Jump to content

Muzikantsko ćoše


imaginos

Recommended Posts

Meni je inače takođe dojajan momenat u vezi snimka taj, što je bubnjar pedigreisani mađar, iz Mezőkovácsháza, malog sela kod Békéscsaba. :D

A skontaj kako mlati 9/8.

...Upao u loše društvo na faksu, jebi ga. Pokvarali ga Balkanci. :D

 

:pivopije:

 

Педигрирани Magyar? Добар је, нека га и даље кваре Балканци, то је добро. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pišući na temi o kastomizaciji sam naleteo na jedan stari post koji je sada Usher opet ulinkovao.

 

Jedan od mojih "snova" je da zapalim sa ribom (ona studira telekomunikacije- ono kao digitala, internet, sateliti i to) u neki Arecibo (Puerto Rico), Kitt Peak (Arizona), Very Large Array (new Mexico) ili tako neko mesto... Telekomunikacije + astrofizika = SETI.

 

Još tada kad se to pisalo sam razmišljao da se nadovežem, no mislio sam da bi bilo glupavo prekidati takvu ozbiljnu raspravu, no evo sad me ovo ponovo podsetilo. Budući da atmosfera više nije toliko ozbiljna, i da je trenutna gustina postovne 'telegencije (količina bitnih informacija po količini postova) dovoljno niska, mogu da dodam moj najveći i nikada ostvareni san.

Ali ozbiljno, ne zajebavam se...

 

Moj san je da živim negde na jugu U.S. of A. u kamp prikolici. Da je vučem nekim pickup-truckom.

Da budem jebivetar, kantri muzikant, tezgaroš, eventualno da učim neke klince da sviraju bass, pritom im prodajući i velike mudrosti života... (one kakve možete naći u većini kantri pesama)

Kad mi dopizdi, da se lepo preselim negde dalje sa prikolicom.

Da imam metalne završetke na kragnama, onu pertlu na košulji, kičeraj mamuze na kičeraj kaubojkama, i sve te džidžabidže. Šešir i marama of kors.

Da svako veče sedim ispred TV-a ili u kafani, da pijem burbon i neko ultra loše brljivo američko pivo. Da jašem onog mehaničkog bika, da povremeno odem na rodeo, da pljujem po svemu što ne znam ili ne razumem (a vrlo rado bih zaboravio i "DE-razumeo" mnoge stvari) i da mi najbitnija stvar kod žene budu sise.

 

Eto, nikakve prevelike ambicije, a ni to nisam uspeo. Luzerčina najgora...

 

Cheerz! :pivopije:

Edited by Secracon

Share this post


Link to post
Share on other sites

+1 za takve snove

 

Ja sam polako poceo kuci da ucim Portugalski (Brazilsku varijantu), pa se nadam da ce da me prime kad zavrsim sa faksom :D . I kad uzmem u obzir sve sto mi se mota po glavi, karakter i te fore - kapiram da sam se zajebao pri izboru fakulteta - okruzen sam nekom bagrom sto se lozi na neke Amerike, $milione, R&D i to...

 

trebao sam nesto "boemskije" da vozim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pišući na temi o kastomizaciji sam naleteo na jedan stari post koji je sada Usher opet ulinkovao.

Još tada kad se to pisalo sam razmišljao da se nadovežem, no mislio sam da bi bilo glupavo prekidati takvu ozbiljnu raspravu, no evo sad me ovo ponovo podsetilo. Budući da atmosfera više nije toliko ozbiljna, i da je trenutna gustina postovne 'telegencije (količina bitnih informacija po količini postova) dovoljno niska, mogu da dodam moj najveći i nikada ostvareni san.

Ali ozbiljno, ne zajebavam se...

Ozbiljna rasprava, ubilo se... :) :)

da mi najbitnija stvar kod žene budu sise

Mislim da ti je taj deo uspeo :bigblue:

Šalim se...

Eto, nikakve prevelike ambicije, a ni to nisam uspeo. Luzerčina najgora...

Ma daj bre... Znaš šta sve meni nije uspelo... Ne sekiraj se ti, sve dođe na svoje mesto...

 

Kad smo već kod ostvarivanja snova (ili makar težnji k tome), ja imam jedan princip koji pruža veliko zadovoljstvo (da ne kažem ispunjenje), ali meni je zbog "nepravilne upotrebe" naneo i izvesnu količinu štete. Dakle, reč je o završavanju svega započetog. Počev od nedovršenih crteža, stihova pesama kojima fali završna strofa, gomile rifova koji stoje u folderu pod imenom "Unsorted", pa sve do zvučnih kutija bez drajvera i gomile elektronike koja bleji i skuplja prašinu, čekajući nalet nekog mog pozitivnog raspoloženja...

 

Probajte, pomaže... Ali zato oduzima poprilično mnogo vremena, koje "normalni" ljudi posvećuju faxu, porodici, devojci itd... Jbg, kompromisi...

 

Aj' :pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

...negde na jugu U.S. of A. u kamp prikolici.

 

Sad mi je jasno kume zasto si navalio na taj jasen k'o mutav na telefon. Pa ti si bre juznjak u dusi :da:. Southern belles, bourbon, swamp ash i ne jebes iznenadjenja :pivopije: .

Edited by Dersu Uzala

Share this post


Link to post
Share on other sites

eee

Zanimljivo.

Mada je malo nervozan u određenim trenucima.

Prvi put kad se kamera spušta iza bubnjara, tamo negdje pri kraju druge minute, pa se podiže iza njega, gledam u pod i kontam "šta će mu tolike pedale na podu"...

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Монте Монтгомери је Вес Монтгомери из Црне Горе.

 

Почетак ми је најготивнији, начин импровизације јесте нервозан и некако једноличан, што наравно не значи да није интересантно за слушкање.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

прича ми данас ''технички'' како је видео радника како се игра са младунчетом у парку. то ме је гануло, јебига, није човек камен.

 

постуј још једном уцирканог Шенкера и одбићу ти 10% од плате.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

Ajd ovde da ne spamujem na drugim mestima... Sviramo na Beerfest-u onako matine rano, skoro pa u cik zore u sredu, pa ko misli da može da izdrži da mu čačkamo bubne opne, nek svrati! Otvorio sam i temu na domaćoj metal sceni (tj otvoriće se kad neko odobri temu) da se hvalim da mi izlazi album i da imam grupu sa drugarima koja svira neke pesme, a i da skupljam slamke olovke i postere boys bendova, pa možete posle i tamo da svrnete ako ima ko nešto da zapitkuje :muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ovo je tako do jaja. Copy and paste sa jednog foruma, naravno, kao što se moglo i pretpostaviti, nick je Goran123, naše gore list.

Do Dimarzio pickups work in Europe???

Hi there.

Recently I was trying to buy a pair of Dimarzi pickups in my country,but can you belive it,there aren't any,so the only way to get them is to order them online.

So,my question iso american pickups (Dimarzio,Seymoure Duncan...etc.) work on 220V powergrid???

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...