Jump to content

Hladno Pivo


Anarki StarScream

Recommended Posts

Ред је да и ја саберем утиске!

 

Концерт је био одличан!

Пре неколико дана сам био шокиран када сам чуо да је концерт распродат, а прави шок је уследио када сам ушао (иначе, на дивљака, подмићујући чувара) у Халу Спортова и видео сав тај свет. Било ми је баш драго! Дошао сам до закључка да су трећину публике чинили моји вршњаци и старији, они који су Хладно пиво почели да слушају док су били на нивоу гаражног бенда и цепали нешто тврђи звук. Преостале две трећине чинили су неки нови клинци чије почетке чине последња два албума, квалитетом бепрекорна и звуком нешто мекша, дакле сушта супротност ономе са почетка. Баш зато момцима из Хладног пива треба скинути капу, јер су успели да задовоље критеријуме и старих и младих фанова. Одушевио сам се кад сам тик поред шутке видео мајку и ћерку како заједно ђускају.

Жао ми је што нису одсвирали још коју од старих ствари, али и овако су били сјајни!

Купили су ме "Утјехом косе" уз коју сам скакао као луд!

 

Уосталом, ако сте успели да запазите момка у плавој мајици са ликом Че Геваре који је већи део концерта провео у ваздуху јер је скакао ненормално, е онда сте запазили моју маленкост, Селектора. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

КОнцерт за памћење!

Ја се још увек трипујем да је Миле био у неверици кад је видо колко је маса полудела после првог биса (ил сам био сувише пијан)

Толко сам био срећам да сам после церта купио и мајицу, што скоро никад не радим :)

Edited by Little Butcher

Share this post


Link to post
Share on other sites

Е кад већ помену те скинсе, јесу ли тог твог познаника до`ватили с разлогом или онако?

Било их је четворица, клинци неки, с тим што је један звер, вепарчина оригинал.

Ови остали кикирезови су му пар пута притрчавали речима:"Овај, овај!" и онда би он узео да лема несрећника.

Нисам успео да видим да ли је лемао истог лика три пута или је правио редаљку.

У сваком случају, после тог трећег млаћења видех да се жали ортацима да је сјебао руку, тако да се смирио до краја концерта.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nabadali su vise likova koji su bili oko njih,bar su mi tako rekli ,ja bio na tribini a to bilo napred skroz ka bini,dvojica od njih su bili valjda blizanci...ovi moji se razbili na sve strane u guzvi pa niko nije stigo da reaguje...stoka neka teska...al tukli su ga krvnicki...Neko mi rece da su ti isti pravili sranja i na bjesovima,prosli pored lika i iz cistog mira mu naboli glavu u banderu...

Edited by East

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма, ја сам држао овог вепра на оку све док није сјеб`о шаку, зато што сам му случајно на почетку концерта заб`о лакат у главу. Нисам га се уплашио зато што смо отприлике исте висине (чак је он мало нижи), спор је и телефонира кад удара. Више сам био у фазону да ме не звекне на кварњака с леђа и обори, јер је на тај начин лемао те момке. Набоде пар пута неког ко то не очекује, овај падне доле, а онда му се придруже и ови његови кикирезови, па сва четворица ишутирају несрећника.

Органски не подносим скинсе, бију се к`о пичке, кукала мајка и спремала панају ономе који ми се буде замерио.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma to su celave jajare i smradovi. Napadaju iskljucivo slabije i na kvarno. Tri ozbiljna momka mogu lako da se nose sa bar 5-6 tih jajara,znam iz iskustva. Jednom su cak kad su videli da cemo nas trojica da ih pokidamo promrmljali nesto tipa aj posle cemo da ih sredimo kad padne skroz mrak,sad ce da nas uhvate kamere. I pobegnu tu i na drugom kraju ih snimim kako biju jednog cupavog klinca,pederi celavi. Startovao ga najjaci na kvarno,klasika, posle uleteli i ostali pedercici.Ko zna ko je zlostavljao celave majmune kad su bili mali,pa sad glume idiote

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Управо одгледах филм "Пјевајте нешто љубавно", па ето, ред је да оставим коментар, поготово што нам је тема дибидуз замрла у последње време.

Филм је ок, мислим не очекујте нешто посебно, има добрих лајнова и форица, мени се искрено највише допала сцена кад таст и бубњар "варе" у клоњи, то ме је онако баш насмејало.

