Jump to content

Prva pesma koju ste skinuli


ValhallaWarior

Recommended Posts

  • Replies 220
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@Helly-gde je Boga ti,blok 64?

Pa sijeverna strana, cHini mi se!

gdije Boki [bojan wub.gif ] zivi! mhihi.gif

 

''Mada,vise i ne sviram gitaru.''

 

Aaaaaaaama mad.gif sto ne!? icon_rolleyes.gif

To je nesHto najbolje-sto u zivotu moze

da ti se desi-bez gitare, JA nisam JA!

 

musik19.gifmusik19.gifmusik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

prva pjesma koju sam naucio da sviram je smoke on the water(bas)

dosta frustrirajucje za prvu pjesmu, ali jos uvijek mi je jedna od najdrazih za sviranje

a prva metal pjesma ghenghis khan

to sam uzasno dugo vjezbao prije nego sto mi je poslo od ruke, najteza pjesma od maidena mozda

Share this post


Link to post
Share on other sites

...pa ovako prva pesma....hmmm... davno beshe jebote....pre jedno 8 godina......."Dobro jutro,Moji su drugovi - Bajaga";"Lutka sa naslovne strane - Corba","Thunderstruck - ACDC - uvod icon_biggrin.gif ".......poshto sam jeli svirao 3-4 godine samo akustaru!!!!Ufff jedva sam cekao ekskurzije!!!!:)icon_smile.gif

A sada uglavnom Dream theater,Satriani...i naravno sve od Hard Rock-a!!!!!

 

 

icon_rockdevil.gif !!!!!LONG LIVE ROCK 'n ROLL!!!!! pivopije.gif

je li to petrucci na avataru?

 

nije tebi uopste dobro.... icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao totalni pocetnik sigurno da nisi mogao kako treba da odsviras uvod iz chajlda....

Zaboravih da napomenem: sviram bubanj icon_biggrin.gif

 

A prva, onako "malo zajebanija" stvar, za neko kurcenje, mi je bila Master of Puppets mhihi.gificon_smile.gif

posle toga su dosli Battery... pa onda cini mi se Screams Behind Shadows (sepultura)... i posle toga sam sve vise slusao Death i zarazio se Reinertom, Hoglanom i Cristyjem... wallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Come as you are ( to mi ortak pokazao ).Ironija,nikada nisam slusao Nirvanu laugh.gif

A prva koju sam sam skinuo Dyng To Meet You- Judas Priest

Prvi solo kao i mnogi Paranoid i to na akustari laugh.gif

Nikada ga nisam odsvirao u originalu,prvo nisam mogao ,a ubrzo posle toga mi je bio toliko jednostavan dami je bilo glupo i veoma dosadno,nepotrebno da ga skidam u ton. icon_mrgreen.gifmhihi.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je Ratamahata jedna od prvih... ali opet, ne prva...

Territory , Roots bloody Roots , Arise , Refuse/Resist , Slave new world . Stace ti bolje biggrin.gif

A sa Roorback jedina koja mi se dopada je Mind war . Stara sepultura sa maxom je bila odlicna sada je ne slusam . Soulfly je zakon

pivopije.gif

Edited by -AleksandaR-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovde je svima prva pesma neki metal.

Jbt, ja kad sam ucio da sviram, nisam znao da metal postoji... a i kad sam saznao da postoji, proslo je jedno dve godine pre nego sto sam poceo da ga slusam.

 

Prva pesma mi je bila Smells Like Teen Spirit. musik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Territory , Roots bloody Roots , Arise , Refuse/Resist , Slave new world . Stace ti bolje biggrin.gif

A sa Roorback jedina koja mi se dopada je Mind war . Stara sepultura sa maxom je bila odlicna sada je ne slusam . Soulfly je zakon

pivopije.gif

Ni ja ne slusam vise nesto staru Sepulturu, a prvo sto sam hteo da skinem je Arise, ali posto sam tad svirao iskljucivo prstima, bilo mi je prebrzo icon_smile.gif

 

E da, Du hast mi je isto bila jedna od prvih stvari koje sam skinuo,

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...