Jump to content

Hladno Pivo


Anarki StarScream

Recommended Posts

Никако да одем да узмем,све сам у некој фрци и стрци,све данас ћу,сутра ћу,па никако да ме пут наведе!!! :D

:D I kod mene ista stvar jos studiram u Zemunu pa nikako da se nakanim da odem do grada,posle koncerta 29-tog sigurno uzimam :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Набавио сам "Књигу жалбе"!!!

Scum,оно фенси паковање које си помињао код нас не постоји! Унутрашњи омот са текстовима и фоткама је истоветан ономе са сајта! Иначе,онај ИПС у подруму Беоизлога се реновира,тако да сам га узео у Мамуту! Још нешто,иако на диску пише да кошта 481,00 ,на каси ће вам ипак наплатити 516,00 динара под изговором да је јутрос поскупео,али нису стигли да промене цену! :D

Тако да је званична цена 516,00 динара!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Рецимо само то да је диск поскупео,ништа више!!! :D

 

"... не реци ништа јер ја одлазим,

не говори ништа јер ја одлазим.

Ти си увијек била моја мала,

о да ли си то знала ...

А сад је крај ја одлазим ..." :muzicar::bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Negde sam pročitala intervju u kome je Mile izjavio da će jedan deo originalnih diskova biti odvojen za promotivne koncerte u Srbiji. Ovo što se sada može kupiti kod nas je licencno izdanje.

 

Ko je skinuo album na kome Džepni Bog traje pola sata ovde može da skine normalnu verziju te pesme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ni ja, ali je bilo dobro... Pogotovo komentari "Kekina za predsednika!" i slicno... Na jedan sam se rastuzila... "dza bu, Hrvatska ima kvalitetan rock, a vi turbo folkeri bezite odakle ste i dosli - na istok"...

Sta je to istocno od HrvaCke...? I zaista nije daleko od istine, oni ni nemaju narodnjake...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ni ja, ali je bilo dobro... Pogotovo komentari "Kekina za predsednika!" i slicno... Na jedan sam se rastuzila... "dza bu, Hrvatska ima kvalitetan rock, a vi turbo folkeri bezite odakle ste i dosli - na istok"...

Sta je to istocno od HrvaCke...? I zaista nije daleko od istine, oni ni nemaju narodnjake...

Juce sam isla u Idea-u (zivim na 200m odatle)i unutra u onim kaficima gomila dece s roditeljima sedi i bleji po ceo dan i kroz glavu mi prodje njegova opaska kako bi roditelji trebalo decu u prirodu da izvode a ne u ogromne zatvorene supermarkete...ma mnogo dobra emisija bila :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

А и деца кад мало порасту,да и сама одлазе у природу и негују је!!! :D

После да они науче своју децу ... јер ипак смо сви ми од мајке природе постали ... :pivopije:

 

Кад смо већ код тога,Златко и ја смо експерти за такве акције!!! :D:):bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

e ovaj novi album je stvarno sranje. jedino ona pesma koja je i na sajtu bila "sreca", nesto valja. ali nisu trebali da izbaciju album, trebali su da izbace singl.

ceo album 4 akorda, cas izuzecima u nekim pesmama, kada su izbacili jedan akord i ostalo ih 3.

album je vise nego patetican i izgubili su silinu. svaka cast za produkciju, malo su se ocepili od panka.

ali ipak 4 akorda, jos jedan oboren rekord medju pankerima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...