Jump to content

Toxic Holocaust


HELLNATION

Recommended Posts

evo malo da vrnem temu..

 

Skinuh "Reaper's Grave" koji je, ako je da se verujem metal-arhivi, 5oinchni EP izdat u 500 primeraka. Net je chudo : )

 

Anyway..solidne dve pesmice..obe ispod 2 minuta..jedino je produkcija mogla biti bolja al aj..

 

The reaper is coming for all of you! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tebi je svako 'normalno' tresersko ime glupo? Kako je trebalo da se nazovu? Happy Florists? Covek (Dzoel) svira stari, pankoidni, brutalni, beskompromisni thrash metal i onda ne moze drugacije ime. Bas bih voleo da znam sta mislis za Crucified Mortals?

 

Ne.Kreator,Destruction,Slayer,Testament...to su do jaja imena za bend.Toxic Holocaust,Liver Destruction,Thunderfucking Pickamaterina...to su glupa imena za bend.Bendovi sa takvim imenima nista u karijeri nisu uradili.I to je evidentno.

Crucified Mortals?Bolje od Toxic Holocaust,definitivno.Ali i dalje bezveze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebiga, sva kul imena su odavno pokupljena i zauzeta. Priznaj da bi bilo gluplje da se dupliraju Metallice, Destructioni, Kreatori i sl. Mislim, to se desava, posebno u black metalu, ali to je prosto neznanje i nepostovanje.

Mislim, black metal bend Blitzkrieg, pa jos iz Poljske... Odakle ih hrabrost pored legendarnih Engleza?

A da nisu uradili nista... pa, ne znam bas. Toxic Holocaust, tacnije Dzoel, je vrlo postovan u podzemlju. Iako zvanicno bend ne postoji, nego je to one-man projekat, covek je napravio turneju po Australiji sa momcima iz Abigail, koji sad na svojim koncertima sviraju neke njegove pesme. Ne znam koliko to tebi govori, ali meni dovoljno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebiga, sva kul imena su odavno pokupljena i zauzeta. Priznaj da bi bilo gluplje da se dupliraju Metallice, Destructioni, Kreatori i sl. Mislim, to se desava, posebno u black metalu, ali to je prosto neznanje i nepostovanje.

Mislim, black metal bend Blitzkrieg, pa jos iz Poljske... Odakle ih hrabrost pored legendarnih Engleza?

A da nisu uradili nista... pa, ne znam bas. Toxic Holocaust, tacnije Dzoel, je vrlo postovan u podzemlju. Iako zvanicno bend ne postoji, nego je to one-man projekat, covek je napravio turneju po Australiji sa momcima iz Abigail, koji sad na svojim koncertima sviraju neke njegove pesme. Ne znam koliko to tebi govori, ali meni dovoljno.

 

Slazem se,i meni je glupo sto neki bendovi bez imalo postovanja maznjavaju imena od poznatih bendova.Nije to toliko do neznanja,koliko do postovanja.Ali i onaj koji postuje moze biti kreativan,a ovo je sve samo ne kreativno.No dobro,da ne trubim vise oko imena,nije to bas toliko bitno.Samo su meni takva imena totalno kretenska.

Nisu uradili nista.Znas ko je nesto uradio i ko je napravio uspeh?Slayer.Megadeth.Anthrax.Kreator.To je uspeh,i to znaci uraditi nesto.Nije podcenjivanje,vec realnost.Undergound nije uspeh.To je stagniranje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste, ali danas ni ne mozes ocekivati drugo do undergrounda. Svi ebndovi koje si pobraojao su se probili kad je thrash bio ekstremno popularan. Parametri uspeha su se drasticno promenili od 1989. godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno,slazem se.Tako idu tokovi vremena.Ali taj bend koji si ti naveo jeste svirao u 80-ima,i nije napravio nista.To je znak kvaliteta.U vreme miliona bendova tog tipa,samo je kvalitet isplivao na povrsinu.

Slazem se u potpunosti za underground,ali i danas kvalitetni bendovi mogu uraditi nesto.Ne kao u 80-ima,ali neki vid uspeha je tu.Recimo npr.Dew-Scented.Relativan uspeh,a ne moze se reci da su underground.

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Critical Mass" je bio demo, moras to razumeti. "Hell On Earth" mi je bas suv, mogao je dati nekom ko se malo bolje razume u produkciju da bar taj deo uradi.

 

Demo? A ja bio u nekoga tripa da je EP...nevermind. Na splitovima koje imam su takodje uzas snimci uglavnom. Dakle bio bi red ove godine da izda jedan full length sas sve finim zvukom.

 

 

A vi ga bre smoriste vise sa tim imenima na svakoj ug temi :)

Edited by Angelistor

Share this post


Link to post
Share on other sites

To kolega i njegove teorije neprimenljive na 'podzemlje'.

"Critical Mass" je prastari demo, samo sto su ga reizdavali na razlicitim formatima i u razlicitim oblicima nekoliko puta. Mozda si skinuo split sa Oprichniki... To je jos jedan od ranih snimaka, pa ne treba ocekivati nista specijalno. Tek od "Evil Never Dies" naovamo se zvuk koliko-toliko unormalio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Његово мереење успеха бендова ми се само никако не свиђа. ОК ако су се неки бендови пробили у мејнстрим, али то је у данашњим условима, посебно у треш металу, апсолутно немогуће, тако да се онда границе тога пта је успешно, а шта не драстично померају.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

lemi,stvarno si smorio sa istom pricom na temama svih UG bendova.

 

Jebiga,dodjem na temu sa pitanjem "Koji su sad pa ovi?",na to dobijem odgovor "Kako nisi cuo za ovaj legendaran bend?Oni su iskreni za razliku od onih tvojih.",i ja moram da odgovorim. :da:

 

Његово мереење успеха бендова ми се само никако не свиђа. ОК ако су се неки бендови пробили у мејнстрим, али то је у данашњим условима, посебно у треш металу, апсолутно немогуће, тако да се онда границе тога пта је успешно, а шта не драстично померају.

 

Po stoti put isto odgovaram:slazem se sa ovom konstatacijom.Ali,ovo je tema o bendu iz 80-ih,a ne o nekom bendu koji se pojavio pre godinu dana.Mi ne govorimo o danasnjim uslovima u ovom slucaju...oni su svoje pokazali.Ni tada nisu bili uspesni.

Postujem vasu zainteresovanost prema UG,stoga cu prestati.Eto. :pivopije: Ali,replie ce biti ukoliko za tim bude bilo potrebe. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po stoti put isto odgovaram:slazem se sa ovom konstatacijom.Ali,ovo je tema o bendu iz 80-ih,a ne o nekom bendu koji se pojavio pre godinu dana.Mi ne govorimo o danasnjim uslovima u ovom slucaju...oni su svoje pokazali.Ni tada nisu bili uspesni.

Ali, Lemi, Toxic Holocaust je nastao 1997. godine, nema veze sa 80-im. Kanda si ih pobrkao sa nasom drugom raspravom o Forbidden.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

А зашто онда осећаш потребу да дођеш овде и изнесеш своје "мишљење" кад не да их никада ниси чуо, него их никада нећеш ни чути?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...