Jump to content

Prva pesma koju ste skinuli


ValhallaWarior

Recommended Posts

  • Replies 220
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

meni je prva pesma bila vlatko stefanovski-gipsy magic biggrin.gif.to mi je cale pokazao.kasnije hey joe i dire straits,pa nirvana,pa metallica icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Pa da samo sto megadeth vise volim pa mi je ta varijanta naslova primarna...mustain ima brzu solazu koja przi a tallica ga je malo utupila zbog onog usporavanja i neke laganije solaze...tu pesmu sam drugu medj prvima skinuo celu po riffovima a solaze sam naravno kasnije

Edited by MegaDex

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim, da je to bila Nothing Else Matters...mislim prva pesma koju sam skinuo celu, pa zatim Wasting Love, tad nisam imao elektrichnu...uvek sam mrzeo domaci pop-rok i rok "za drushtvo", to nikad nisam hteo da sviram, i dan danas da me neko pita da odsviram nesto od recimo, chorbe, ne bi znao...al bi zhestoko izimprovizovao hehehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam bato isti sindrom..te kafanske pivo za drustvo zajebancije da sviram nekome corbu i bajagu da bi mi neko reko au sto si dobar zajebi...to maximalno izbegavam...na takvim manifestacijama pocecu da im sviram van halena pa da vidis zurku :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha...samo bi te zbunjeno i zgađeno pogledali i verovatno prokomentarisalи нешто типа: Јел'ба ша ти то свираш те металике, јел се ти дрогираш? Јел си бона у некој секти? Оћу Чорбу да ми гудиш на клавиру и тој твојој тамбури...А уствари јел знаш ону од Баје Малог Книнџе о Данијели??? Ако то не знаш иди уби се наркоману један што слуша дрекавце и оне што се убијају на концертима... I onda bi se okrenuo, verovatno pljunuo i otishao...:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...