Jump to content

Anti-dote


StarbreakeR

Recommended Posts

  • Replies 997
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:rockdevil: Eh,Anti-Dote znaci svaka vama cast,al ja mislim da gitarijada nije mesto za tresh metal ....

 

Ja sam do pre par godina mislio da metalu, uopste, nije mesto na gitarijadi. Ipak je to po meni bila ROCK manifestacija. Medjutim, tome je valjda muzicko sazrevanje doprinelo, da promenim misljenje. Muzika, kao i svaka druga umetnost evoluira. Ako se pogleda danasnja svetska muzicka scena, pa nekako sve ide u krajnosti. A dobre klasicne rok svirke skoro nema ni za lek. Sve je otislo u extreme, pa tako i rock polako evoluira u mnogo tvrdji zvuk. Na gitarijadi sam jos pre 8 godina gledao hardcore i metal sastave. Dakle tradicija metal bendova je pocela jos tada. Mislim da je sledeci korak da se na gitarijadi pojave jos extremniji zvuci tipa Death, Black, Grind... Svidelo se to nekom ili ne, tako je! A Anti-Dote-u kao i svim ostalim bendovima koji su pokazali da vole ono sto rade je ITEKAKO MESTO NA GITARIJADI!!! :rockdevil:

 

Razmishljacu o tome da se i ja prijavim sa nekim bendom na gitarijadu pa da pevam tresh metal,kazu da mogu i ja da se derem u mikrofon pa da onako zvuci...

 

LMAO!!!! :) :) :) E jesi me slatko nasmejao!

 

Ali i ako mi se niste svideli ni malo,moram da kazem Pevacu svaka cast na nastupu! Bez treme(bar je tako izgledalo). :rockdevil::alkos::red::mhihi:

 

Nije samo pevac u pitanju. Kompletni bend je izgledao potpuno rastereceno, svirali su od srca za celu publiku i to su mnogi ljudi primetili posle svirke!

 

I jos jedna stvar na kraju. Kapiram da jednostavno ne gotivis tvrdji metal. OK, to je tvoje misljenje i apsolutno ga uvazavam i postujem. Ali ja bih ovom prilikom izneo i svoje skromno misljenje o slicnoj stvari. Elem, vise su mi preko ku*ca nabedjene kopije Alogia-e i Dargoron-a od prog metal bendova. Ne zato sto ne volim tu vrstu muzike, daleko od toga, nego smatram da gomila kvalitetnih thrash, death, black, grind metal sastava na kontu njih uopste ne dobijaju podjednaku minutazu. Kada bi se to ispravilo metal muzika bi kod nas dozivela potpunu renesansu!

 

Veliki pozdrav!

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

:meshuggah::zuba:

@Crna_Dama: Hvala puno!Cacak nam je u planu kao sto sam i rekao momku koji me je kontaktirao, a pretpostavljam da je to tvoj decko,samo da prvo prodje ovaj Rock On! Festival.Hvala puno i sve najbolje

 

Da,to je lik u KISS majici,Nikola.... :da:

Jos jednom,svaka cast,odusevili ste me....koliko energije!Odlicni ste,samo napred. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ух, заборавио сам најбитнију ствар. Напокон Денис да не изгледа к'о проклети фенсер. Добре маскирне бермуде, нема шта. Немања и Карло би те подржали 100%.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Youndivian: Hvla!Ko sto rekoh o vama sve najbolje! TTD :rockdevil:

 

@RNA: :) :) :) :) :) :) ... dobra maskirna bermuda....:) :) :) :) ... os da ti nabavim jednu povoljno...javi obavezno...bas bas malo kosta......uh gde nisam znao da je tolko kulj da je frljnem u pubiku i da budem na RTS-u nag

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Sharki : Da da hocemo....nego nam je zvuk bio u oplufinalu narocito muljavina zbog bzveze glave al da ne objasnjavam sad.Obraticemo paznju i thanx.

@RNA: :da::) :) :) :)

 

Moj savet je da se bodete direktno u marshalla :) :) :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

uobrazicete se od tolikih pohvala,ali moram i ja da vas pohvalim.

bili ste mi najupecatljiviji na gitarijadi,primetila sam vas i prosle godine,ali i ove ste dosli do izrazaja.ekstra melodije,ekstra nastup,svaka cast pevacu-vrlo upecatljiv :mrgreen: super odnos sa publikom i sve u svemu kompletna slika o super bendu :mrgreen:

pozdrav :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kazesh uobrazice se :)

A meni su delovali tako obrazeno kad sam ih video na gitarijadi... :)

Ma pevac im je extra bio na bini :)

A imali su i najbrojniju publiku :) :)

 

Mozda jedne godine pobede...ko ce to znati :)

Edited by AeternaAndNightFallFan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kazesh uobrazice se :)

A meni su delovali tako obrazeno kad sam ih video na gitarijadi... :)

Ma pevac im je extra bio na bini :)

A imali su i najbrojniju publiku :) :)

 

Mozda jedne godine pobede...ko ce to znati :)

 

 

DA IMALI SU MNOOOOOOOGOOOOOBROJNU PUBLIKU ZA RAZLIKU OD NIGHTFALLA KOJIMA SU NA GITARIJADI PUBLIKA BILE DWE TRI DEWOJKE I DWE TRI NAPELJENE KLINKE I NEKI DERPE RAZOCARAN JER GA JE SUTNULA DEWOJKA I NEMOJ WISE DA KENJASH AKO TI SE NESTO NE SWIDJA JEDNOSTAWNO ISKILIRAJ!

A NA GITARIJADI NISU MOGLI DA POBEDE KAO I NEKOLICINA EXTRA BENDOWA PROTEKLIH GODINA JER SE DOLE TRAZE SAMO LIMUNADICE,LJUBICI I TD!

TRASH TILL DEATH!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...