Jump to content

Sangre Eterna


- Trinitus -

Recommended Posts

Guest Administrator

Ok , upravo sam pogledao spot. Jeste li spremni za pozitivne i negativne kritike ?

 

Pozitivne :

 

- Pesma je odlicno osmisljena.

- Produkcija je sjajna.

 

Negativne ( barem meni ) :

 

- Pomalo dosadni kadrovi

- Kamera pokusava da pravi neke efekte tako sto trese kameru non stop a to samo moze da izazove mucninu kod gledalaca :)

- Ilija ne postoji u bendu , on je izdvojen od njih dok oni sami rokaju , tek se na kraju prikazuje Ilija sa njima.

- Previse kadrova sa Milosem ( sto samo moze ukazati na to da je on najlepsi , varka , ahahahhaha )

- Zar niste svirali Gothic - Dark Metal vise ne znam ni ja? Ovo mi sad vise zvuci na melo death tipa Kalmah.

 

Eto , toliko od mene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok , upravo sam pogledao spot. Jeste li spremni za pozitivne i negativne kritike ?

 

Pozitivne :

 

- Pesma je odlicno osmisljena.

- Produkcija je sjajna.

 

Negativne ( barem meni ) :

 

- Pomalo dosadni kadrovi

- Kamera pokusava da pravi neke efekte tako sto trese kameru non stop a to samo moze da izazove mucninu kod gledalaca :)

- Ilija ne postoji u bendu , on je izdvojen od njih dok oni sami rokaju , tek se na kraju prikazuje Ilija sa njima.

- Previse kadrova sa Milosem ( sto samo moze ukazati na to da je on najlepsi , varka , ahahahhaha )

 

Eto , toliko od mene.

slazem se totalno

jos da dodam da mnogo brzo kamera prebacuje kadrove i nekako cudno je za gledanje :S

pesma je fina samo mozda fale klin vokali ali nema veze :D

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Administrator

slazem se totalno

jos da dodam da mnogo brzo kamera prebacuje kadrove i nekako cudno je za gledanje :S

pesma je fina samo mozda fale klin vokali ali nema veze :D

 

verovatno ih izdavacka kuca naterala da promene muziku :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

generalno spot je ok, za nase uslove sasvim solidan. malo je bubnjar mogao da ga vise treska, ja licno ne volim kada se u spotu pipkaju cinele, nije to taj feeling.. :)

 

i jos jedna stvar, koja je (opet) moje licno misljenje, a vezana je za nekoliko novih pesama koje ste predstavili.. cool su ideje, produkcija, deonice, ali fali vam dobar refren, poradite na tome! :) primite kritike kao dobronamerne!

 

cheerz! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

108-1.jpg

 

NEWS:

 

Konacno da objavimo lepu vest da smo potpisali ugovor na 10 godina sa Nemackim Twilight Vertrieb-om,tako da smo obezbedili barem na neko vreme normalan rad kad je izdavanje u pitanju.

 

Album ce biti izdat 11.11.2011. godine,zadovoljni smo sa datumom veoma :) a novi clan benda je Davor Menzildzic (Tales of Dark...).

 

Planirana turne'a u Nemackoj i Austriji ce najverovatnije biti posle releasa cisto da bi ljudima tamo mogli nesto da ponudimo,a obrada Lepe Lukic - Srce je moje violina ce biti postavljena za nekoliko nedelja (sutra upadamo u studio da je snimimo).

 

Cujemo se uskoro !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...