Jump to content

Muzikantsko ćoše


imaginos

Recommended Posts

Ma sto se tice 5 godina salio sam se . Ne sviram tako dugo a za Jasona Backera rekao mi je jedan drugar iz Njemacke Zdravko .

 

Ne znam puno za njega ali i ne sviram ga ali download sam nesto od njega i ako mu je site u raspadu i nije update-van vec dugo.

 

Ali od svih Angelo , Vai i Satriani su zakon . icon_smile.gif

 

@Marty F - Da i Bane Jelic naravno ali nisam se puno upoznao sa njegovim stvaranjem : ) . Imas li neki link ili cd da mi posaljes da ga malo preslusam ?

Tako znaci,salio si se.Mora da ti je taj drugar odlican gitarista! icon_mrgreen.gif

Edited by Sitch Boe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako znaci,salio si se.Mora da ti je taj drugar odlican gitarista! icon_mrgreen.gif

Da iskreno jeste . I ako pre nisam mislio tako tj. nisam hteo priznati jeste .

Drago mi je sto imam takvog drugara jer veoma dobro svira . Ne znam zasto ne pise na forumu mislim da mu je nick bio Zdravko ili mulmstin ne secam se tacno kako mi je rekao . Ma skrenuli smo sa teme : ) . Kada dodje onda cemo o njemu icon_smile.gif sada ucimo svirati .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da iskreno jeste . I ako pre nisam mislio tako tj. nisam hteo priznati jeste .

Drago mi je sto imam takvog drugara jer veoma dobro svira . Ne znam zasto ne pise na forumu mislim da mu je nick bio Zdravko ili mulmstin ne secam se tacno kako mi je rekao . Ma skrenuli smo sa teme : ) . Kada dodje onda cemo o njemu icon_smile.gif sada ucimo svirati .

laugh.giflaugh.gif Hvala druze!Pa ja sam laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

: )))))))))))))))))))))))) . Joj Zdravko legendo icon_smile.gif . Pa gde si ti icon_smile.gif.Nikako na msn ne ulazis . Ma morao sam biti iskren tako je icon_smile.gif.

Ako mognes trzni mi one skole gitate i zapisi moj novi mail :

 

[email protected]

Poseti i site i regaj se pa cu te postaviti da budes admin kao i ja.

Link je u mom potpisu : ) .

poz legendo icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hellankeeeeeeeeee! icon_rockdevil.gif Svaka cHast

odma se sijetim EUROPE! musik19.gifmusik19.gif

 

*-AleksandaR, nesHto mi ti je praznjikav

forum, a da mi to popunimo, brate! icon_mrgreen.gif

 

@Hellenoranotos joj bio bih ti zahvalan da mi popunite malo forum . Rekao sam ako onaj forum postane popularan odma kupujem jos jedan domain www.yumetal.com ili nesto i pravim tj. placam da mi ljudi odrade odlican site .

 

Sto se tice Manovara najbolje pesme :

METAL WARRIORS i Manovar

Share this post


Link to post
Share on other sites

e, lose mi pozirasH, kada ukapiras da se sise depiliraju onda si steve Vai.... icon_smile.gif

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

 

steva je bolji od bartona, nemoj da si probao 'struchno' da negirash....

 

Onda ću amaterski:

 

Steva može da ga duva Bartonu i to iz zaleta...

Jedino ga šije što se pozeraja tiče.

 

biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...