Jump to content

Hladno Pivo


Anarki StarScream

Recommended Posts

ja sam ti objasnio sve na pm... stvarno sam uvek za "avanture" tog tipa, a posebno sto je hp u pitanju, ali kao sto rekoh "visa sila".... :angry:

drago mi je sto ipak na kraju ne ides sam.... anyway, lepo se provedi... :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма, опуштено људи, ионако ће Хладно пиво за месец дана доћи у Сомбор и Бечеј ... :pivopije::D

Хвала,потрудићу се !!! :bigblue:

 

a i nama je bas opusteno,sto cekamo jesen za hladno pivo....bas opusteno....we h8 ya!!! :rockdevil::rockdevil:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Онда се врати још пар страна уназад, да будем прецизнији на страну 12, где је Pit_Maravich ставио линк за скидање "Књиге жалбе"!!! Боље га сам преслушај, па кажи да ли ваља или не ваља!

Ипак није то шпанска серија па да може да се преприча ... :D

 

П.С. Могу само да ти кажем да се још нико није жалио, углавном има за сваког по нешто ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne skidam aktuelnu domaću muziku, radije neću ni poslušati nego da skidam.

 

A ako je slučaj da za svakog ima ponešto, onda se tu neće naći ništa za mene. :)

 

***

Usput, pročitao sam šta se dešavalo od 12. strane.

Sad je sva nada u tome da ga dobijem džabe, uh, celofan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Што се поздрављања тиче можда је најбоље да исцитирам Децу Лоших Музичара:

"... Довиђења чкепи, остајте ми здрави,весели и лепи!!! ..." :D

 

Наравно у најпозитивнијем смислу, што значи немој да се неко наљутио!!! :D:):bigblue:

 

Ајд, па се чујемо!!! :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, ево ексклузиве да се јавим из ЗГ-а и кажем да је концерт био сјајан!!! Само место (Спортски центар Шалата) где је одржан концерт је душу дало за оваква догађања, да не напомињем да је било "дупке" пуно!!! Када се вратим, поставићу и неке слике, чисто да имате представу колико је добро било! Посебно што су момци одрадили посао светски, двапут су се враћали на бис и одсвирали још по пет песама ... Свирали су преко два сата, не знам тачно можда и три, одсвиравши већи део свог репертоара и чак мислим све нумере са "Књиге жалбе".

 

Хумор је синоћ био око преноћишта, пошто је овде јако скупо ноћење, а и имају јако мало смештајних капацитета који су сви до даске попуњени, па смо се синоћ у глуво доба, једва сместили овде одакле вам се сада јављам, у хостел, који веровали или не држи Јапанац. Да не говорим да је овде сем њега још пола света! :D

Иначе, да се нисмо овде сместили, толико смо били уморни да смо се запутили, на трг борбе против фашизма (који има паркић и клупе), да се тамо извалимо и одкунтамо ... :D:):bigblue:

 

О детаљима са концерта, биће још речи кад се вратим, ово су били само експресни, најсвежији утисци!

 

Поздрав друштво!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Стигао сам! :D

Могу рећи да је пут био сјајан и да је све било у знаку Хладног пива, што групе што оног правог!!! :D

Поготово се оно право није штедело јер су се у солидној мери "тукли": Ожујско (толико ми је пријало да сам донео и један пакет овамо), Баварија, Хајнекен, ... , ма све боље од бољег!!! :D

 

Што се групе тиче, купио сам књигу "Тренинг за умирање", а за оно "фенси" издање "Књиге жалбе" бих рекао или да је невиђена патка или да је распродато. Да будем искрен, нисам имао превише времена да тражим по цд-шоповима, пошто смо време максимално (ис)користили, али могу рећи да су на самом концерту продавали, "класичну" верзију (тј. обично паковање), какво ја већ имам.

 

 

Бај д веј, јуче је у новинама изашло да је на концерту било 6 хиљада људи, што је одлична цифра! :muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хвала! :D

Што се самог концерта тиче, највише сам се уздао у свој идиот апарат :rolleyes: , којим бих на најбољи могући начин дочарао атмосферу, али је он мало затајио, па је већина слика са концерта јако лоше испала ... Оних неколико што на нешто личе ћу скенирати и поставити, јер оне више говоре од било каквих речи.

Оно што ми је запало за око, било је да је на концерт дошло "и старо и младо", што ме је пријатно изненадило. Било је јако пуно средњошколаца, за неке од њих бих чак рекао да завршавају основну, док је старија популација избегавала партер и најчешће се опредељивала за седење на трибинама.

Песму "Конобар" су извели заједно са контрабасистом и виолинистом са којим су је и снимили, "Риголето" је отпевао неки баја репер скроз истетовиран, чије име нисам чуо у најави. Најинтересантнија је била "Срећа", када је Миле изашао на бину са све оним "тротинетом" из спота на који је био инсталиран микрофон. Осветљење и озвучење су били беспрекорни, поготово бих издвојио огромну диско куглу која се пред крај концерта спустила код извођења "Планете". Јак ефекат је произвело осветљење и када су свирали "Љетни хит", када је све иза њих шљаштило у дугиним бојама!!! :D

Комична је била и сцена када је на почетку песме "Добри пријатељи", један момак прескочио ограду, упао на бину, у тренутку препао Милета, затим га пољубио у образ, а када је извалио двојицу намргођених ликова из обезбеђења како хитају ка њему, направио је невероватно болну гримасу и пружио руке да се предаје, те су га момци елегантно спровели са бине. Миле је онда у шали прокоментарисао да је момак само хтео да буду добри пријатељи, што је баш насмејало масу.

 

Најпохвалније од свега је то што су момци одрадили концерт сјајно са пар (значи две; прим.аут.) :) ситних, једва приметних грешака ...

 

Неки закључак свег овог путешествија је да је заиста вредело, уз огромну жељу и надање да ће Хладно пиво код нас стећи барем део популарности који тамо (у Хрватској) тренутно има. У противном, наша публика ће бити ускраћена за спектакл какав су ови момци у стању да направе пред толиким бројем људи. Додуше, и тада би се поставило питање да ли би све то изгледало као код њих, јер домаћа публика и домаћа атмосфера су нешто што је тешко копирати ...

 

П.С. : Ако ништа, увек ћемо моћи са заиста МАЛО КИНТЕ да одемо западније и доживимо концерт Хладног пива на најаутентичнији могући начин !!! :D

 

П.С. 2 : Најавио бих и да ћу највероватније ићи на неки од ових концерата који ће се одржати у Војводини, тако да је позив отворен ... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

. и , поготово бих издвојио огромну диско куглу која се пред крај концерта спустила код извођења "Планете".

 

 

 

Woooww,ovaj deo mi se najvishe svidja :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...