Jump to content

Sodom


Millennium

Recommended Posts

Jbt ubija novi Sodom:blek:

19 hours ago, Сале said:

Не знам зашто на Х претходних албума имају ужасне слике?? Од код ред па на овамо све гора од горе. Укључујући и ову наравно.

In War and Pieces izgleda (i zvuči) baš super

Kad ga već pominjem, deluje mi ovaj novi najbolji još od njega.. ko bi reko da će posle deset godina opet izdati ubicu od albuma!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ух, добар је. Можда и најбољи од код ред па на овамо. На прво слушање закива за све паре. Френк освежио звук без сваке сумње.
Али дал се мени само чини или је прва половина албума ок а већ друга мало смара. Можда и јесте превише 55 мин. Опуштено су могли да га збуџе на 45 мин. Али ај да не цепидлачим. Супер је у сваком случају.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ne znam dal  je najbolji od {insert Sodom album koji je individua zadnje slušala}, ali meni je svakako najslušljiviji od M-16 pa na ovamo :haha:
Onaj "Sodom" album je npr. meni bio kul, ali realno mi ovaj novi više zvuči kao Sodom nego taj. Nije više toliko prštav i glasan zvuk, i čak jako dobar miks materijala. Jedino na ovo zadnje, u nekom trenutku postane već dosadno, posle Harpooner mi žešće opadne interesovanje svaki put. Moglo je bar 2-3 pesme da ide u neku korejski/japanski bonus korpu.

Nije neki album kome ću se vraćati ako mi se prisluša Sodom, ali jeste ovo iznad očekivanja. Ako hoću nešto "novije", uvek ću se pre latiti 16ice ili One Night In Bangkok.

 

BTW koji je kurac njima sa brojanjem? Nit je M-16 16. album, nit im je Genesis XIX 19. album :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 5 weeks later...

" I’m not a big fan of re-releases; I always tell fans to get the first pressing, the original one. That’s really something to collect. "

Овим је све речено. 100% истина. По страни што су нека прва издања веома скупа па је онда оправдано купити реиздање али вазда су ме нервирали бонус дискови па и бонус песме на реиздатим албумима. А да не говорим о додатним постерима, налепницама, играчкама итд. То ми тек нема смисла иако је поента да се додатно заради на онима који су спремни да то и плате.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...