Jump to content

Hladno Pivo


Anarki StarScream

Recommended Posts

Интересантно је да ће Хладно пиво 14. јула свирати у Новом Саду, на Егзиту !!!

Јбг, ја ћу тад бити на путу тако да ћу пропустити и Егзит и Стонсе! :no:

Што би рекли Кинези:"Ко зна зашто је то добро?!" :D:):bigblue:

 

П.С. Али зато се Хладно пиво сутра и Пеперси у уторак не пропуштају !!! :muzicar::pivopije:

Edited by Селектор

Share this post


Link to post
Share on other sites

Било је одлично! Свирка је трајала око два сата,почела је Couvert-ом пуштеним са траке. Одсвирали су мало више од половине ствари са новог албума (нису свирали Супермена,Каже стари,Конобар,Рањене и луде и Планету),од старих певали су Принцезу,Тренинг за умирање,Zimmer frei,Fur immer punk,Добри пријатељи,Тешко је фул бити кул,Утјеху косе,Шанк,Нема више,Не волим те,Пјевајте нешто љубавно,Буба швабе,Добро вече,Кад ти живот удахнем,Пијан-Тријезан,Бачкизагре стухпа шеја,Само за тај осјећај,Млохава ћуна,Soundtrack за живот,Љетни хит и Шамар.

Ако сам нешто пропустио или се негде зезнуо, ту је остатак екипе да ме коригује!

 

Једина немила сцена била је када је нека будала погодила Шокија неком даском,али је Миле сјајно одреаговао и испрозивао будалетину-непознатог нападача,што је одушевило публику! Врло је могуће да је то урадио неки од пар (где пар значи два) ликова који су ширили српску заставу и махали са три прста,показујући своју глупост,а не храброст,још је овај један био у Звездином дресу,па помислих да нису случајно кренули на фудбалску утакмицу,па промашили адресу.

 

Остаје ми још само да се захвалим scumu,alexie,moni,dei и нарочито Veroniki која ме одушевила својим гестом,што су веровали у моје возачке способности и пристали да седну са мном у кола :D , доказавши да се за добар концерт вреди исцимати и до Сомбора !!! :pivopije:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rece Selektor sve... Bilo je stvarno mnoooooogo dobro! :da::D I sam koncert, i povratak sa istog... :) :) :) Sestoro u kolima! :lol:

Ono sranje zaista nije trebalo da se desi, ali je Mile ispao takav CAAAAAAAAR, kako je odreagovao! Svaka mu cast! :da:

Mislim da je Selektor nabrojao sve pesme koje su svirali (pa, je l` on najveci fan HP-a, ili sta? :) ).

 

Moni, Dea, Veronika, Selektore, pozdravljam vas sve puuuuuno... ;):bigblue:

 

Jeste, definitivno, vredelo iscimati se do Sombora. :veseli:

 

Do sledece svirke HP-a... :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja :).

Dobro, Selektro je rekao sve shto se svirke tiche . Mene su malo smorili oni klinci Ramonsi jer sam bila u ishchekivanju HP-a , ali onda je doshlo to :D Hladno pivo.

Bilo je mnogooo dobro. Odushevila sam se za Princezu. Naravno Pijan, Dobri prijatelji...ma sve - sve.

Dobro, mora da se nadje uvek neka budaletina da napravi neko sranje, ali Mile je do jaja reagoao 'Pizdica" :).

 

@selektor- Hvala za prevoz bilo je fino na Zlatkovom mestu :P

 

Guys, ponovicemo ovo sigurno :da: .

 

Da, svirali su Marginalce. :da: to niste rekli mislim.

 

I, shta je meni lichno falilo- JEDNIM OSMIJEHOM .... i Odjava programa.... i Planeta... i

Marija *ja je lichno ljubim* i Supermen.Recimo :wub: I, da TISHINAAA!

Edited by VeronikaJeOdluchilaDaUmre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i mene. :D

 

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

:rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil:

 

Kakav odlican koncert! I dan uopste. Pocevsi od Novog Sada, bleje u vozu za Sombor i pevanja svih pesama HP-a, skupljanja svih ljudi koji idu na koncert, nalazenje sa ljudima iz Sombora, bleja uz pivo, onda koncert. :rockdevil: I mene je smorio Ramones tribjut jer nisam navikla da predgrupa toliko dugo svira. Ali kad je krenuo Couvert sve sam zaboravila. :D Izbor pesama je bio vrlo dobar, jedino mi je falila Jednim osmjehom i da umesto neke sa novog bude Supermen ili Planeta. Ali zato me je Pitala si me skucala za sve pare. :sad:

Sto se tice onog sranja - uzas! :violent: Kako me nerviraju takve budaletine. Mile je fenomenalno odreagovao, ja sam ocekivala da ce da prekine koncert.

 

Povratak je takodje bio fenomenalan. Ma sve je bilo super! :D

 

I zaista je vredelo iscimati se. Jedva cekam exit i koncert u BG-u. Meni se dobra koncert meri po tome koliko dana posle koncerta slusam taj bend. Danas ne mogu da zamislim da pustim bilo sta drugo osim njih. :wub:

Videcemo za dalje. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedva cekam Hladno Pivo u bgu. U sred sam ispitnog roka pa nisam mogao u Sombor, a na Exit mi se bas i ne ide. Bilo bi super da dodju na Beer Fest al' dobro. Kad god dodju dobro dosli. Po mom misljenju oni su jedan od 3-4 odlicna benda na ovim prostorima.

Album Knjiga Zalbe me ja na pocetku razocarao, ali sto sam vise slusao vise sam ga voleo.

Omiljene pesme: Nije sve tako sivo, Kaze stari, Soundtrack, Par pitanja, Tisina, Nije sve ni u pari, Pijan, Rostilj, Nema vise, Ne volim te...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...