Jump to content

Sangre Eterna


- Trinitus -

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Rotosound2.jpg

 

 

Evo da prvo ovde objavim :

 

"Sangre Eterna is proudly endorsed by ROTOSOUND"

 

Dobili smo endorsment giganta.Jedini bend u ovom delu Evrope,danas krecemo sa promocijom tako da nas ceka dosta posla.

 

Takodje sponzorisu i : The Cure,Duran Duran,Franz Ferdinand,Cradle Of Filth,Napalm Death i jos gomilu extra poznatih faca,tako da eto i Srbija za trku konje ima :)

 

Cujemo se ljudi,bice o ovome dosta !

Edited by - Trinitus -
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ipak cu da cekam Iliju da mi da neki detaljniji odgovor :)

 

 

Ilija ne moze da kaze koliko je tacno albuma prodato bilo gde u svetu :D ,ali sve to radi na sledecem principu : Distributer se zainteresuje za diskove tek kad vidi profit u celoj toj prici,niko nece uzeti diskove od labela,ako zna da ih nece moci prodati.

 

Mi smo u pocetku imali distro samo u Grckoj,sada se distro lista znatno poboljsala,jednostavno tako ide.Sto znachi ako se albumi ne kupuju u Japanu,Americi,itd,itd, ili ako potraznje nema - niko ne bi od distro kuca tamo uopste i uzimao od naseg labela diskove. Posto inace nas izdavac ima distribuciju i preko Century Medie i Relapsa u Americi,kontamo da bi uskoro trebali diskovi stici i kod njih,ali sve zavisi.

 

Drugim recima,mi prodajemo ovde diskove i to je nasa obaveza i briga.A sto Bane kaze jeste istina,ocigledno ok ide prodaje cim se grci raspituju za drugi album.

 

Eto... "ukratko" ima tu jos sto qr*ca ali zivot je kratak ;)

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel,bre, готхичар, 'ocu li ja ikad cuti i videti taj album? Interesuje me na sta sm isp'o?

:red:

 

E,matori,

 

Vokal je ispao dobro,samo sto smo mi taj materijal batalili zbog lose produkcije i zbog novih aranzmana i pesama. Ali dobro je bio odradjen posao.Jbg,zato cemo sada sa Davorom lepo da odradim sve i bice dobro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Poslednji post u novembru ? haha ! Leti vreme :)

 

Dakle,nismo ovde javili da smo u novembru poceli sa snimanjem drugog albuma "Asphyxia",evo polako ga zavrsavamo.

 

Pravac je dosta modernizovan i editovan :) ,tako da je sada zvuk malo "tezi".Producent je nas dragi prijatelj- gitarista Tales of Darka - Davor Menzildzic.

 

Svetla strana price :

 

Bicu prost - na albumu ce gostiju biti pun qrac :)

 

Posto necu da ureknem jer jos nista nije snimljeno,a uskoro bi trebalo,samo cu reci labele.

Znaci: Nuclear Blast,Century Media,Massacre Records i Spine Farm.Svaki gost je iz mega poznatog benda,a imena cu objavljivati kako koji snimi svoju deonicu.Znaci,bice sexa na albumu :)

 

Nasa draga koleginica iz Tales Of Darka Jovana Karajanov je takodje pomogla gostujuci na jednoj od pesama,jos jednom puno hvala :pivopije:

 

Album cemo masterizovati u Nemackoj,Helion Studio je u pitanju.Studio u kome su albume snimali Equilibrium,Dark Seed,Atargatis,Lunar Aurora...Odlazimo tamo najverovatnije,da vidimo malo kako se sve to radi i da se upoznamo sa ljudima.

 

Gledamo da sve bude gotovo najkasnije do maja ove godine.Jer u maju bi trebali otici u Rusiju na turneju i u Svedsku,ovo nije sigurno jer nemamo potvrdjene datume,ali cim nesto saznamo objavicemo i ovde i na myspace-u.

 

Eto toliko od nas,cujemo se uskoro.

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...