Jump to content

Sodom


Millennium

Recommended Posts

Ajd' sad svi lepo potanko da mi obajsnite zasto je najgori? OK, svi prethodni su crtani, ali nema sanse da je ovo gore od "Obsessed By Cruelty".

Uzgred, zar nije onaj crni gori? Zar nije gori "Til Death Do Us Unite"?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd' sad svi lepo potanko da mi obajsnite zasto je najgori? OK, svi prethodni su crtani, ali nema sanse da je ovo gore od "Obsessed By Cruelty".

Uzgred, zar nije onaj crni gori? Zar nije gori "Til Death Do Us Unite"?

Meni je ovaj cover bolji jedino od In The Sign Of Evil, koji je old school al malko i jadan..kao sto mi ie ovaj novi cover jadan..ne znam sta su hteli..sto brutalnije i krvavije i sto vishe flesha..ali Kanarinca su nahcinili jadnim na ovom koveru(ako OVO uopste treba da podseca njihovu cenjenu maskotu), i stvarno lici na jebenog Svarcenegera sa ovom glupim gunom i testerom..onaj 'crni' cover je bio very cool, i imao je samo gun i testeru kako izviru iz crnine..varijacija na temu back in black ali sa thrash feelom..sta ces kulje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da majke mi lepo vam kaze Bosko

Ajd pogledajte covere za In The Sign Of Evil, Obsessed, Till Death pa cak i Persecution Mania. Svaka od tih covera je meni deset puta losiji od ovog novog

Cek, cek, nemoj ici toliko daleko. "Obssessed..." je amaterski. "In The Sign Of Evil" je odlican, a da ne pricam o "Persecution Mania". Taj omot je radio Andreas Marschall, kako moze da bude los?

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam mislim da sam u tome periodu 85 pa i da se lozim na lika sa kaupljacom s macem al jebga ne znam sad mi taj omot deluje smesan. a persecution mi se stvarno nekako jednostavno ne svidja. ne kazem da je lose uradjen neg se meni kao pojedincu ne svidja

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno, meni se jedino vise od "Persecution Manie" svidjaju omoti za "Better Off Dead" i "Agent Orange". Isti covek ih radio, znaci sjajno, ali su koncepti dosta bolji.

"In The Sign Of Evil" iz perspektive '84. godine deluje sjajno. Seti se Destruction EP-a "Sentence Of Death".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ništa ne fali novom omotu. Možda je preterano dizortiran za moj ukus, i možda je za neki manje afirmisan bend od Sodoma, ali nema veze... baš da je najgori - nije... meni je Mortal Way of Life EP omot sranje, Abber bitte mit sahne da ne komentarišem. Oni generalno imaju promašaje sa omotima, ali je ionako bitno šta je unutra icon_da.gif

 

A da. Takođe get what you deserve je očajan.

 

A persecution mania je wub.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Daj bre bilo bi puno, ipak je to SODOM! Stara Skola

 

Pa zavisi koji, inace najbolji je persecution mania

user posted image

ovaj omot je realno najjaci...ali ne znam sta imate protiv ovog novog...meni je skroz ok...cak mi se i svidja...kad smo pravili ono sranje od svirke u skcu,stavili smo one puce sa slike,ali ih je peric onda skinuo jel su izlgedali kao da su deo logoa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...