Што се музике тиче, песме ХП-а су унакажене за потребе филма, јбг ипак ти момци глуме гаражни бенд, исти онакав какво је Пиво било пре 20-так година.

Све у свему, ако сте фан ХП-а, препоручујем да га одгледате, а не сумњам да ће бити и "клинки које ће свршавати на то"!!! :D:pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa slazem se skroz sa tobom... Film je manje-vise ok - nista specijalno...

Bio bi mnogo bolji da je cela radnja filma o tom nekom probijanju benda, da nema bas onakve pateticne ljubavne price( a sto me nervira ona devojkaaa uff, ruzniju mladu nisam videla :) )...

Malo sam se iznervirala kad sam izvalila da ce zapravo o tome da se govori... ali treba da se pogleda u svakom slucaju...

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
imate novi spot Konobar na http://www.hladnopivo.hr/ Multimedia/videospotovi

ustvari to je Live spot s Jaruna

 

 

eto da malo osvjezim temu :D kad niko drugi nece ;)

 

pozz

Хвала shupak, баш сам претходних дана размишљао шта паметно да напишем не бих ли оживео тему, али нисам имао идеју.

 

Иначе, данас сам купио карту за Идијоте који свирају 19-ог у КСТ-у.

Нисам претерано задовољан местом одржавања концерта, "рупа" је сићушна и загушљива, поцркаћемо! :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Red tuge, red bijesa zbog SMS-a

Tvoje duševno stanje je poput lasanje

Zar na tebi da štedi? Da te tako uvrijedi?

Crven u licu gnječiš limenku piva

 

Njen ''sori'' po Vuku i smajli na ekranu

Idu ruku pod ruku kao sol na ranu

Zar nakon svega joj nisi ni poziva vrijedan

A zbog nje si preš'o na 09*

 

Barem te nitko neće mučiti sa francuskom dramom

Posudit ćeš si film sa Žanklodvandamom

Zbogom filmovi bez boje i odresci od soje

Pozvat ćeš kod sebe sve frendove svoje

Pod hitno ti sad treba par promila

I barem tona TESTOSTERONA!!!!

 

Nije sve, nije sve tako sivo

Kad imaš s nekim otić' na pivo

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tri kurtona skoro dvadeset kuna

zbrajam dok joj ljubim vrat

plus pice u gradu i dvije kutije pljuga

a meni mlohava cuna

 

Al' tako mi i treba kad pijem ko smuk

rek'o sam sebi vec milijun puta

necu pijan forsirati fuk

jer ce biti mlohava cuna

 

Mlohava cuna, mlohava cuna

mlohava cuna, mlohava cuna

toliko para i truda, a mlohava cuna

 

Sad koristim sve druge ekstremitete

skrivecki ispod popluna

ali nije ona vise dijete

ona zna sto je mlohava cuna

 

Ali vratit cu se do trafike

jer kutija je jos uvijek puna

mozda mi vrate mojih dvadeset kuna

kad im sapnem, mlohava cuna

 

Hahahaahhahahh...

nikad neću zaboravit facu jednih čike i tete na kocertu prošle godine(kao, slučajno zalutali).. dok su svirali Mlohavu cunu... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

nisam mnogo slusao isotcno od gajnica, ali pre par nedelja reko ajd da stavim utjehu kose na mp3 kolko secam dobra je ali nikako da zapamtim koja to bese pesma, i onda se jednom koncetrisem na nju i od tad je slusam 5-6 puta svakog dana, za mene jedna od najboljih pesama hp-a

Share this post


Link to post
Share on other sites

Утјеха косе је дефинитивно најбоља обрада коју су урадили до сад, обожавам је! :D

 

Изгледа да им је пао сајт, неће да се учита.

А можда га и ажурирају овако рано ујутру кад нема гужве! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

"Soundtrack za Život" je tako jebeno Heavy!!! Gledam njihov koncert "Pun (kon)Dom Sportova" i slusam Mileta kako se obraca gitaristi: "A gdje si naucio svirat tamburicu? Bez nje nema dobrog Heavy Metala" Mogu samo rec da sam se sjebo :D Inace prejeben bend, meni drugi najdrazi ne-metal bend sa ovih podrucja (poslije Psihomodo Pop-a) koncerti su im odlicni, pjesme predobre... Jos bi bilo idealno da se nisu prodali sa zadnjim albumom :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...