Jump to content

Nightfall


Acid Rain

Recommended Posts

jbg ljudi.. morao sam da podelim sa ovo sa vama.. ja sam od straha umalo razbio tanjir, mish mi je neupotrebljiv umalo sve sa stola nisam srushio a najgore je shto kad je krenulo da vrishti toliko sam se iscimao da nisam mogao da ugasim zvuchnike :) :) :) :)

Edited by ~MaX~

Share this post


Link to post
Share on other sites

BRAAAAAAAATEEEEEEEEEE RIISPPEEKAAAT ZAAA AVATAR! :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

 

hehe :pivopije:

 

Hm... i ja obožavam "Drukčije nije moglo da se desi", mada gotivim sve sa onog demo-a, ali favorit mi je, i to ubedljivo, "Gde se vraćam uvek"! Ta pesma... ne znam... zakon!

 

Jedva čekam svirku!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prokomentarisao sam svirku na temi svirke, pa neću i ovde da davim time :)!

A što se albuma tiče... pa šta reći-upravo što sam i očekivao! Stvarno sjajno, ni jedne primedbe nema! Sjajno ste odradili posao, sve je baš kako treba, "plašio" sam se samo kakav će zvuk da bude, ali je i to odlično! Evo već ko zna koji put vrtim "Ona ne čuje bol" hehe... kako je to ispalo fenomenalno... :opusteno: Stvarno svaka čast, sve čestitke još jednom!

 

E, da, samo još jednom da se zahvalim svim članovima benda što su našli volje & vremena posle svirke da mi potpišu cd :pivopije: ! Inače, prilikom otvaranja cd-a (da Joe sa svojim noktima nije priskočila u pomoć ne znam kako bih otvorio disk :P:) ) mi se polomila kutija, a prilikom prikupljanja autograma sam omot umočio u neko prosuto pivo ili sok, šta god... baš sam pacijent, umalo da upropastim sve... al dobro, omot se osušio, nema oštećenja, a kutiju sam uzeo sa drugog diska, tako da je kolatelarna šteta minimalna... :)

 

Prokomentarisao sam svirku na temi svirke, pa neću i ovde da davim time :)!

A što se albuma tiče... pa šta reći-upravo što sam i očekivao! Stvarno sjajno, ni jedne primedbe nema! Sjajno ste odradili posao, sve je baš kako treba, "plašio" sam se samo kakav će zvuk da bude, ali je i to odlično! Evo već ko zna koji put vrtim "Ona ne čuje bol" hehe... kako je to ispalo fenomenalno... :opusteno: Stvarno svaka čast, sve čestitke još jednom!

 

E, da, samo još jednom da se zahvalim svim članovima benda što su našli volje & vremena posle svirke da mi potpišu cd :pivopije: ! Inače, prilikom otvaranja cd-a (da Joe sa svojim noktima nije priskočila u pomoć ne znam kako bih otvorio disk :P:) ) mi se polomila kutija, a prilikom prikupljanja autograma sam omot umočio u neko prosuto pivo ili sok, šta god... baš sam pacijent, umalo da upropastim sve... al dobro, omot se osušio, nema oštećenja, a kutiju sam uzeo sa drugog diska, tako da je kolatelarna šteta minimalna... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo i ovde da se zahvalim svima koji su bili... stvarno je bilo super veche.. generalni je utisak da je svirka uspeshno proshla i nadamo se da ce ovako biti i ubuduce uz neshto bolju nashu svirq :da:

 

 

 

e da... PEEEEEEVAAAAAAAAAAJ!!!!!!! Smanji bubanj i pojachaj gitaru!! :) :) :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...