Jump to content

Nightfall


Acid Rain

Recommended Posts

nema veze i deset osoba mozhe napraviti dobru atmosferu....ja sam zadovoljan kako je sve ispalo...kad smo svirali u skc-u noc pre toga bilo je sigurno duplo vishe ljudi ali je atmosfera bila takva da je bolje da sam chitao posmrtnu liturgiju nego shto sam pevao....

 

i daj mi adresu na PM.....da ti poshaljem demo.....jbg,izvini ali sam stvarno zaboravio da ti ponesem....

Edited by Maximus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, juče sam vas prvi put slušao uživo i stvarno rasturate! Extra je bilo sve, a Ona ne čuje bol (valjda se tako zove stvar)... fantastično! Pravi pogodak je bilo gostovanje Dargoronovog pevača, mnogo dobro zvuči tako u dva glasa.... Ali Opsesija.... šta vam bi??? :mhihi: Šalim se, dobra fora i opasno je zvučalo! Još jednom svaka čast i samo napred!

 

 

@Maximus

 

Johhny je ipak uspeo da nađe stanicu, jedva ali je uspeo:)!

Edited by Zoll

Share this post


Link to post
Share on other sites

:rockdevil: OPSESIJA :rockdevil:

 

Bili ste extra sinoc!

Nazalost, pevac rece da necete vise obradjivati pesme :icon_ne:

... mi se ponadali da cemo cuti i "Samo u snu", al sta sad...

Zar sam to rekao??? :confused: U svakom sluchaju nisam hteo to kazhem nego naprotiv....uchinicemo mi repertoar malo interesantnijim sa kojom obradom ali cemo te pesme dosta sporo ubacivati jer forsiramo prvenstveno nashe stvari.....

hvala na support-u.....

 

@Zoll- Opsesija meni zvuchi do jaja......i shteta shto nije bilo vishe ljudi da je chuje ali nema veze,bice prilike.......shta,Dzoni se setio kako se broji do 4? :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, da, zaboravih.... možda nije moje da se mešam u vaše stvaralaštvo, ali samo jedan prijateljski savet: u jednoj pesmi, stvarno ne znam kojoj, ste "zaboli" otrpilike polovinu glavne teme iz pesme Anya od Deep Purple-a i nekoliko ljudi je to provalilo na prve note, pa bolje da to promenite...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvar je u tome što sam ja čuo pesmu Anya, tek pošto sam napravio taj riff...Ne znam, možda sam je čuo i ranije pa mi je ostao u podsvesti...U svakom slučaju isti se pojavljuje samo na početku pesme, i svakako da ćemo naznačiti odakle riff potiče...inače, svirka je bila ok-zvuk je standardno bio loš, ali valjda to ne treba ni pominjati...Hvala svima na podršci!!!

Edited by Boban_Nightfall

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...