Jump to content

Two Suns Setting


+DamyaN+

Recommended Posts

Pa evo, posle veoma burnih par dana nakon izbacivanja Morgana iz benda, stara ekipa iz Esgarotha nastavlja rad pod drugim imenom...pesme ostaju iste, ima nekih novih u planu, pevaca smo nashli i mogu samo da kazem da ce pevanje biti mnogo drugacije nego ranije...bice i clean vokala...

Meni licno, a mislim i celoj ekipi jako je zao shto se sve tako bez veze zavrshilo sa Esgarothom, sve one prozivke su bile potpuno nepotrebne...Dakle da ne mracim mnogo sa tim sranjima koja su proshla, na ovoj temi mozete da komentarishete one pesme koje smo vec svirali uzivo, s tim da cete novi vokal morati da sacekate do prve sledece svirke ili demoa...Najblizi cilj sada nam je da za oko mesec dana udjemo u studio i snimimo 3 pesme i intro za demo, a posle toga krecemo u sirenje repertoara, mozda ce biti i nekih obrada...pa cemo kad skupimo preko sat vremena, imati jednu svirku u Apatinu...za posle josh namam pojma shta cemo, ali bice neshto sigurno...mozda album biggrin.gif

 

Pozdrav ljudi,

Uzivajte,

Damjan.

 

 

By The Way, kako vam se cini logo?

user posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E pa bice zanimljivo u vezi tog pevanja...pevacemo i gitarista i ja, neke kratke deonica...a Shickey me je odushevio na njegovoj prvoj probi sa nama...recimo samo da ima i Cradle screamova, a ima i growlovanja (i to teshkog)...mislim da ce biti zanimljivije ovako, pogotovo zbog nekih clean deonica...ma bice ql

Edited by +DamyaN+

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nije bre shta ti je...evo ga ispod jedno malo sunce...u fazonu to je sistem koji ima sve Zvezde koje rotiraju jedna oko druge, s tim shto je jedna znatno manja...josh ne znamo da li ima planeta u tom sistemu, to mozda na drugom albumu biggrin.gif

Ummm,...da.Bas to sam i ja htela da kazem,samo nisam znala kako! mhihi.gif

Elem,...bitno je bre da ste se vi obnovili,...

mada vidim ja da ona svadja sa esgarothom nastavlja.

Tuga,... no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne,ne,ne za svadju je potrebno barem dvoje...a poshto niko od nas iz TSSa nece da se svadja sa Markom ili bilo kojim sadashnjim clanom Esgarotha, svadje nece biti...osim ako oni oce medjusobno da se cimaju...mi samo hocemo da sviramo, jer to valjda znamo najbolje icon_rolleyes.gif

musik29.gifmusik19.gif +klavijaturista

 

p.s. ocu smajlija koji svira klavijature, ovo je diskriminacija!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не може! Метаљл је апсолутно дискриминаторска музика и ту нема места за клавијатуре! icon_wink.gificon_smile.gif Шала мала.

Него, само напред и рокајте!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa predlog za omot demoa je gotov...kako vam se cini, da li da idemo sa ovom ili da sklapam neshto drugo, zapamtite ovo je samo demo...

user posted image

Super ideja. Cim sam video temu (jos kad si je otvorio) setio sam se te scene.

 

predlog: uradi manji crop da sunca budu jos veca i neki unsharp u photoshopu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...