Jump to content

Lyrics


SacrilegiouS

Recommended Posts

  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A sto ne bi probao da pises na svahiliju? Time bi svi bili zadovoljni: retardi kojima su ovakve stvari zanimljive, i koji ne citaju/cuju ovakve po 10000000 put, moci ce da, posto nauce svahili, uzivaju u ovoj pojeziji, a normalna ljudska bica koja imaju svoje misljenje nece znati kakve su ovo baljezgarije.

pod 1) ako smatras da su retardima ovakve stvari zanimljive, zasto onda stalno postujes ovde? icon_da.gif

pod 2) mogao bi da obrijas te tvoje seljacke brcice i da mi lepo popusis kurac

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako smatras da su retardima ovakve stvari zanimljive, zasto onda stalno postujes ovde?  icon_da.gif

Kako zasto? Zato sto je neverovatno zabavno! Gde drugde naci ovu kolicinu zajebancije. Kao morbidna verzija Laurel & Hardy.

Edited by VOJVODA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ova izjava nas NEumjetnike pokopava, i nemamo sta da trazimo/komentarisemo ovde... icon_sad.gificon_cry.gif

pa, zar nije tako?

oni koji pljuju po tvom radu, nemaju pravo na to, osim ako oni to nerade mnooogo bolje od tebe!

naravno, mozesh da komentarishesh, ali ne na nachin kao shto to radi vojvoda ili blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa, zar nije tako?

oni koji pljuju po tvom radu, nemaju pravo na to, osim ako oni to nerade mnooogo bolje od tebe!

naravno, mozesh da komentarishesh, ali ne na nachin kao shto to radi vojvoda ili blondie

ne.. znam... icon_sad.gif

Ja sam uvek sebi govorio 'aj ken du it, aj nou', ali nikako da napisem pesmu neku. icon_cry.gif Mislim, valjanu...

Trazim istinu u sebi, i probam da shvatim kriticare. icon_sad.gifno.gif

 

 

Kush zlikovci, ljudi probaju da se umetnicki izraze, zasto ih gonite kao divljac?

 

 

icon_sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

branka, aj zajebi.... icon_smile.gif

 

ti nisi naucila da kriticari nisu ljudi koji se bave oblascu nego ljudi koji je vrhunski poznaju i izucavaju....doK to ne naucis, ne zavredjujes ozbiljan tretman u raspravi.....

icon_sad.gifno.gif

Vi ljudi sto kritikujete ste hladni rasionalisti i plasite me...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ti nisi naucila da kriticari nisu ljudi koji se bave oblascu nego ljudi koji je vrhunski poznaju i izucavaju....doK to ne naucis, ne zavredjujes ozbiljan tretman u raspravi.....

na 10 dobrih umetnika ide jedan dobar kriticar, sto je slucaj u stvarnosti, jer svako moze da se bavi kritikom i iznosi svoje misljenje, a ne moze svako da se bavi muzikom/poezijom/umetnoscu_uopste. a posto svako ima pravo na misljenje, onda je jedini uslov da bi neko bio kriticar taj da ima misljenje. zasto su muzicki kriticari uglavnom propali/neuspesni muzicari? icon_wink.gif po meni je dobra kritika maksimalno lisena subjektivnog dozivljaja, no to sad nije tema.

 

koliko god pesme na ovom forumu bile lose, nezrele, smesne, vec vidjene, pateticne i sta sve ne u 99.9% slucajeva, imajte u vidu da su kvalitetne kritike jos redje. kritika zahteva neki autoritet, inace bi smo misljenje jednog piljara cenili koliko i misljenje nekog akademika. jedini nacin da neko stekne autoritet je da pokaze koliko se razume u materiju, a to se ne pokazuje komentarima tipa "sranje", "jadno i pateticno", i slicno..

 

kapiram da ovde dodje devojcica od 15 godina i posalje pesmu koju je napisala, a onda stigne "leteci odred" koji se takmici ko ce mastovitije da je isproziva. kad malo bolje pogledas, ispada da klinka koja je ostavila pesmu ima veca muda od svih zajebanata zajedno.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

na 10 dobrih umetnika ide jedan dobar kriticar, sto je slucaj u stvarnosti, jer svako moze da se bavi kritikom i iznosi svoje misljenje, a ne moze svako da se bavi muzikom/poezijom/umetnoscu_uopste. a posto svako ima pravo na misljenje, onda je jedini uslov da bi neko bio kriticar taj da ima misljenje. zasto su muzicki kriticari uglavnom propali/neuspesni muzicari? icon_wink.gif po meni je dobra kritika maksimalno lisena subjektivnog dozivljaja, no to sad nije tema.

 

opet ti i tvoj 'petruci je mnogo dobar gitarista' nesrecni sindrom.... icon_smile.gif

 

naravno da imas sluchajeve propalih muzicara i ovih i onih situacija, al' da zato treba reci da je kritika djana, e jebi ga, onda ja kazem ti si djana i tacka....ne moze to tako....kapiras? ispadamo glupi....

 

a fascinira me da si toliko plitak da kazes da je uslov za kritiku da imas misljenje....idiotizam, kompetentnost je tu kriterijum i naravno da je dobra kritika lisena subjektivnih svidja mi se/ne svidja utisaka....

 

 

 

a shto se tice 'umetnika' imas gomile ljudi koji se bave razlicitim vrstama umetnosti pa su ocajno losi kakav bi skoro svako mogao da bude....fazon najlakse je biti losh muzicar....

Edited by Blacksunray Verb Delikvent

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...