Jump to content

To/Die/For


Satanic Witch

Recommended Posts

  • Replies 337
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sta je, bre, tu crno!? icon_smile.gif

 

prvi album je vrh, drugi takodje, treci je cudniji... ljudi su prvi pomesali goth rock i gay pop 80.-ih, a pevac je u tom stilu... vrhunska ideja i odlicno sprovedena zamisao... steta jedino sto ovaj bend zasluzuje mnogo vise paznje od one koju je dobio... delimicno krivica i u HIMu lezi....

 

immortal love sa epiloguea... to slusajte...

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta je, bre, tu crno!? icon_smile.gif

 

prvi album je vrh, drugi takodje, treci je cudniji... ljudi su prvi pomesali goth rock i gay pop 80.-ih, a pevac je u tom stilu... vrhunska ideja i odlicno sprovedena zamisao... steta jedino sto ovaj bend zasluzuje mnogo vise paznje od one koju je dobio... delimicno krivica i u HIMu lezi....

 

immortal love sa epiloguea... to slusajte...

 

poz

immortal love razvaljuje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne znam zasto se ljudima ne dopada Jape-ov (kako mu je gluuupo ime) glas... mislim nije nesto najbolje sto sam cuo ali covek je krajnje originalan i dobro peva. Boja glasa mu je malo "unjkava" sto je karakteristicno za neke bendove s pocetka goth rock-a. Na poslednjem albumu malo peva sa vise muda icon_smile.gif pa cak onako malo urla dok peva ponekad lici na neki thrash vokal icon_uhoh.gificon_rockdevil.gif

Inace meni su mnogo gotivne njihove solaze, jeste da su komercijalne/melodicne ali brate mili cujem solazu a ne neku dosadnu demonstraciju necije brzine pri sviranju gitare (O o look at me Am so faaast icon_rolleyes.gif ) icon_mrgreen.gif

Edited by AzzA

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Skinuo sam sa net-a par novih pesama za predstojeci album... to su navodno demo snimci i sta da vam kazem. Malo su izgubili na kreativnosti... wallbash.gif Pesme nisu lose ali nisu nista specijalno. Jape ce pevati i na ovom albumu i onda definitivno se posvecuje svom novom bendu, Tiaga icon_rolleyes.gif od koje takodje imam par pesama i koje zvuce kao ne komercijalni HIM.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skinuo sam sa net-a par novih pesama za predstojeci album... to su navodno demo snimci i sta da vam kazem. Malo su izgubili na kreativnosti... wallbash.gif Pesme nisu lose ali nisu nista specijalno. Jape ce pevati i na ovom albumu i onda definitivno se posvecuje svom novom bendu, Tiaga rolleyes.gif od koje takodje imam par pesama i koje zvuce kao ne komercijalni HIM.

sto se tiaga-e tice, sta si ocekivao kad je biv. klavijaturista HIM-a u prici?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

entwine je HIM iz DS&BH ere samo sa jako ruznim i antipaticnim pevacem. zato verovatno nista nisu uradili, iako su sasvim pristojan i blago ljigav band. T/D/F je svakako malo ostriji od HIM-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bend koji sam zavoleo,uz,hm,In The Heat Of The Night!Generalno mi se svidja sve sto rade!Ima kvaliteta,i poprilicno je originalno.Epilogue im je jedan od boljih albuma,bar meni,zbog malo metal-electronice! orangelistening.gif

icon_biggrin.gif To mi je jedna od omiljenih (njihovih) pesama, mada su sve odlicne! icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa znas kako... solo na bilo kom instrumentu je nesto sto je licni izraz muzicara i dozivljaj odredjene pesme. Ne kazem da su ove solaze delo jednog frigidnog coveka, vec se cuje da su solaze smisljane/pisane, znaci nisu rezultat spontanog muziciranja. Meni je to ok i ako vise cenim ovu drugu varijantu. icon_da.gif Nije uopste lose biti komercijalan i melodican sta vise pozeljno je!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...