Jump to content

Two Suns Setting


+DamyaN+

Recommended Posts

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E ali da je samo to bilo bi super...nego je fora, ako dovedesh gomilu ortaka i ako svirash medju prvima...jer, ko god da je dosho da gleda svoje ortake, otisho je i pre nego shto je gledao nas...tako da sigurno nije stavio nas kao drugo mesto...ja ne razumem kako se ovo takmicenje odrzava godinama, a da organizatori ne kapiraju, da glasanje mora da bude na kraju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ali da je samo to bilo bi super...nego je fora, ako dovedesh gomilu ortaka i ako svirash medju prvima...jer, ko god da je dosho da gleda svoje ortake, otisho je i pre nego shto je gledao nas...tako da sigurno nije stavio nas kao drugo mesto...ja ne razumem kako se ovo takmicenje odrzava godinama, a da organizatori ne kapiraju, da glasanje mora da bude na kraju...

Не вреди се, дамјан,е вајкати око система гласања. Такав је какав је, само се треба потрудити да будеш што бољи можеш да би се свидео жирију, тј. Џету и Олги, Како бисте прошли по њиховом мишљењу. Ми смо само једном, тачније двапут, успели да прођемо по гласовима публике и наравно да то увек прија, поготово што ми НИКАДА нисмо звали ортаке на наше свирке. То значи да бенд има људе којима се свиђа музика и због тога долазе. То је битније код ових концерата, да вас чују људи који ће вам касније долазити и на засебне концерте које не организује 202-ка.

Share this post


Link to post
Share on other sites

То значи да бенд има људе којима се свиђа музика и због тога долазе. То је битније код ових концерата, да вас чују људи који ће вам касније долазити и на засебне концерте које не организује 202-ка.

da brate, potpuno si u pravu, ali koliko je, recimo, vama vremena trebalo da steknete neke stalne fanove, koji ce doci na svirku kad cuju da vi svirate...?

treba puno svirki odrzati da bi se doslo do tog stadijuma...

a prilika za to je bio demo masters...na kome mi nismo prosli...tuga nasa...

bice bolje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Пријавите се за следећи, цимате ове са 202-ке да свирате са њима ван БГ... Бигаје, тако смо ми радили.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 8 months later...

Жив је бенд, умро није... Занимљива је та теорија са прескакањем степеника, пазите да се не оклизнете.

 

 

Ma opusteno, verujemo mi u tonca.Iskustvo je na nasoj strani.

Doslo vreme kad ti trebaju pare za instrumente,probe,snimanja,stampanja,za organizatore,vlasnike klubova,plakate,omote,CDove....I na kraju kad pogledas,ceo zivot si u minusu a trudio si se.Sve zarad dobre muzike.

Posle dozivis i da se nekom ne svidjas ili da odes da sviras ljudima koji te gledaju sa prekrstenim rukama-namrsteni te cekaju da pogresis kako bi uvecali svoj ego.SVE JE MANJE PRAVIH UZIVALACA MUZIKE!!!

 

Samo su devojke iskrene u muzici!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam oduvek insistirao da su pesme posle svega ostale najblize black podrucju, a moje misljenje deli i Milosh, a Miloshha jos ne znam i moze da se desi da njegov stil bubnjanja promeni malo( ali ne verujem i znacajno) prethodno odgajeni zvuk... ne verujem da ce nesto da se promeni jer Marko i Damyan drze do starog stila...

ideja sa dva vokala je meni isprva bila sumnjiva, ali kad neko peva kao Maja... onda je to pun pogodak...

 

jebem li ga dal' postoje zanrovske promene, to je na auditorijumu da proceni... meni se cini da je muzika ostala ista posle svih promena...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muzika i pesma ostale su iste.Sve je u nekom progresive death black-u.Recimo da je to najpribliznija ocena,mada ne volim tako da opisujem.Taj komentar su nam dali neki ljudi,pa ja sad glumim papagaja.Za mene je to sto sviramo pravi black.Muzicki precizan,tehnicki zahtevan.Najbitnija je atmosfera.

Postavicu novi sajt za koji dan (stari nam ban-ovali) i stavicu promo spot za pesmu "Man,mashine,nature" i 2 mp3-a- "Zeus" i "Opus"

 

Objavicu adresu na forumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Shickey

Promene (muzicke) jos uvek nema. Ali posto smo tu Maja i ja vrlo lako moze da dodje do malecnih izmena, s obzirom da i Maja i ja slusamo dosta mirniju muziku, pa ubacimo samo malo doom atmosfere.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To bi onda trebao biti neki Arcturus/Borknagar fazon, a?

 

Ne,ne.Totalno je nas fazon.Sto se tice ta dva benda niko ih ne slusa u bendu tako da...Verovatno licimo na neki bend al jos neznamo na koji,jos nismo culi slican nama.

Ali definitivno jeste kombinacija vise pravaca i dosta bendova koje mi slusamo imaju uticaj na nas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebem mu nebo, ja bljack nikad slusao nisam, a pokusavao sam da slusam, i ne ide mi bas... za ove gore bendove prvi put cujem... ali TSS mi se jebeno svidja, a ne lici ni na jedan black koji sam slusao... doduse ovo sto je naveo RNA nisam cuo, mozda ima neke veze...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...