Jump to content

Knjige, preporuke


Recommended Posts

ajd' kazi josh shta da chitam  biggrin.gif

debil, imam deset knjiga pored kreveta da chitam, a trazim josh  wallbash.gif  icon_smile.gif

meni nikad dosta  no.gif  icon_smile.gif

e sestro blago tebi kad imas toliko vremena icon_smile.gificon_wink.gif

meni svo slobodno vreme za citanje ode na englesku knjizevnost... jbg... ne verujem da bi te to preterano zanimalo...

Edited by Kali Yuga

Share this post


Link to post
Share on other sites

e sestro blago tebi kad imas toliko vremena icon_smile.gificon_wink.gif

meni svo slobodno vreme za citanje ode na englesku knjizevnost... jbg... ne verujem da bi te to preterano zanimalo...

hm...nemam vremena wallbash.gif

ali zato, kad se uhvatim knjige nepushtam icon_smile.gif kapci su mi teshki...obaveze zovu (ali niko se ne odaziva icon_smile.gif )...a ja chitam i chitam...i onda kasnije sve radim u trku wallbash.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ако сте у прилици, читајте: "Маестро и Маргарита"; "Име руже"; "Бедни људи"; "Записи из подземља"; "Гробница за Бориса Давидовича"; Хемингвеј - чега год да се докопате ...

"Да Винчијев код", свакако ...

Поезија било које врсте се подразумева ... biggrin.gif

Edited by gavrosaurus

Share this post


Link to post
Share on other sites

e, taj tihi don mi je dosao glave jednom. pitala ja pred kraj skolske godine profesorku srpskog koje cemo lektire raditi u sledecem razredu, ona reche tihi don. i ja uzmem da citam preko raspusta. dodje sledeca godia, ja sva srecna sto cu da joj se uvuvhem tamo gde se obicno uvuche neko drugi icon_smile.gif i kazem da sam citala sta sam citala a ona ce meni : "plan i program su promenjeni bla bla bla..." aaaaaaaaaaaaa breeeeee

 

ali, nije mi zao sad, kad malo bolje razmislim icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Да Винчијев код", свакако ...

ufff...nikako to da chitam...mozhe mi neko reci o chemu se radi? icon_redface.gif koji blam...tako popularna knjiga a ja nemam pojma o chemu je icon_redface.gificon_redface.gificon_redface.gif to je zato shto ja nadjem nekoliko pisaca koji su mi najbolji i onda ne chitam nishta drugo dok ne prochitam sve shto su oni napisali icon_biggrin.gif josh uvek nisam pochela Dostojevskog icon_redface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...