Jump to content

Hladno Pivo


Anarki StarScream

Recommended Posts

15:28 | 22.02.2008.

 

Otkazan koncert Hladnog Piva

 

Koncert hrvatske pank grupe Hladno Pivo, zakazan za 29. februar u Hali sportova, otkazan je.

 

Kako je Popboksu rečeno iz koncertne agencije Long Play, nastup je otkazan zbog trenutne situacije u Srbiji, radi bezbednosti publike, benda i organizatora.

 

Karte kupljene u Tiketservisu, Tiketlajnu i Eventimu mogu se vratiti na prodajnim mestima na kojima su i kupljene, dok se karte koje su kupljene u Bilet servisu mogu vratiti od ponedeljka, 26. februara, do petka, 29. februara od 11 do 17 casova, u prostorijama Udruženja svetskih putnika u Bulevaru Despota Stefana (ex-29. novembra) br. 7.

 

http://www.popboks.com/vest.php?ID=6823

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali kako bih sada rado pobila sve odgovorne za nedolazak HP...sve sto su spaljivali,pravili krs...jebem ti i drzavu i budale,i sve bre kad ne mogu 29. da slusam HLADNO PIVO u hali sportovaaaaaaa...

 

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!! :tehkista::tehkista::tehkista::tehkista::udri::udri::udri::cry::cry::cry::cry::sad::sad::sad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

God damn it!

Iznarviran sam od 19h kad sam cuo na 202jci da nece biti koncerta... a taman sam sutra hteo da odem po kartu...

od Nedelje sam poceo da sumnjam da ce da otkazu, al nisam hteo nista da postujem da ne baksuziram :) , al juce kad sam video sta rade sa hrv. ambasadom nekako sam znao da ce doci do otkazivanja...

 

jbn huligani, fucking bastards!

Share this post


Link to post
Share on other sites

cuo sam u petak i prso sam...................

ali kada malo razmislim, verovatno je u ovom trenutku to i dobra odluka, ako se retardirana stoka skupila i sprecila albansku izlozbu, znaci da su informisani i da neko izgleda tu zna sta su izlozbe i koncerti(ne samo turbo folk), jbg valjda ce uskoro stvari da se smire, pa da nam dodju za par meseci...

video sam ponovo spot za "pitala si me" mnogo je dobar, super je fora sa muzickom kutijom, tako genijalno odgovara textu pesme... odgledao sam onaj intervju sa miletom na mtsu i bas je pomenuo kako je to ideja maldog reditelja koji im je odradio taj spot

i dok su pustali njihove spotove provalio sam da je 80% njihovih spotova crno belo

e da i mislim da su omiljeni spotovi za pitala si me i samo za taj osjecaj

 

@shock!

super ajd' uzivaj :pivopije:

a mi sad mozemo da sanjamo izlazak iz zemlje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...