Jump to content

Hladno Pivo


Anarki StarScream

Recommended Posts

Обожавам све њихове песме, јбг није ми овај потпис доле за џабе такав, какав је, али бих ипак издвојио за нијансу јаче од других песама Одјаву програма и Тренинг за умирање !!! :da:

Те две песме су ми због посебног разлога невиђено драге! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Обожавам све њихове песме, јбг није ми овај потпис доле за џабе такав, какав је, али бих ипак издвојио за нијансу јаче од других песама Одјаву програма и Тренинг за умирање !!! :da:

Те две песме су ми због посебног разлога невиђено драге! :rockdevil:

 

 

Bravo za 'Trening za umiranje'!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo kratkog intervjua s Miletom iz hrvatskog Cosmopolitan-a:

"Nakon sto su s Knjigom zalbe digli na noge

Rijeku,Pulu,Split,nasi dugovjecni pank-rokeri

iz Gajnica svirat ce strastveno cijelo ljeto.

Sifra:uz Zuju nije sve tako sivo.

 

*Pises li pjesme uz mnogo hladnih piva:

Obicno popijem pivu il dvije dok stihove klepam,al nikad vise od toga.

U mladjahnim danima sam skuzio da ono sto pijan napise-samo pijan kuzi.

 

*Kvari li mladez Hladno pivo:

Tesko se oduprijeti tom hedonisticko-postmodernistickom lifestyleu danasnje mladezi,ali jos nekako uspijevamo.

 

*Kome bi sve i zasto opalio samar:

Nisam agresivac,ali mi tu i tamo dodje.Mrzim bahate ljude u prometu,one koji pretjecu zaustavnom trakom,jure 220 kroz grad...

 

*Sto bi sve stavio u svoju knjigu zalbi:

Puno toga mi smeta,ali opet me isto to i tjera da pisem i pjevam.Ne znam kako bih funkcionisao da zivim u Svedskoj,ali ovdje imam materijala da tu knjigu ispunim od korica do korica.

 

*Bend kao narodni tribuni:

Ne daj Boze.Sama pomisao da pjevam za narod mi se gadi.Htio bih pjevati za covjeka koji se nalazi u mojim pjesmama,ali nikako za siroke amorfne narodne mase.Moj bend publici ne prica bajke o vilama nego im pokazuje kako izgledaju u ogledalu.Bilo bi super kad bi pojedinaca bilo vise nego naroda.

 

*Muzika uz koju se razgalis,a uz koju tugujes:

Mol je dobar za bol,a puno dura me dize i fura.Vjerujem da imam soundtrack za svako raspolozenje-od Zvonka Bogdana pa do System of a down."

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro ajd' mogao bih da dodam i Trening za umiranje na listu ali mogao bih da dodam i jos 10-15 drugih :D

 

Грешиш! Што ниједан албум нема то Џиновски имаде !!! :D

Џиновски је сува есенција Хладног пива, а Тренинг за умирање је и момцима из ХП-а једна од омиљених,на крају крајева тако су назвали и своју аутобиографску књигу!

Мало ме је збунило управо то што на твом списку су набројане тек ствари са Десетке,па надаље!

Целу једну епоху си прескочио !!! :rolleyes::D

Share this post


Link to post
Share on other sites

izvinjavam se za to preskakanje napisao sam samo pesme koje su mi se prve javile u glavi :D

 

e kralj, pa navede soad(jedan od moja 2 omiljena benda) i Zvonka(jedino njegove tamburase mogu da slusam) :D

 

u prethodna 2 dana sam preslusao sve njihove albume, al' danas naidjoh na dvestadvojci na Pijan i odusevio sam se kao da ne mogu da pustim pesmu kad god hocu...eh te male radosti... :D

 

video sam konacno i ceo spot za Nije sve tako sivo i svidja mi se

Share this post


Link to post
Share on other sites

mile je pametan covek.

 

jao, sedimo ortak (blathaddar) i ja pre par dana u parkicu na travici (iako je bilo slobodnih klupa), i svako svoju limenku pive (jbg, nismo bas mogli gde da nadjemo Zhuju xD). I onda, po klasici poceli da pevamo HP, a kako znamo milion pesama svako, to je trajalo i trajalo tako da su nam Zuje (jelen u stvari, ali recimo ovako) izvetrile i ugrejale se. I onda je Stefan rekao

 

Hladno Pivo je krivo sto nam pivo vise nije hladno

 

na sta sam ja umrla od smeha... so true... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Таман сам се вратио да спасим тему западања у благи заборав (тј. пребацивања на другу страну)!!! :D

Иначе,ко је био на Егзиту и слушао момке нека напише своја запажања.Чуо сам да су имали добар концерт!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Таман сам се вратио да спасим тему западања у благи заборав (тј. пребацивања на другу страну)!!! :D

Иначе,ко је био на Егзиту и слушао момке нека напише своја запажања.Чуо сам да су имали добар концерт!

 

Ne dobar, već sjajan koncert i isto tako sjajna atmosfera

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle - Na Egzitu, HP- razvalili su . Dodushe svi su bili malo cirke :) , ali bilo je simpatichno krajnje.

Znachi, zapalili su onaj stejdz kako su krenuli, ludnica, prskanje pivom, itd.. i super spojili Rigoleto i Mlohavu cunu :da:. I sa novog su dosta svirali, npr . shto sam se odushevila , bio je Supermen kog nisu svirali u Somboru.

Sve u svemu, za mene najbolji koncert na Egzitu :da::wub:

 

 

Da, postoji festival , 7. i 8. septembar- Happy mondays, Ian Brown, Hladno Pivo( >_>), Plejboj....

Share this post


Link to post
Share on other sites

mile je pametan covek.

 

jao, sedimo ortak (blathaddar) i ja pre par dana u parkicu na travici (iako je bilo slobodnih klupa), i svako svoju limenku pive (jbg, nismo bas mogli gde da nadjemo Zhuju xD). I onda, po klasici poceli da pevamo HP, a kako znamo milion pesama svako, to je trajalo i trajalo tako da su nam Zuje (jelen u stvari, ali recimo ovako) izvetrile i ugrejale se. I onda je Stefan rekao

na sta sam ja umrla od smeha... so true... :)

 

Grohotom se smijem. Grohotom.

 

Inače, Knjiga žalbe je fin album. Lični favorit Carstvo pasea.

Edited by Vic Rattlehead

Share this post


Link to post
Share on other sites

Управо сам у граду видео билборд са најавом за Јелен пиво фестивал који ће се одржати на Калемегдану у Доњем граду, где су поред осталих и они најављени! Само нисам сигуран да ли је 07. и 08. август или септембар у питању??? :D:D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...