Jump to content

Esgaroth


Apeiron

Recommended Posts

  • Replies 452
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 months later...
Ko je sad u bendu?

Morgan,Marko iz Trigera ,Milos ??????

 

 

Zzop Ana

Morgan-vocal

Marko (iz trigera)-klavijature

Danko (Trough Art)-Bass

Milos-Gitara

Andrej (Acid Rain)-bubanj

 

Demo je gotov,u pitanju su autorske stvari u black fazonu (na foru Borgira i Bal Sagoth-a,i jos mnogo toga) ima i progresivnih elemenata,u svakom slucaju prilicno zanimljivo i atraktivno. Inace,ovim demom se radja novi Esgaroth,koji osim muzickog pravca i naziva benda nema nikakve veze sa starim Esgarothom. Sledeci petak bi trebalo da imamo svirku u skc-u (ono takmicenje preko 202-ke),pa ljudi,pozvani ste...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Morgan-vocal

Marko (iz trigera)-klavijature

Danko (Trough Art)-Bass

Milos-Gitara

Andrej (Acid Rain)-bubanj

 

 

Dobra ekipa....Nije sto znam neke ali stvarno je super ekipa!!Cula sam jednu pesmu i stvarno su ok!!!!A imala sam priliku i da poslusam neki praistorijski demo Esgarotha starog i po meni se ne razlikuje mnogo!!!

 

Ali dobro my opinion!!!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

koliko ja znam, za sada u nish idu final thought (ili ti death tribute + autorske), dargoron, gangbangers, rain delay, irish stew, underdeath, puls, styptic, subside, i vlada jet band... bice pun autobus...

Uvek ima mesta. Koliko se secam,u Vranje je putovalo 12 bendova,od kojih su neki bendovi cak vodili ortake,ortakinje,devojke,grupi devojke,grupi decake,bakin stari klavir,dve dalmatinske doge i fikus icon_da.gif ...pa sad ti vidi icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mmm ... grupi devojke ... , mada moram ti priznati razmišljam i o bakinom klaviru - to ti je dobra stavka icon_da.gif

 

Šamo šekš i rokenrol!

BAKIN KLAVIR (to podseca na tvoje klavijature)

Npr. u tvojoj biografiji mogu da napisem da si poceo da sviras na starom BAKINOM KLAVIRU, a da si kasnije preso na FANTOM X7 ili sta vec.

Uzgred, rekose mi da obavezno poneses stalak kad budemo putovali u Nish.

Share this post


Link to post
Share on other sites

...ahem ...

 

Nego što se vas Nišlijki tiče, ništa se ne brinite - definitivno stiže Morgan da vas izbavi od vaše nevinosti pošto mi definitivno sviramo u vašem gradu večeras (pa još na Džetov rođendan).

 

btw

 

Danko nije u mogućnosti da svira večeras pa će nam uleteti Loki koga smo Majk i ja celu noć driblali sa onih 6 pesama od koje su 2 autorske. Dečko se stvarno maksimalno iscimao da nas spase ... evo sad se vrnuh iz Borče, njih dvojca još tamo drve onaj Monarchy Divine i Thy Ravens icon_smile.gif

 

 

živeli

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...