Jump to content

Sodom


Millennium

Recommended Posts

The Final Sign Of Evil je ol' school Thrash. Nekako mi je prethodni bolji ali samo nakon dva slušanja. Doduše, ovo se može smatrati polu-albumom jer sadrži 5 ponovo snimljenih pesama sa albuma In The Sign Of Evil (Tom ne dobija poene za naslov novog albuma. O ne.), i to: Blasphemer, Witching Metal, Burst Command 'Til War, Sepulchral Voice i Outbreak Of Evil. Fin album, mada ja jesam fan i smatram da je Sodom najbolji Thrash Metal bend svih vremena, ali mi i dalje nedostaje onaj zvuk basa i gitare sa prethodnog albuma...

 

Skinuo sam promo, btw. Možda se promeni nešto kada izađe proper verzija ali sumnjam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skinuo sam promo i mogu vam reci da je ovo odlicno!!!Ovo nije final mastering!!On ce biti gotov oko Septembra/Oktobra...Sve pesme su procurele iako su trebali da izdaju samo 3 skracene promo pesme,ali ih je izdavacka kuca zajebala i izdala ceo album...Tako da su pobesneli...Na promo-u mogu i da se primete neke greske...Sve u svemu ovo je jedno odlicno izdanje,nove,tj stare pesme su aaaaaaaaaaaaaa....Meni je ovaj album deset puta bolji nego self-titled album iz 2006...

MASTURBATE TO KILL MYSELF!!!!!!!!!!!!!!!!

Edited by Morphy

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne pamtim da sam cuo vece sranje od albuma u poslednje vreme :) znaci koje govno neopevano :) Brate znaci ja sam ocekivao da pesme budu u onom fazonu kao sto ih danas izvode uzivo, ili kao sto su izvedene na One Night In Bangkok, gde tipa blashpemer razvaljuje! :rockdevil: Ali ovo...okej nemam pojma. mozda su hteli ovaku old school produkciju ali ovo je uzas. Jebeno bubnjevi su blagi ocaj a i ovaj ih svira ko od kurca. znaci bez uvrede 601 ponekad bolje odsvira blasphemer od ovog sranja. bolje da su poslusali luciferon kako je obradio tu pesmu pre nego sto su uzeli da je snimaju opet :no::no: :no: :no: nemam pojma mnogo sam razocaran :no: odoh da slusam onaj tribute to sodom koji svetlosnu godinu bolji od ovog albuma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi ovo je cuod... sodom je uspeo nesto da uradi sto mnogo nisu u poslednjih 10-15god :), mislim da je ovo jedan od onih old school klasika ! Tj.bice .

ovo je tako dobro da je strasno... :)))

bas mi se svidja zvuk bubnja(kao da je iz kante ) , ali to je to , tekstovi su otprilike kao da su pisali napaljeni 15-ogodisnjaci, sto je opet old school hahahaha :)))) jebo mamu :))))

jos sam cuo da otkidaju uzivo... ;)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au majko, kakvo je ovo sranje bre??!! Ovo je odsvirano kao da su svirala deca od 10 godina, a ne prekaljeni vuci thrash-a, blagi uzas, ovaj outbreak sam jednom jedva odslusao. Prosto nije moguce da su ovako slucajno ostavili, a jos manje moguce da su namerno, bem li ga, potpuno sam zbunjen ovim... ne znam ni kako da ga nazovem...

Edited by Rizzen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...