Jump to content

Hladno Pivo


Anarki StarScream

Recommended Posts

Selektore ovo za okup si svetski odradio :respect: :pivopije:

 

Џабе, кад је одзив био слаб, било нас је свега тројица! Али смо се зато сјајно провели!!! Овековечили смо догађај и неким сликама, а снимили смо и аматерски спот за песму "Није све тако сиво".Обзиром да је снимљен крајње спонтано, одличан је, мада ми његови актери (нас тројица) делују помало статично. :D Друга страна медаље је и његова величина од 401 мегабајта, тако да ће бити проблем аплоудовати га.

Све у свему, одлично смо се провели, надам се да ће нас следећи пут бити много више и да оваква окупљања имају перспективу да опстану и заживе! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

on je to namerno uradio kako niko ne bi dosao pa njemu da bude vise xD

 

Да се разумемо, Селектор није сиса!!! :da: Имао сам (најбољу) намеру да частим друштво са теме, упознам неке од вас које још нисам и да се генерално, добро зезамо! Сат времена пре окупљања, били смо сигурни да ћемо се појавити само Вероника и ја, тако да гајбу нисам ни куповао, већ смо се снабдевали на лицу места.

Скуп сам организовао у уторак из два разлога:

1.Лепо је rhapsoad рекао, имао сам намеру да то испадне крајње спонтано и необавезно

2.(Оно далеко битније) Једино сам у уторак био слободан за тако нешто, пошто сам јуче и данас био заузет, а сутра путујем на Копаоник :tehkista:

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нисам паметан стварно! На њиховом сајту лепо пише осмог, а maria blacksmith тврди да су јој у билет сервису продали карту и рекли да је седмог. Што би наш народ рекао:"Је.е луд збуњеног!" :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мало сам бацио поглед чисто да разрешим забуну, тако да, Саро и остали, ево званичне сатнице Јелен феста:

 

Satnica festivala Jelen Pivo Live

 

 

Petak, 7. septembar 2007.

 

16.00 Demo bendovi (3 grupe)

18.20 Time Dado Topić

19.35 Hladno pivo

21.00 Gary More

22.30 Obojeni program

23.50 Happy Mondays

01.20 Darkwood Dub

02.40 Marchelo

 

 

Subota, 8. septembar 2007.

 

16.00 Demo bendovi (3 grupe)

18.20 Let 3

19.35 Plejboj

21.00 Ian Brown

22.30 Partibrejkers

23.50 INFORMACIJE USKORO!

01.20 Disciplin A Kitschme

02.40 Queen Tribute Band

 

Нешто се размишљам, пошто је програм првог дана сем Хладног пива, по мом скромном мишљењу (да извинете на изразу) "го ку.ац" :D , к`о зна можда оно што сам у онако више у шали предложио rhapsoad-у на крају и сам остварим. Мислим на ону идеју слушања концерта са Калемегдана.

Е сад да образложим откуд ми овакав став.

 

Карте за концерте у Загребу и Сомбору су ме укупно стајале 1300 динара, први концерт је трајао више од три сата, други ако се не варам, два сата. Оба су одржана у одличном простору, ако ништа у Сомбору је био голи бетон, за разлику од ливаде код куле Небојше где кад се дигне чувена прашинчина идеш к`о земљорадник кући. Битно је напоменути да је ово фестивалски наступ, којих се иначе грозим (сетимо се Пеперса,је л`?), тако да не знам колико ће момци уопште успети да се насвирају за ових сат и кусур.

 

Да не буде да само закерам, има и позитивних ствари. Фестивал ће бити у сред испитног рока, тако да може да представља одличан начин избацивања негативне енергије. Затим, наступ ХП-а у Београду је ипак наступ у Београду.Не бих да ми после неко каже:"Шта је`ш го.на, путујеш у друге градове да их слушаш, а не слушаш их код куће!" :D:bigblue: И још једна битна ствар, пошто је Јелен фест у питању, уз сам концерт моћи ће да се пије најбоље пиво у Срба!!! :pivopije:

Не знам, мораћу дебело да размислим! :rolleyes:

Edited by Селектор

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav iz Hrvatske!

 

Vidim da ima dosta fanova Hladnog Piva na ovom forumu, a i da ste spominjali Miletovu kolumnu u Cosmopolitan- u, pa mozda ce nekog zanimat da je Mile imao kolumnu i na T-mobile portalu www.tportal.hr sve dok nije pocelo snimanje albuma Knjiga Zalbe pa ako netko zeli citat evo link:

 

www.tportal.hr/kolumnisti/mile/page/2006/02/14/0222006.html

 

Ima zanimljivih tekstova. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

lepo, i selektore mislim da bi bio red da pocnes da pises latinicom, gosn. shupak te ne razume xD

kako ovo smesno zvuci, oh bozi..

znate kako, ja imam 16 godina i u celoj mojoj ekipi moze se naci svega 2 ljudi koji iole slusaju hp. mene keva ne bi pustila u zagreb bla bla gde god, i ja moram da se zadovoljim time da dam 1200 kinti, i da ih slusam sat i malo vise od pola sata.

 

btw, na kalisu sam od 2, recicu mojima da idem u skolu xD

a vi kako hocete.. xD

jos 27 dana!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма, вероватно ћу отићи, мислим јесам ли ја највећи фан Хладног пива или шта??? :confused::D:):bigblue: Имам још 27 дана да купим карту (maria хвала на рачуници) пошто се за те фестивале ионако штампају у неограниченим тиражима, тако да не морам да бринем да ће се распродати! :cool:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da bih trebao na vreme da vas obavestim. Video sam na nekoj tv stanici razgovor sa nekim likom iz jelena i on rece da karata ima 15.000 i da ce sledece godine biti i vise karata bla bla...

Jos jednom sam pogledao sve izvodjace i za mene je ono stvarno katastrofa. Nisu u pitanju bendovi koje ne slusam nego bendovi koje ne podnosim. Samo HP volim, a imam i 2 albuma Gary Moore-a, mozda bih voleo da cujem i Queen tribute ali oni ce biti i na beer festu. Tako da je definitivno necu ici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Чим Селектора нема, на форуму се фурају теме попут народњака и слично.

Али зато сам се ја вратио да кажем баста (а ту не мислим на Душана Басту,већ у смислу - доста; прим.аут. :D ), време је за ХП !!!

Овом приликом захвалио бих се члану са надимком shupak на линку који је поделио са нама.Милетови текстови које сам до сада прочитао су ме тотално одушевили, за чисту десетку су!!!

Шта још друго да кажем сем:"Миле легендо створен си за писање како поезије, тако и прозе!" :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...