Jump to content

Knjige, preporuke


Recommended Posts

Baš sad pogledah tu poslednju 64str, mršavo mi to za za njihov uopšten istorijat.

Ta prva koju si rekao, nju ću svakako uzeti ali ne sada.

 

Ono što sam malopre poručio ( ne sa Amazona doduše, već polovnjak za manje novce) je ovaj naslov:

 

http://www.amazon.co...EJ0444FTEEM2D4N

 

224 str, drugo izdanje, deluje mi odlično za upoznavanje sa ovom temom. Reših i to nekako :)

Edited by Schneider

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 months later...
  • 2 months later...

Poznati autori o citanju knjiga...

Selindzerov citat mi je omiljeni... “What really knocks me out is a book that, when you're all done reading it, you wish the author that wrote it was a terrific friend of yours and you could call him up on the phone whenever you felt like it. That doesn't happen much, though.”

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo tako, samo sto ja primenjujem u obrnutom smeru.

 

Nema bolje osnove za nezapocinjanje prijateljstva nego uzajamno totalno neslaganje u ukusima po pitanju literature. :mhihi:

 

Karnisero is not my friend!!! Cista logika.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 8 months later...

Pošto najviše čitam fantastiku i istorijske romane red je da bacim neku preporuku.

Svima preporučujem serijal Prostranstva od Džejmsa Korija. Za sad ima samo četiri knjige kod nas. Prvo pročitajte Buđenje nemani koja je prva u serijalu, pa ako vam se svidi navalite. Što se ostalih preporuka tiče izdvojio bih Lemov Solaris, Asimovljevu Zadužbinu. sve od Filipa Dika. Što se tiče istorijskih romana, uzmite bilo šta od Stivena Prresfilda i Krisa Hamfriza.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Čekam da zahladni pa da pročitam i "Ukletu zimu".

 

Bolje nemoj. Nije ni do koljena Letu noći.

Nije bilo nikakve potrebe da se ta knjiga piše. Ili možda i jeste, ali kako dolikuje.

U ovakvom isforsiranom i neambicioznom (osim za cash-in) obliku, ne treba nikome.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...