Jump to content

To/Die/For


Satanic Witch

Recommended Posts

  • Replies 337
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cena karte nije realna jer bi ta cena trebala da ukljucuje veliku halu za koncerte, veliku scenu sa svim mogucim osvetljenjem, efektima isl. Za tako nesto niko nije lood da ulaze u T/D/F a opet sa druge strane pogon Dom Omladine ili velika sala SKC-a bi vise odgovarala ali opet koncert ne bi smeo toliko da kosta. Karta za Machine Head je kostala 900 dinara, za Deep Purple 1000 din. Za Mortiisa je bila cini mi se 300-400 dinara (nemam pojma zaboravio sam) i sad To/Die/For da kosta 1000 din. no fucking way! no.gif

I ovde nije poenta u tome koliki ste fan nekog benda (evo ja mogu slobodno da kazem da sam sigurno veci fan od vecine vas) vec je stvar principa. icon_da.gif

Uostalom ne zaludjujmo se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cena karte nije realna jer bi ta cena trebala da ukljucuje veliku halu za koncerte, veliku scenu sa svim mogucim osvetljenjem, efektima isl. Za tako nesto niko nije lood da ulaze u T/D/F a opet sa druge strane pogon Dom Omladine ili velika sala SKC-a bi vise odgovarala ali opet koncert ne bi smeo toliko da kosta. Karta za Machine Head je kostala 900 dinara, za Deep Purple 1000 din. Za Mortiisa je bila cini mi se 300-400 dinara (nemam pojma zaboravio sam) i sad To/Die/For da kosta 1000 din. no fucking way! no.gif

I ovde nije poenta u tome koliki ste fan nekog benda (evo ja mogu slobodno da kazem da sam sigurno veci fan od vecine vas) vec je stvar principa. icon_da.gif

Uostalom ne zaludjujmo se.

U sustini mozda je covjek u pravu???

 

Pa kolika bi onda bila normalna cijena??

 

Da li mozda 600 din???

 

Koliko bi ljudi trebalo doci da se pokrije koncert???

 

Znaci odemo braci preko SAVE ili Dunava pa da punimo njihove dzepove!!!

 

OK!!!, ali tad cemo daleko vise para potrositi!!!

Ja koji idem iz Banja Luke potrosicu oko 100KM, a to je ako se ne varam oko 3700 din???, a za BG upola manje!!!

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

mortiis je kostao 600 din. smesna cifra.

nerealno je ocekivati da ce bilo koji band doci ovde, jer nema dobrog prostora, organizatorima se najcesce jebe za tehnicke uslove, ne svima, ali vecini, a ni publika ne dolazi revnosno samo na ono sto bi stvarno voleli da vide. ja u proseku sjebem oko 100 eura za koncert, ok, sa propratnim shoppingom, ali svejedno mi ne bi bila frka da zveknem 50-ak eura sa shoppingom i ne bijem put do peste ili zagreba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bend se voli srcem a ne parama (mada bi tebe oni sigurno vise voleli nego mene kao fana) potroshacu jedan kapitalisticki! icon_smile.gif Ja imam jedan original ali to nema nikakve veze. Cuo sam za njih onda kada im je izasao "Eternity" a pritom Jape mi je poznat jos iz Mary-Ann priche icon_da.gif Sucka! icon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

da je znam toliko o goth/gay bendovima ne bih skidao debele goticarke s kurca!

Jedan je azal....

 

Ma vi ste pozeri... al opet mozda ste veci fanovi, al niste veci pozeri od mene....

Nego ne znam ni sta sam hteo da kazem... ah da...

zovite me pozerom, al meni je zadnji album do jaja icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mala sala SKCa, uz par domacih predgrupa (recimo Diluvium i Abonos), i ima super da bude icon_mrgreen.gif Ja sam u backstage-u sigurno,hehe.

 

Poz!

Prokleti komunisto uvijek ti na backstage, ajde jednom i ti plati kartu, a raji daj ulaznicu za back...!!!

 

Dobices kolach za kartu, iovako je POST sve moje dobijate ti i zet, pa se mozete i takmiciti!!!

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Par vesti...

Izlazi im novi album pod imenom "IV". Prvo ce se pojaviti 16. marta u Finskoj a onda i u ostatku sveta. Izbacili su vec novi singl "Little Deaths" (pandan malom andjelu?! icon_smile.gif ) i snimili spot za istu pesmu. Nazalost nece svirati u Budimpesti (ne znam zasto sad nece kada su pre par meseci najavljivali tu svirku)

 

Evo track liste novog albuma:

 

IV

 

01 - Autumn Forever

02 - This World is Made for Me

03 - Lies (for Fools)

04 - New Year's Day (U2 cover)

05 - Chaotic Me

06 - Little Deaths

07 - No Turning Back

08 - Fragmented

09 - Endlessly

10 - Last Breath

 

Smesno je sto sam sledece pesme cuo jos pre godinu dana, sta vise evo imam ih na kompjuteru. "Autumn Forever", "Chaotic Me", "No Turning Back" i "This World is Made for Me" (ove dve poslednje pesme su bile namenjene za bend Tiaga ali ipak ostadose za t/d/f/).

 

Ne bih da nesto pametujem ali cini mi se da ce ovaj album biti najslabiji do sad, sudeci na osnovu ovih pesama koje sam cuo, stvarno nista specijalno. Ali dobro cuce se. Mene samo smara sto nista nece biti od certa u Pesti. icon_mad.gificon_sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...