Jump to content

Knjige, preporuke


Recommended Posts

Ognjena Kapija je odlicna, nikada nisam stigao da procitam Plime Rata, na zalost..

 

U istom stilu, mogu da preporucim trilogiju o Juliju Cezaru od Kon Iguldena i romane o Aleksandru Velikom od Meri Reno.

 

Svidela mi se takodje knjiga Aleksandre Dejvid Nil Mistici i čarobnjaci Tibeta. Istinita prica o njenom putovanju kroz Tibet. Za sve koji vole misterije, magiju, Tibet... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Howard Phillips Lovecraft-The Case of Charles Dexter Ward (Slucaj Carlsa Dekstera Vorda) Medju najboljim knjigama koje sam procitala...

Evot krstic... :D

 

Edit: Jbg trenutno ponestalo... :bigblue:

Edited by thulsa doom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma samo pitam jer ja ne mogu ponovo da je nabavim jer hocu ponovo da je procitam...pokusala sam je naci ali bez uspeha...ali imacu srece nadam se da ponovo naletim na nju...

Ja imam neko izdanje iz 1976-te i srpski prevod iz 90-te, ne znam kako stoje stvari sa novijim izdanjima... mozda da probas ovde, ovde ili ovde, to je ono sto sam nasao na blic, mada verovatno postoje i bolje varijante. Za englesku verziju pogledaj na amazonu, koliko vidim moze da se nabavi vec za neku bagatelu, da ne kacim link bezveze.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wagn'nagl fhtagn. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...