek očekujem zvaničniji poziv sa tačnim datumom.

Uglavnom, prva sledeća svirka (ako nešto ne iskrsne) trebalo bi da bude sredinom novembra u Beogradu na Metal Sound Fest koji će biti održan zbog promocije drugog broja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dodjite u krsheeevac malo ...

 

uzgred cuh da je majk vodio neku blackerku u

kineski restoran ?

 

proveri mi tu informaciju laugh.gif

 

mike ima da se naljuti ...

 

nego sto su se on i gremlin sjebali ?

znas mozda ? do skora je sve bilo ok koliko ja znam

a gremlin nece da prica o tome a do debelog

nikako da dodjem ... bili ste ok ekipa nemo'

pravite sranje sadek

Edited by Dani Filth

Share this post


Link to post
Share on other sites

dodjite u krsheeevac malo ...

 

uzgred cuh da je majk vodio neku blackerku u

kineski restoran ?

 

proveri mi tu informaciju laugh.gif

 

mike ima da se naljuti ...

 

nego sto su se on i gremlin sjebali ?

znas mozda ? do skora je sve bilo ok koliko ja znam

a gremlin nece da prica o tome a do debelog

nikako da dodjem ... bili ste ok ekipa nemo'

pravite sranje sadek

More nemam pojma šta debeli radi, ja sam skroz bio koncentrisan na Metal Sound,a to mi donosi i fine pare. Sad kad sam sve završio mogu da se skoncentrišem i na Esgaroth.

Debeli je bio nešto bezveze zadnjih par meseci pa je Đuro došo u bend. On je eksta i da to je onaj sa crvenom gitarom.

Ostalo je samo da vidimo šta ćemo sa klavijaturistom jer je Stimpi bio pozamljen na par meseci a njegovo vreme u Esgaroth-u ističe. Ima da dovedem nekog zmaja

Videću kad se dolazi u kruševac pa ću pitati Olgu.

Edited by +morgan+

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa jel debeli i dalje u bendu ili ?

Ma jeste Debeli je u bendu, sad je napravio novu pesmu, nego sam se i ja tek sad koncentrisao na Esgaroth pa razmatram ša je najbolje. No, mi i onako dosta često sviramo tako da Esgaroth nije bio ugrožen mojim ''spiritualnim'' odsustvom.

Evo ti pa ako hoćeš učlani se na Metal Sound Forum:

www.metal-sound.net/forum

Edited by +morgan+

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...