Jump to content

Nightfall


Acid Rain

Recommended Posts

'Ladno sam sanjala nocas vasu svirku. :)

To je znak da morate sto pre da resite sve i pocnete sa svirkama. :)

 

pa i jeste.. dosta je stvari odlucheno... kada finaliziramo neke planove reci cu vam o chemu se radi ;)

Dobro je, samo vi planirajte, finalizujte te planove i bice dobro. :da:;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ana Nikolić ne prestaje da nas iznenađuje svojim iznenadnim pojavama u javnosti. Tako je sinoć viđena u separeu jednog beogradskog splava sa nepoznatim momkom u zagrljaju. Kako saznaju tabloidi, u pitanju je muzičar iz Beograda po imenu Žarko Bovan.

 

Jedna od najlepših žena na našoj estradi, Ana Nikolić, je već duže vreme pod budnim okom paparaca i novinara jer očigledno, nikako da se skrasi.

 

Nakon kraćeg nepojavljivanja u javnosti i izmišljene priče o depresiji i lekovima nakon Beovizije, Ana ovih dana ponovo živi punim plućima. Već nekoliko noći zaredom, po priči očevidaca, ova atraktivna zvezda domaće estrade izlazi po beogradskim splavovima i izmamljuje poglede svojih obožavalaca. U takvom okruženju, bilo je samo pitanje trenutka kada će joj se desiti nova ljubavna avantura.

 

Tako je juče, na jednom beogradskom splavu, Ana provela nekoliko sati u separeu sa izvesnim momkom u zagrljaju. Prema saznanju novinara, u pitanju je muzičar iz Beograda, Žarko Bovan. Detaljnije informacije o tome gde i kako se ovaj par upoznao još uvek nemamo. Ana i Žarko su, kako kaže naš izvor, razmenjivali vrlo strasne poglede do ranih jutarnih časova, a ekskluzivne slike će još danas biti objavljene na web sajtu Tračara.com .

 

Negde oko ranih jutarnjih časova ovaj mladi par uputio se u nepoznatom pravcu, u luksuznom vozilu kojim je upravljala Ana. Kako saznajemo, konobaru su pritom ostavili bakšiš od 120 Eura.

 

Ana Nikolić je odavno poznata po svom ljubavnom životu. Do sada se zaljubljivala u biznismene, fudbalere, i ostale "tražene momke", a ovo će biti novo osveženje u njenom životu. S obzirom da smo saznali da je Žarko jako fin momak, držimo palčeve da njihova veza uspe.

:rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Ja bik voleo da sam najbolji drug sa tim Žarkom.al šta ga briga,bar nemora da se više blamira da svira...to...a nije metal.lepo sam reko mojoj suprugi,''zvuće ko plavi orkestar'' pusti u kurac,ne. njoj se svidja...ma,dobro je da se neko rešio manuti zjala.ko je sledeći?

 

pevać će da izda solo album u duh Oskara/Bobana piromana?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
О, па где си ти Врањешићу? Нема те читав јебачки век...

 

na poslu.vidim prince me dira,pa me kopkalo da mu dodjem u dupe ga jebem.da mu padne nightfall na oći (ćisto da ne ispadne da skrećem sa teme).

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

NightFall je, posle dugog traganja, nasao novog klavijaturistu. Rec je o Matiji Andjelkovicu, koji je poznatiji po radu u bendovima Atlantida, Aeternija, Moondive, Acid Rain itd. Sa velikim zadovoljstvom prekidamo potragu i zelimo Matiji dobrodoslicu u nas bend i sa kojim jedva cekamo da pocnemo da radimo.

Zbog obaveza koje Andrej ima preko leta, bend ce zvanicno poceti sa radom od septembra.

 

Stimpi.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Evo, ovako:

 

Ovo je projekat coveka koji se zove Slobodan Stosic ( Avenija na Yumu)

Rec je o mesavini progressive, powera, heavyja, hard rocka i svega sto je melodicno! icon_biggrin.gif

 

DOWNLOAD PESAMA:

www.download.co./nightfall

 

Objavljen je demo cd sa 6 numera pod imenom "Svi odlaze" sa sledecim tracklistingom:

1. Fantazma

2. Drukcije nije moglo da se desi

3. U svemu

4. Mozda bas sada

5. Gde se vracam uvek

6. Svi odlaze

 

Kao sto mozete primetiti textovi su na srpskom!

 

Ovo je trenutno samo projekat i covek OCAJNICKI trazi ljude sa kojima bi svirao.

Potrebni su mu pevac, klavijaturista i bubnjar!

 

Ko voli Kamelot, Lande/Alen projekat, Maidene i ostale slicne bendove velika je verovatnoca da ce mu se svideti i NightFall!

Ko bi zeleo da svira ili cisto da dobije demo cd (koji se deli - ne prodaje) moze da kontaktira coveka na 063/8127354 ili na [email protected]

 

 

Ajd, pa srecno! pivopije.gif

 

Ovi carevi obećavaju... Nightfall smatram jednim od najbolji domaći metal bendova. Po meni su oni bolji i od nekih slavni bendova. Momci samo tako nastavite!

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Poslednjih pet diskova iz jedinog shtampanog tirazha mozhe da se nabavi trzhnom centru Ushce u radnji Big Bang.. Posle toga ce se eventualno desiti da se povuku diskovi iz drugih radnji i onda ce se sve do kraja prodavati u Ushcu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Htedoh ja prvi da to javim, ali eto, neko me preteche.

 

Dakle kao mali poklon za sve vas, NightFall predstavlja mali mini album "Senka Proslosti" sa 5 pesama.

 

aman.jpg

 

 

1. Senka Proslosti

2. Frozen (Madonna cover)

3. Koraci (ft. Marko Art Diler)

4. No Stress (Lauren Wolf VS NightFall)

5. Kao Da Niceg Nije Bilo (acoustic)

 

Taj sendspace link brzo istekne tako da se mini album mozhe skinuti OVDE!!

 

Hvala chasopisu Nocturne koji nam puno pomazhe pri promociji ovog mini albuma.

 

@Zlatko - Pa nije bash.. Jeste da lichi ali motiv nije uzet iz te pesme vec iz jedne druge ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...