Jump to content

Anti-dote


StarbreakeR

Recommended Posts

  • Replies 997
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sam taj famozni drhtavi... sto jes jes na prvoj mi je drhtala ruka(trema...prva jaca svirka) ali me interesuje opsti utisak...pesme nase nepravedno izbacivanje(naravno po utiscima ljudi koji su tamo bili a i bendova takodje) iz naredne faze i tako

Edited by MegaDex

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam, meni se svidela pesma gde ti je drhtala ruka. Pošto ne volim toliko thrash ne mogu ni da sudim, ali omiljeni thrash bend mi je Testament, a glas je veoma podsećao na Chuck Billy-ja. Ne znam, pre bih glasao da vi prođete nego Antologia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam, meni se svidela pesma gde ti je drhtala ruka. Pošto ne volim toliko thrash ne mogu ni da sudim, ali omiljeni thrash bend mi je Testament, a glas je veoma podsećao na Chuck Billy-ja. Ne znam, pre bih glasao da vi prođete nego Antologia.

Ma dobro malo me spicila trema...trebali smo u sushtini mi da prodjemo umesto Antologije ali kao sto je i Dzet rekao posle preglasavanja ANTOLOGIJA...sta da se radi momci nisu losi,ne sviraju lose ali za prvi put bi nam po njima bilo mnogo da odmah udjemo u finale...sta da se radi...opet polufinale i nije toliko lose

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, evo i ja da se javnem!

Pa i ovde da vas pohvalim? icon_wink.gif

 

Prvi put sam slusao Anti-Dote uzivo kako treba i bas je dobro bilo!

Ljudi, vi koji niste culi OBAVEZNO da se potrudite da nabavite da cujete kako se thrasha!:rockdevil:icon_rockdevil.gif

 

Jebi ga, ta Gitarijada svake godine PUCA po savovima zbog dezorganizacije (moze li tako da se kaze?icon_smile.gificon_smile.gif ) i svake godine u finale idu i pobedjuju bendovi po (ocigledno) necijem licnom nahodjenju sto je krajnje subjektivno. I glupo! violent.gif

Ali, sta da se radi..

 

Videli su i culi ljudi koliko je Anti-Dote dobar i ambiciozan bend.

Bice jos prilika!

 

Nego, napisacu jednu (pa)prichicu o nasem druzenju i bahanalijama po Zajecaru, pa cu da je okacim ovde. Nego, sada nemam bas nesto vremena jerbo sam u zurbi..

 

 

 

Veeeeeeeeliki pozdrav za moje nove najbolje drugare!

icon_cool.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala Vlado kralju...Ovaj covek je uspeo petoricu fleshki da gosti pet dana a da ne umre.Ha ha.Veliko thanx za Vladu i njegovu gospodju mamu koja nas je ranila(tesko je nahraniti nas 5oricu guda)

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo osecam jaku obavezu da iskomentarisem ovaj bend! znaci, bend ima potencijala, ali to jos nije to... fali tu nesto... ali pevac... pevac je, po oceni svih bendova iz expedicije, jedan od najboljih vokala koje smo ikada slusali! da taj decko (zao mi je, ne znam njegovo ime) zivi u bgd-u, taj bi vec uveliko pevao u nekom mom pantera, down, superjoint ritual, testament ili nekom slicnom tributeu! budite srecni sto imate takvog pevaca! stvarno je klasa!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej ljudi nisam pratio, kako ste prosli na gitarijadi?

 

Cujem da vas ljudi hvale...  icon_wink.gif

Haha lepo je sto nas hvale...ne zezam se prosli smo vrlo fino u cetvrtfinalu(bili smo prvi u drugoj turi pa nas Dzet premestio da sviramo u prvom umesto u drugom polufinalu(naravno gde su iskusniji bendovi).Pa u prvom polufinalu napravimo u publici haos.Svi nam cestitaju i publika poludi i Olga kaze kad zavrsimo:IZGLEDA DA VAM SE SVIDJA...i Dzet cita rezultate... prvi bnd SPACE EATER drugi bnd CONSENCRATION i za treci kaze: POSLE PREGLASAVANJA ... ANTOLOGIJA i ljudi pocinju da psuju u 5 ujutru naravno ali sta ces... nema veze

 

ljudi su nam prilazili i pricali da su nas zeznuli a takodje i ljudi iz drugih bendova pricaju isto ali nema veze bice drugih prilika...bitno je da su nas ljudi videli da przimo icon_rockdevil.gif A kod vasu Fuelu sta se radi?

Edited by MegaDex

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo osecam jaku obavezu da iskomentarisem ovaj bend! znaci, bend ima potencijala, ali to jos nije to... fali tu nesto... ali pevac... pevac je, po oceni svih bendova iz expedicije, jedan od najboljih vokala koje smo ikada slusali! da taj decko (zao mi je, ne znam njegovo ime) zivi u bgd-u, taj bi vec uveliko pevao u nekom mom pantera, down, superjoint ritual, testament ili nekom slicnom tributeu! budite srecni sto imate takvog pevaca! stvarno je klasa!

Dobro hvala prenecu Kosti komplimente...Pa dobro ovo nam je prva gitarijada...bice valjda jos prilika za usviravanje i usavrsavanje ali odustati sigurno necemo...Thanx a lot icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo konacno je gotova 40. kako ono bese sto bi reko Kojot a bend Anti-Dote se odmara desetak dana i krece da snima novi bolji i lepsi DEMO...bicemo naravno dostupni svima koji zele,neke snimke,i tako to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo konacno je gotova 40. kako ono bese sto bi reko Kojot a bend Anti-Dote se odmara desetak dana i krece da snima novi bolji i lepsi DEMO...bicemo naravno dostupni svima koji zele,neke snimke,i tako to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha lepo je sto nas hvale...ne zezam se prosli smo vrlo fino u cetvrtfinalu(bili smo prvi u drugoj turi pa nas Dzet premestio da sviramo u prvom umesto u drugom polufinalu(naravno gde su iskusniji bendovi).Pa u prvom polufinalu napravimo u publici haos.Svi nam cestitaju i publika poludi i Olga kaze kad zavrsimo:IZGLEDA DA VAM SE SVIDJA...i Dzet cita rezultate... prvi bnd SPACE EATER drugi bnd CONSENCRATION i za treci kaze: POSLE PREGLASAVANJA ... ANTOLOGIJA i ljudi pocinju da psuju u 5 ujutru naravno ali sta ces... nema veze

 

ljudi su nam prilazili i pricali da su nas zeznuli a takodje i ljudi iz drugih bendova pricaju isto ali nema veze bice drugih prilika...bitno je da su nas ljudi videli da przimo icon_rockdevil.gif A kod vasu Fuelu sta se radi?

Ma nema veze, bitno je da su vas ljudi videli i culi i da ste se dobro pokazali i to je najbitnije!

 

Nama zatvorili temu zbog nekih debila koji su se svadjali na njoj. wallbash.gif

Nista, sad cu da spamujem ovde. laugh.gif

 

 

Nastavite da przite! musik19.gificon_rockdevil.gif

 

 

POZZ pivopije.gif

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos samo da se Kosta smiluje pa da mi posalje i snimak (ako ste dosli do njega, naravno..) i one d n`d (nisu sestre Kovac! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif ) zezalice.

Bas bih voleo da vidim kako je to izgledalo "on air". pivopije.gif

Edited by _Grotesque_

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...