Jump to content

Hladno Pivo


Anarki StarScream

Recommended Posts

Управо сам у граду видео билборд са најавом за Јелен пиво фестивал који ће се одржати на Калемегдану у Доњем граду, где су поред осталих и они најављени! Само нисам сигуран да ли је 07. и 08. август или септембар у питању??? :D:D:D

 

Septembar je u pitanju. :da: Inace, taj festival se odrzava 2 nedelje posle Beerfesta. :D

Na Exitu su HP bili super, mada je meni bilo malo bolje u Somboru (manje ljudi, bolja atmosfera, bar po mom misljenju). :da:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedva cekam Jelen fest da ih treci put ove godine slusam. :rockdevil:

 

Кад смо већ код тога, морам да се придружим клубу, и мени ће то бити трећи пут ове године!!! :pivopije:

Теоријски сам могао да их слушам и на Егзиту, па да ми Београд буде четврти пут, јер сам допутовао ујутро 14., али сам био преморен од 6500 км преваљених за непуних две недеље у минибусу,па сам се осећао канда малко уцрвљало!!! :D:):bigblue:

Да будем искрен, можда би било и превише да их три пута слушам за мање од два месеца. Овако, таман мала пауза да напуним батерије, па идемо из почетка!!! :opusteno::D

Edited by Селектор

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad pustim u kolima tesko je ful biti kul - ko ziv ko mrtav :) - malopre tako lepo prosao kroz crveno u centru :):ph34r:

 

А ти иди градским превозом и слушај их на дискмену да неког не би скупио! :D:):bigblue:

 

Ха,ха могло би се рећи да је један од главних разлога што још увек нисам уградио радио у ауто, управо то што бих већину времена провео слушајући Хладно пиво, а они имају брдо ствари за "пржење" машине!!! :D:pivopije:

 

:безбедност на првом месту: :!!!: :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

А ти иди градским превозом и слушај их на дискмену да неког не би скупио! :D:):bigblue:

 

Ха,ха могло би се рећи да је један од главних разлога што још увек нисам уградио радио у ауто, управо то што бих већину времена провео слушајући Хладно пиво, а они имају брдо ствари за "пржење" машине!!! :D:pivopije:

 

:безбедност на првом месту: :!!!: :D

 

haha......ja sam stavio mp3 player pre neki dan i za sada katastrofa....vozim ko manijak....pre neki dan zamalo nisam napravio sudar na rasksnici jer sam trazio pesmu :) ......nema veze - vredi.....bezbednost na drugom mestu :cool::)......a Hladno pivo je bas bend przenje :D

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@maria blacksmith & shock! : Биће ми драго да вас упознам,скроз сте откачени! :D:pivopije:

 

Генерално,целокупна екипа ХП фанова на овом форуму је за чисту 10 !!! :pivopije:

 

Thank you people !!! Хвала људи !!! :da::veseli:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam ih jos uvek cuo uzivo ali kako stvari stoje i necu skoro

jelen festival je uzasno los, ne podnosim sve te domace bendove, a ovi strani su mi nebitni, a za sat ili mozda nesto preko HP ne bih bas da dajem 1200din

jbg ostaje mi da slusam live album

"backizagre stuhpa sejaaaaaaa!"

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam ih jos uvek cuo uzivo ali kako stvari stoje i necu skoro

jelen festival je uzasno los, ne podnosim sve te domace bendove, a ovi strani su mi nebitni, a za sat ili mozda nesto preko HP ne bih bas da dajem 1200din

jbg ostaje mi da slusam live album

"backizagre stuhpa sejaaaaaaa!"

 

Ако се Јелен фест одржава доле на ливади код куле Небојше, на истом месту где и Beer fest, онда ти не би била лоша идеја да дођеш на Калиш и слушаш их одозго за џабе! :pivopije:

Такав начин праћења концерта могао би се крстити као "градскибео стухпа шеја" !!! :D:):bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja bih za HP dala i 3000 hiljade, ko zna kad ce mi se ukazati sledeca prilika da ih slusam ovde...

 

Ух, немој тако, звучи застрашујуће! :no: За ову годину вероватно ће бити једино гостовање у Београду, али полако, време је тек пред тобом! :D:):bigblue: Долазиће момци овамо, а за коју годину моћи ћеш да идеш и "западније" да слушаш њихове концерте, што је тек доживљај за себе! :veseli:

 

@rhapsoad: И мени је испитни рок, чак штавише, волео бих да ми западне неки испит на дан концерта, па да увече доживим потпуну катарзу! :D

 

Ха,ха ово је већ 700 пост !!!

Живела нам тема! :pivopije:

Edited by Селектор

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...