Jump to content

Nightfall


Acid Rain

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

e sori shto nisam se ranije javio ovde nisam ni mogao jer nismo mogli da sastavimo bend da se dogovorimo oko nekih stvari. Poshto smo imali svirq sad u subotu to je bila prilika da se dogovorimo oko toga i stvar je sledeca:

 

glasalo se za veliki broj bendova ali je razlika izmedju 1og i 7og benda bila svega par glasova pa smo odluchili da izaberemo od svakog benda iz top 15 po jednu pesmu a tako ce i svi biti zadovoljni. Od sutra se pochinje sa radom na pesmama a poshto se na listi nalaze i neki bendovi koje smo davno svirali iskoristicemo neke stare obrade kako ne bi odugovlachili sa svirkom. Imena bendova koji ce se svirati cemo objaviti kad odradimo nekoliko proba i vidimo kako ce nam neki bendovi ici. Napravljen je prvi spisak ali je on podlozhan promenama ukoliko neke od pesama ne budu zvuchale kako treba. Izvinjavam se josh jednom svima shto ste chekali ali verujem da ce na kraju biti vredno chekanja.

 

poz

 

NightFall

 

 

p.s. Hvala svima koji su nas podrzhali na hitu u subotu, nadamo se da vam se svidjaju nashe nove pesme koje ste mogli chuti na svirci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

p.s. Hvala svima koji su nas podrzhali na hitu u subotu, nadamo se da vam se svidjaju nashe nove pesme koje ste mogli chuti na svirci.

Naravno da nam se svidjaju (neki su te pesme culi i ranije :bigblue: ).

 

I znaci, uskoro ce biti neka svirka k'o sto si rekao na HIT-u?

To je divno cuti. ;)

Edited by NatashaNS

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Posle skoro 3 godine bend NightFall se na miran nacin rastao sa svojim dosadasnjim klavijaturistom Zarkom Bovanom. Bend se zahvaljuje Zarku na svemu sto je uradio za bend i zeli mu puno srece u daljoj muzickoj karijeri.

Mesto klavijaturiste je sada otvoreno pa je ovo otvoreni poziv svim zainteresovanima da se jave.

 

kontakt telefon: 064/93-646-93

kontakt mail: [email protected]

ili ostavite poruku na MySpace-u...

 

 

Tribute svirka kao i sve druge aktivnosti su obustavljene do daljnjeg dok bend na nadje novog clana.

 

Pozdrav

NightFall

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha... Cool.

Naizmenicno. Kad jednoj dosadi, svirace druga. :)

 

E bas me zanima ko ce mi biti kolega, a ako ne nadjete nikog odgovarajuceg, tuj sam. ;)

Valjalo bi klavijature svirati, klavir mi je donekle i dosadio. :)

 

 

E da, sto se tice linka koji je Max ostavio, otidjite na taj sajt, registrujte se na forum, pa da caskamo tamo.

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čuo sam da je Žarko napustio bend zato što nisu hteli da dodaju "satanic" ispred imena, is it true?

U svakom slučaju, Metal Sound mu želi sve najbolje u pohodima ka ezoteričnim demonološkim saznanjima i neka mu staze budu posute ukletom crnom spermom.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čuo sam stvarno da je rešio da odbaci okove telesnog i da se zaputi na Tibet gde će izučavati haos-gnostičke invertovane psalme i bestijalno nekrofagisati nad crnim kozama, is it true?

zapravo njega je uvek privlačila kolosalna i nečuvena tama.

veliki je on mistik i posvećenik u ezoterično i nedokučivo

Edited by Despot!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čuo sam stvarno da je rešio da odbaci okove telesnog i da se zaputi na Tibet gde će izučavati haos-gnostičke invertovane psalme i bestijalno nekrofagisati nad crnim kozama, is it true?

Ko moze da odoli takvom zivotnom opredeljenju :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

'Ajde samo dajte sto pre nekog drugog, samo nek' ima svirki. :bigblue:

 

Taman je Max na HIT-u najavio da ce uskoro biti svirka, al' jbg, sad nista od toga.

Ako treba, zovite mene u ispomoc, improvizovacu :) , samo nek' bude nesto.

 

A je l' otpao i Gornji Milanovac (mislila sam da je mozda Zare tad poslednji put nastupio sa njima/vama (zavisi ko cita), iako je pre toga objavljeno da napusta bend)?

Znam da je NightFall najavljen, al' nisam slusala prenos, tako da nemam pojma sta je bilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ti ako skines one perverzije sto je Zare pravio svaka ti cast

Nemam pojma na cega tacno mislis. Prosvetli me. :)

 

A sta 'oces, baratam ja dirkama vec 7 godina, mozda bi mi i uspelo, mozda bi i nadmasila Zareta. :)

 

evo Sharkey, nash PR, je vec rekao ali eto i ja da kazhem da od Milanovca na kraju nije bilo nishta.. trenutno nam svirke nisu u prvom planu jer bez novog chlana vezane su nam ruke.. :da:

Da, normalno je da vam nisu u prvom planu. :da:

Samo se nadam da cete sto pre da pronadjete odgovarujucu osobu, pa da opet krenete sa radom.

 

Ovaj nedostatak clana bi mogao uticati i na izlazak sledeceg albuma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...