Jump to content

Hladno Pivo


Anarki StarScream

Recommended Posts

Ove godine sam ih slusala tri puta i svaki put je drugacije. U Somoru su svirali prvi put, pa su svirali i neke stare stvari koje inace ne sviraju, na exitu su bili dobri, ali ipak festivaliski nastup ne moze da se poredi sa koncertom, a posebno ne sa koncertom na domacem terenu. :D Tako da Zagreb stvarno treba doziveti. :da:

Imali su predgrupu neku Zadrugu, nisu losi, mada mene uvek smaraju predgrupe, ali su barem krace smarali od onih pankera u Somboru. :) onda su imali jos neke goste sa kojima su svirali Konobara i Cekaonicu. A, svirali su stvarno sve, ali sve. Meni nista nije falilo, a najvise su me obradovale pesme koje nisam cula ove godine. Maderfakersi su me najvise odusevili.

 

I tako... :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

... ali ipak festivaliski nastup ne moze da se poredi sa koncertom, a posebno ne sa koncertom na domacem terenu. :D Tako da Zagreb stvarno treba doziveti. :da:

Хе,хе,дакле нисам више једини пророк у овом селу! Е па,лепо,лепо и похвално !!! :pivopije:

Што се потписа тиче, од наведених места једино нисам "оверио" Охрид ... ;)

Пријатељски савет: кад пођете у обилазак Гаудијевих грађевина,обавезно понесите резервни веш,затребаће вам,верујте на реч! :pivopije::) :) :)

 

@shock!: Пошто си поставио (јубиларни) 1000 пост на овој теми, имаш пиво од мене! :pivopije::D

 

П.С. Елем, moni шта би од удаје? :confused::D

Edited by Селектор

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ove godine sam ih slusala tri puta i svaki put je drugacije. U Somoru su svirali prvi put, pa su svirali i neke stare stvari koje inace ne sviraju, na exitu su bili dobri, ali ipak festivaliski nastup ne moze da se poredi sa koncertom, a posebno ne sa koncertom na domacem terenu. :D Tako da Zagreb stvarno treba doziveti. :da:

 

Uvek su neponovljivi... I, da, uvek ih treba čuti opet, nikada nije isto, a uvek je super, kao da je prvi put!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нова година у Пули,концерт ХП-а,хладно Ожујско,иди бре,шта ми више треба!

Е да га јбм,морам да нађем начин да одем на ово некако! Јесте својеврсни mission impossible,али и ја сам од оних impossible is nothing типова (да се разумемо,овим мотом не рекламирам Адидас),тако да ...

isti slucaj samo - Karlovac i Prljavo kazaliste :surprised:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chitala sam u nekom njihovom chasopisu(ne secam se kom tachno) anketa "Biste li hodali s njim da nije poznat?"

Kad je Mile u pitanju 10% je odgovorilo DA a 90% NE

dok Davor Gobac ( wub.gif ) 75% DA a 25% NE

Еее, да је писало Селектор, одговор би био 100% ДА ... :no::D;)

 

Концерт Идијота је био толико добар и пун енергије (уосталом, тако је увек), једном речју изврстан!

Маторци су још једном оправдали епитет "Мајстори са мора" и показали како се свира!

За крај и мало поређење - једна од великих разлика је управо то да су Идијоти остали верни својим идејама, музици коју свирају и што је најважније - публици, чији се број никада није драстично мењао, што значи УВЕК ОНИ НАЈВЕРНИЈИ, док је Хладно пиво кренуло да пуца на високе тираже и жели да се допадне сваком! Јбг, ја када сам почињао да слушам ХП, они нису били бенд "и за старо и за младо" у шта се полако, али сигурно претварају !!! :no:

 

П.С. Ако неко зна како се зову оне две нове песме Идијота, са почетка концерта, молим нека напише! :pivopije:

Edited by Селектор

Share this post


Link to post
Share on other sites

Е па народе, СРЕЋНА ВАМ НОВА ГОДИНА !!! ЖЕЛИМ ВАМ СВЕ НАЈБОЉЕ! :pivopije:

 

@maria blacksmith

Не,био сам у војничкој кошуљи,коју сам додуше морао веома брзо да скинем јер је било баш вруће,па сам највећи део концерта провео у скроз белој мајици.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

sinoc sam pricala sa nekim skinerom u parku. slucajno. i isto tako smo pricali o hpu i on mi je rekao blabla ustase, blabla ali dobri su im albumi. eto. ali : COVEK JE REKAO DA SU ZADNJA ALBUMA MTV, misleci na komercijalnost, i sad ja vas pitam ...

volite li vise kasnu ili ranu fazu ili sve i zasto?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ха,ха,значи састанак у парку! :D

 

Пази овако,Миле пише одличне текстове,толико добре да би препородио и каријеру неког ортодоксног народњака!

Наравно да су ДАЛЕКО БОЉИ СТАРИ АЛБУМИ,јер то је онај прави панк ХП!

Ни ОВО НОВО НИЈЕ ЛОШЕ,да се разумемо СВИЂА МИ СЕ,само звуче МНОГО МЕКШЕ!

Дефинитивно након Шамара су постали права сензација у Хрватској,те су се окренули прављењу музике подобне за шире народне масе,или што би тај твој скинер из парка рекао - комерцијалније.

 

Можда је боље да си питала "који је албум по вама најбољи?".

Ја мислим да је то Џиновски,а када сам тако гласао и на њиховом сајту,фрапирао сам се када сам видео да је он у тоталном запећку,при дну листе. :udri:

Јер ако им је неки албум СУВА ЕСЕНЦИЈА,онда је то ЏИНОВСКИ !!! :pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je Knjiga zalbi vrh vrhova album...nekako iz prve mi se i nije svideo nesto posebno ne znam kako....jedino Ranjeni i ludi su mi sivdeli bas na keca......al zato kad sam se nalozio :meshuggah:

 

pa Samar......u principu vise volim noviju fazu generalno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Пази овако,Миле пише одличне текстове,толико добре да би препородио и каријеру неког ортодоксног народњака!

Upravo... :da:

Od starijih pobjeda i dzinovski...a od novih razmisljam i ne mogu se odluchim,da li mi je drazi shamar ili knjiga zalbe...Verovatno knjiga zalbe(mozda bash zato shto nije na prvu loptu) iako se na shamaru nalazi "par pitanja"...

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.popboks.com/vest.php?ID=6577

 

 

 

Hladno Pivo u Beogradu

 

Hrvatski punk rock bend Hladno Pivo nastupiće 29. febraura u Hali sportova na Novom Beogradu.

 

Ova grupa - jedna od najpopularnijih u regionu - prošle godine je objavila komercijalno uspešni album Knjiga žalbe, koji već neko vreme promovišu na veoma posećenim koncertima.

 

U septembru prošle godine nastupili su na Jelen Pivo Live festivalu kraj kule Nebojša.

 

Kako smo obavešteni iz koncertne agencije Long Play, karte za koncert će koštati 800 dinara i uskoro se mogu očekivati u pretprodaji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...