Jump to content

Obojeni Program


Pit_Maravich

Recommended Posts

Guest Pirate

Jel gledao neko sinoc emisiju Bunt na RTS-u II. Emisija u celosti bila posvecena Obojenom Programu. Sta posle rece, ....? Jedan je Obojeni, jedan i jedini .

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 7 months later...
  • 1 year later...
Novi stari Obojeni Program

 

 

Obojeni Program se nedavno vratio iz Holandije, gde je sa producentom Borisom Mladenovićem snimio nove verzije niza svojih ranijih pesama.

 

"Mi smo mogli na jedan veoma ležeran način da prikupimo stare pesme, da ih malo upakujemo i gotova stvar", kaže lider Branislav Babić Kebra za Popboks.

 

"Međutim, pitanje je koliko je to fer i prema samim pesmama kao i vremenu u kome živimo", objašnjava Kebra.

 

"Na kraju krajeva, koliko je to dobro prema nama kao izvođačima. Mi te pesme sviramo danas na jedan sasvim drugačiji način i zato smo morali baš takve da ih snimimo. One su za nas samim tim sasvim nove pesme i tako ih doživljavamo."

 

Grupa je zabeležila 23 pesme i 5 remiksa; tonski snimatelj bio je Mile Ćirić, a za mastering se pobrinuo Zlaja Hadžić.

 

Kebra najavljuje da će novo izdanje, verovatno u narednih mesec-dva, biti objavljeno na vinilu i kao besplatan download - CD, dakle, nije u planu.

 

Na pitanje o budućnosti grupe nakon što je dugogodišnji proces ispisivanja reči NOVI SAD početnim slovima albuma okončan, Kebra kaže: "Budućnost je nepredvidiva, samim tim i zanimljiva."

 

"U suprotnom bi bilo veoma dosadno", kaže Kebra.

 

Lider Obojenog Programa programa 24. marta će sa svojim crtežima učestvovati u likovno-književno-muzičkoj večeri u Domu kulture Studentski grad, uz Slobodana Tišmu (književnost) i Trance Balkan Desorganisation (muzika).

remiksi...videcemo,obecava.ali,NEMA DISKA!mnogo jaka fora :D sad slusam najvaznije je biti zdrav,super album

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 year later...

E sad cu bas da iskopam ovu temu na vrh da isprovociram zadrte metalce.

 

Obozavam ovaj bend, i stvarno mi nije jasno otkud tolika mrznja prema njima od strane metal populacije. (Doduse, ni Kebra ne ostaje duzan, uzvraca mrznju prema metalcima!) Pa meni se cini da ne postoji nista na svetu sto metalci mrze vise nego Obojeni Program! Bilo bi zaista lepo kada bi neki shvatili da u muzici nije sve u jebozovnim solazama i savrsenim vokalima.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...