Jump to content

Domaci Dens 90-ih


Acid Rain

Recommended Posts

Jeeebote to su bila vremena... Najjaca je bila muzika tad. Ziveo sam da cujem sve te silne bendove koje ste nabrojali. Tap 011 sam uvek najvise gotivio. Secam se da mi je u vreme kada je bila popularna "Zene" bila omiljena pesma. Jel se neko seca toga?

I naravno 200 na sat !!!!!!!!!!

Svaka cast za temu icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imamo mi ovde u kraju desetak kompilacija sa svim hitovima.

Ja sam ortacima narezao pun kurac diskova sa tom muzikom specijalno za pushtanje u kolima... mhihi.gif

 

 

 

Ne trazi ljubav koja vec blijedi,

sve od jucer danas ne vrijedi

i zasto sada sam ja kao ti nekada,

ne, ne, ne, ne, ne...

one, two, three, four...

brake it babe x 4

REFREN:

Ne trazi ljubav koja vec blijedi,

sve od jucer danas ne vrijedi

i kao korak do dna,

ko si ti, ko sam ja,

ne, ne.

Ne trazi ljubav koja vec blijedi,

sve od jucer danas ne vrijedi

i zasto sada sam ja kao ti nekada

ne, ne, ne, ne, ne.

I dani prolaze,

meni svejedno je,

sve prave ljubavi,

umire kad bol prestane.

REFREN x 2

break it babe x 4

one, two, three, four...

I dani prolaze,

meni svejedno je,

sve prave ljubavi,

umire kad bol prestane.

 

icon_rockdevil.gif

Edited by Doug Bradley

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vi niste ozbiljni, zar ne? icon_confused.gificon_confused.gificon_confused.gif

Sto ne bi bili ozbiljni?

Svako je to slusao kad je bio klinac i tu nema sta da se krije.Danas u nekim prilikama to je sasvim ok muzika npr. kao sto smo vec napomenuli u kolima.Pa bolja je ta zika od danasnjih zabavnjaka, a od narodnjaka da ne pominjem.U svakom slucaju neka zivi vecno dr iggy, ivan gavrilovic, funky g, beat street, moby dik i ostali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

naravno setim se kako smo se svi gubili na rodjendanima uz tu muziku...

a kad se setim  zalizanih kosa i dukseva uvucenih u farmerke...

  icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif

 

Joj i ja se setjam svih tih rodjendana, zajebancija na sve strane ! Bilo je bas simpaticno, na neki nacin... icon_wink.gif

I onda muski na pod nesto kao vrte majice uz 200 na sat, to je bas bilo super, bas super ! icon_mrgreen.gif Kad cujem tako neke stvari smesno mi je i setim se svih tih zurki i te odetje... slatko bese, vala bas

 

Ne povratilo se...

Pa, ovaj grand da je makar upola kao taj dance period bilo bi nam mnogo lakse, ko zna mrred.gificon_mrgreen.gif

 

Ma sta smarate, to se nekad bas extra slusalo, i zabavno je cuti sve to opet ! Mislim, cek da se setim cega je sve tu bilo... AHA ! B3 !

 

Koga ona lozi sad znam na kozi to osetjam, jer ruka je olovna, sto je pala na, na mene i sto sam sad, kao ranjeni lav jer si me izdalaaaaa laugh.gif

 

Osudjena na tebe, to sam ja, osudjena na tebe doveka, osudjena na tebe briga me za sebe, ja sam osudjena na tebeeee

 

Hehehe...bilo je tu svacega, Idemo na Mars i kompanija - moram to da nabacim, pa se vratjam informisana malo bolje na temu icon_redface.gificon_mrgreen.gif

 

Ziveo DENS ! icon_wink.gificon_rockdevil.gif

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo josh da iskopam kasetu.

imam na kompu tu i jos brdo inflacija hitova, ima i dunja, narezacemo ti ako hoces! icon_cool.gif

 

OBOZAVAM muziku iz ovog perioda! keva!

 

"samo u snu, ljubav postoji za nas, mnogo se toga izgubilo, a od svega ostala je strast..."

morala sam da je pustim sad icon_rockdevil.gif

 

ili "...this is a hard core!!! secanje me nocas ubija, sama sam u ovom gradu,luda noc, niko ne spava, gde si gde si gde si gde si ti!!!???"

najbolje vece u kstu je bilo kad su celu noc pustali domacicu 90ih icon_rockdevil.gif

 

"neka svira stvar, srce mi nema kvar, muzika zove te da budes tu jos jednom bar..."

 

icon_cool.gif

 

biggreens.gifbiggreens.gifbiggreens.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

"samo u snu, ljubav postoji za nas, mnogo se toga izgubilo, a od svega ostala je strast..."

 

 

icon_rockdevil.gif

 

secanje me nocas ubija, sama sam u ovom gradu,luda noc, niko ne spava, gde si gde si gde si gde si ti!!!???"

najbolje vece u kstu je bilo kad su celu noc pustali

 

Ko bre peva ovo? Stalno zaboravim wallbash.gif

Edited by Doug Bradley

Share this post


Link to post
Share on other sites

njihihihihi

 

?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!

Ljudi o cemu vi pricate?!?!?! Dance 90??? Pa jos i domaci ?!?!?!

Ovo je dokaz onoga sto ja pricam ovde vec 3 godine pa me svi pljuju zbog toga!!!

Vi ste metalci?!?!? Jeste ali samo povrsinski!!!!

 

 

 

Nemam snage vise za ove zajebancije

 

 

 

 

Dark~Soul Feat. Lillith icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

njihihihihi

 

?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!

Ljudi o cemu vi pricate?!?!?! Dance 90??? Pa jos i domaci ?!?!?!

Ovo je dokaz onoga sto ja pricam ovde vec 3 godine pa me svi pljuju zbog toga!!!

Vi ste metalci?!?!? Jeste ali samo povrsinski!!!!

 

 

 

Nemam snage vise za ove zajebancije

 

 

 

 

Dark~Soul Feat. Lillith icon_rockdevil.gif

icon_smile.gificon_smile.gif Oprosti nam molim te sto nismo pravi metalci...evo idemo odma da slusamo black i da se mazemo corps paintom icon_smile.gificon_smile.gif .Daj bre odrastite vise . icon_smile.gif

 

Inace,volim ponekad da cujem te pesme...Dr Iggy,Beat Street,ET,Funky G.Muzicki gledano ima stvarno odlicnih melodija,ideja...Na stranu to sto su ti likovi iz tih grupa sabani. icon_smile.gificon_smile.gif .

Dakle , ne lozimo se mi na te likove nego na muziku (barem ja).Smatram da dovoljno odrasla ,zrela i koliko-toliko muzicki sirokoumna osoba ne bi trebalo da zazire i od ovakve vrste muzike ma koliko ona na losem glasu bila.

Meni se svidja i dosta narodnjaka ali to ne znaci da sam ja debil i da nisam "metalac" vec da imam dosta siroke vidike i nisam opterecen glupostima.I uopste postajem alergican na ljude koji se zgrazavaju kad kazem da volim da cujem i narodnjake i dens i pop i rock i metal i svu ostalu muziku koja mi se svidja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...