Jump to content

Metal Forum Republike Srpske!


Cyber

Recommended Posts

Kolega sa nickom Apeiron je pitao "kako upasti" ali i " pisati tu". Odgovor je dobio.

:opusteno:

Neee, uopste me nisi shvatila :meshuggah:

 

Ne govorim o tatici/vezama i sl, vec o tome da je to casopis, meni licno omiljeni, ali u kojem radi jako mali broj ljudi. O tome da li znam pisati, ili ne, ne bih sada, vec me zanima sta od uslova treba tamo, i da li to ide linijom poznanstva (sto bi mi bilo sasvim logicno), jer nema oglasa nikada "trazimo saradnike" i sl. Jesi li dobila rubriku, jesi li trazila rubriku, sta si ustvari tacno pisala, tj. koji su tvoji tekstovi tamo, imam svaki broj, pa...?

 

Tj. da pojednostavim - kako si ti pocela pisati za njih, ako nije tajna?

 

A ovo za priloge, TV i sl. - pitao sam za stampani medij, ne za TV, tu ne bih radio ni za koje pare :meshuggah:

 

 

 

Ne bih rekla da "nedostaje devojaka za metal medije", kako si već sročio ovu rečenicu...

Koliko poznajem naše metalke (a i vidim, na koncertima), prelepe su, zgodne (mogu da se fotkaju, ne samo za metal sajtove, već za brojne "ženske" časopise), ali to ih ne interesuje

Pa ovo poslednje sam i naveo kao problem. Niko ni ne govori o poziranju bez odece, vec o "normalnim", "ukusnim" fotografijama lepih devojaka, koje bi na taj nacin promovisale sajt, portal, magazin...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spamujemo ali još ovo da ti kažem, i završavam:

ako već imaš sve brojeve, imaš i impresum:) okreni, pitaj urednike da li su im potrebni saradnici.

Srećno.

Hah, to je opcija koju sam i sam planirao izvesti, a mislio sam na neki inside podatak, kad si vec bila "inside" ;)

 

A nema veze za spam, em sam moderator ovde, em znam da mi drug administrator RS metala nece puno zameriti, sve je ovo konstruktivna rasprava :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sumnjam da je bilo koji članak u CKM-u napisala ženska ruka, al' ajd'...

Jeste, putopis u poslednjem broju, bila je tu i kolumna koju je cura radila, kao i imaginarna, ali odlicna doktorica :meshuggah:

 

@ Montenegrina - da, zaista, koji su tvoji tekstovi, bas me zanima? To mi je uvek smetalo kod licencnih magazina, sto se tekstovi ne potpisuju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Bože sačuvaj!

Nikad se ne nudim jer za to nema potrebe.

Tražena sam, druže, od mnogo poznatijih faca, kad se već interesuješ. :pivopije:

Nisi pažljivo čitao, rekoh da su se NEKE ženske, odavde, nudile. :lol:

 

Poznatija faca od mene tesko da postoji!

 

Ovom izjavom si upropastila svoju zivotnu priliku, ccc

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Već duže vrijeme Artist i RS-metal zajednički organizuju nagradnu igru, ovaj put je specijal, pa pogledajte šta je u pitanju:

 

 

 

RS-METAL vas i dalje, u saradnji sa Centrom muzičkih instrumenata ARTIST (

www.artist.ba ), nagrađuje! Ovom prilikom organizujemo specijal nagradnu

igru, i nagrada je nevjerovatna.

 

Naime, u pitanju je:

 

LINE 6 Back Track

 

http://www.artist.ba/images/product/Line_6...ack_photo_1.jpg

 

 

 

Sjajna pjesma počinje sjajnom idejom.

Zabilježite ih na ovaj snimač!

- Do 12 sati snimanja

- .WAV format.

- Veza s PC-ijem preko USB 2.0.

- Punjiv preko USB-a.

- Reprodukcija snimka u petlji.

 

 

 

Ovaj put, da biste se prijavili za nagradnu igru, NE MORATE biti muzičar,

dovoljno je da tačno odgovorite na postavljeno pitanje i nagrada može biti

vaša.

 

Sve detalje u vezi nagradne igre možete naći ovdje:

http://rs-metal.com/viewtopic.php?f=18&t=4828

 

 

www.artist.ba

www.rs-metal.com

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

RS-METAL dijeli besplatno ulaznice za buduće koncerte u organizaciji TERRANOSTRA PROMOTIONS-a!!!(Promoterska agencija koja je do sada organizivala koncerte: Helloween, Kamelot, Blackmoore`s Night, Tool, Muse, Joe Cocker, In Flames, Evergrey, HammerFall, Cannibal Corpse...)

 

Za detalje, pogledajte: http://rs-metal.com/viewtopic.php?f=3&t=6155

 

 

 

 

 

Inače, RS-METAL je već desetak dana na novom serveru, tako da nema više zastoja u radu!

 

 

 

 

 

 

 

P.S. U toku je i nagradna igra na kojoj možete osvojiti ulaznice za nastup prvog pjevača IRON MAIDENa (Paul Di Anno-a) u Banja Luci, za detalje pogledajte: http://rs-metal.com/viewtopic.php?f=3&t=6146

 

 

WWW.RS-METAL.COM

Edited by Cyber

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...