Jump to content

Anti-dote


StarbreakeR

Recommended Posts

  • Replies 997
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a ko organizuje to za 202???

kako moz da se prijavimo na taj koncertic(to bi trebalo da bude kao demo vece,a?)

moramo da preuzmemo organizaciju za PMF.....

vazi li ono da se nadjemo sledeceg petka kod fontane,pa da idemo lepo prvo do opstine,pa do doma kulture...ma sve redom.....pa cemo nesto i da napravimo....(u petak se ne ide u skolu...) pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

I rekli su nam da je bolje da sviramo na DK-duru "jer nam je to isto". Zamisli debila majke mu ga one radikalske.

Chlanovi Antidote-a su oduvek bili poznati kao veliki obozavatelji DK dura. icon_rolleyes.gificon_rolleyes.gif

Pa sto da ne svirate mozda ce da vas stave isto veche sa hip hoprima, pa da napravite neki mash, kao Slayer i Ice T, npr. icon_rolleyes.gificon_rolleyes.gif

Ne daj se isprovocirat Shamane sve ce biti Ok.

Btw gledao sam slavnu manifestaciju na kojoj niste mogli da svirate. Ucinili su vam stvarno veliku uslugu sto vas nisu pustili

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ko organizuje to za 202???

kako moz da se prijavimo na taj koncertic(to bi trebalo da bude kao demo vece,a?)

moramo da preuzmemo organizaciju za PMF.....

vazi li ono da se nadjemo sledeceg petka kod fontane,pa da idemo lepo prvo do opstine,pa do doma kulture...ma sve redom.....pa cemo nesto i da napravimo....(u petak se ne ide u skolu...) pivopije.gif

Ljudi nije to uopste DEMO vece. icon_evil.gif To je promo zurka na kojoj smo pozvani da sviramo(mi i ova 2 pirotska benda i to organizuje sam radio 202) i stvarno sumnjam da se moze prijaviti za to (ako znate kako probajte). icon_rockdevil.gif

Sto se tice preuzimanja organizacije za PMF....

To moze da preuzme i George W Bush i opet Vasic i radikal nece da se sloze i daju pare.Zahvaljujem se i cenim vasu zabrinutost i zelju da pomognete ali to nije ni do nas ni do vas nego do kadra u celoj opstini...

Sve ostalo blebetanje je suvisno pivopije.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chlanovi Antidote-a su oduvek bili poznati kao veliki obozavatelji DK dura. rolleyes.gifrolleyes.gif

Pa sto da ne svirate mozda ce da vas stave isto veche sa hip hoprima, pa da napravite neki mash, kao Slayer i Ice T, npr. rolleyes.gifrolleyes.gif

Ne daj se isprovocirat Shamane sve ce biti Ok.

Btw gledao sam slavnu manifestaciju na kojoj niste mogli da svirate. Ucinili su vam stvarno veliku uslugu sto vas nisu pustili

Da te pitam na koju manifestaciju mislis???(Thrash festival ili neshto drugo)

Ako mislish na thrash fest tu nismo mogli da sviramo jer se nismo "prijavili"(sto li me ta izjava podseca na Dambovu izjavu povodom afere Klermon Feran i Francuska), a sad kad sam ih pitao kad ce da bude drugi fest na koji smo spremni i samofinansirajuce da dodjemo da pokazemo bg seljama sta znamo... svi kuliraju da nam odgovore.Kakve li cudne koincidencije?????

DK dur je sto bi dule rekao morao da padne. Jesam bio rastimovan i sve to ali smo bili dobri.Ako neko ima snimak za komp neka mi da da to cuvam jer sam emotivno vezan za to iako je to bila blamaza. icon_smile.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ne...misleo je na onu u DK...posle koje su se desili incidenti koji remete ugled skole...

Sve u svemu ako mislimo na istu stvar onda bi vam bilo ispod proseka da svirate na tome...

icon_rockdevil.gif Ah da skolarijada pedra gimnazije koji lizu debelu facu Male debele crvenokose furije Milice i ruznog plagijatora debeloga fegeta Dushana Najdanovica biggrin.gif

Na tome ne bih svirao ni mrtav!!!

 

A sto se tice BED MEMORIJA (ne znam kako da definishem taj ogavni SUP ROCK) njih bih mozda i pitali za asistiranje ali je BAGZI glavni faktor naseg odustajanja!!!!

 

Toliko o tome... icon_rockdevil.gifmusik19.gificon_rockdevil.gifpivopije.gifmusik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_rockdevil.gif Ah da skolarijada pedra gimnazije koji lizu debelu facu Male debele crvenokose furije Milice i ruznog plagijatora debeloga fegeta Dushana Najdanovica biggrin.gif

Na tome ne bih svirao ni mrtav!!!

 

A sto se tice BED MEMORIJA (ne znam kako da definishem taj ogavni SUP ROCK) njih bih mozda i pitali za asistiranje ali je BAGZI glavni faktor naseg odustajanja!!!!

 

Toliko o tome... icon_rockdevil.gifmusik19.gificon_rockdevil.gifpivopije.gifmusik19.gif

Upravo to...ne, ozbiljno mislim da bi vam bilo degradirajuce da ste svirali na tom bednom izgovoru za skolarijadu pukeface.gif

user posted image

Kojom li je nogom ovo crtano...levom ili desnom???

 

Ne razumem muzicare koji sviraju ono sto im drugi nametnu...i ne verujem da ikad hocu...

 

Liiiipjjjjeee Cviiiijaaaatuuuu!

pukeface.gifuser posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

NE logo im je seljacki i mislim da je Bagzijeva seljacka poenta bila da se vidi MB(asoc.na pivo) sto je mnogo seljacki i sto se od njega dalo ocekivati.To da su 30 stepenika iz nas ja ne mogu da kazem jer bi bilo prepotentno ali verujem tvom izboru!Jebiga nemamo mi Ringa da se trese i da nam obezbedjuje salu DVa!Ali iskreno boli me kurac oni zato vise od sale DVe nece ni da vide!

Seljaci,prostaci,SUP rockeri,selje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedan pametni srpski rock kriticar je rek'o "Cuvalte se bendova koji u svom nazivu imaju rec BEND".

Ipak koliko god cekali oni tako uvek vrebaju u mraku....Nepomicno stoje i broje trenutke koji nepovratno odmicu u proslost tame i mraka.... Svojim mracnim umom uplicu prste kroz umove neduznih ljudi koji nevide i necuju zapomaganja....Polako prolaze godine, a oni i dlje postoje i cekaju pravi trenutak da zadaju udarac i pokrenu jednu novu silu, silu koja isto tako vreba u mraku....Pitali su se ljudi sta se desava, ali nije bilo odgovora....Odgovor polako dolazi, a to je Bad Meamory.... sve polako gubi smisao...kao i ovaj post, koji je to odavno izgubio

 

( Evo sta se desava kad covek slusa Ebony Lake...)

wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.giforangelistening.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro jebeni MB nema u nazivu band ali ce Bagzi da ih presalta na svadbe i sahrane pa ce i to da izadje u imenu-"bend"!!!

 

Uostalom u odnosu na OK,Amadeus i ekipu Bad Memory je daleko iza njih bez obzira sto presvirava rock pesme.Amadeus pici Metallicu i Maidene pa rastura ali su jebeni narodnjacki bend a Bad Memory obrnuto rock grupica koja cepa narodnjake Belog Dugmeta pa rasura

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...