Jump to content

Sodom


Millennium

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
pa relativno skoro Sodom je svirao u Sofiji. ko ti kriv shto nisi isho..

Nisam znao, a ko zna koje sam obaveze imao u to vreme, elem, posto je ovo moja omiljena grupa, ajde sodom fanovi pomozite jadnom moderatoru da nadje njihove majice, dukseve, postere, dvd koncerte, zastave idt....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

user posted image

 

 

pazi mu majcu  icon_rockdevil.gif

 

inace ovo je pevac grupe Lord-Blasphemer

i momci gotove Sodom i Venom

pravi thrash icon_rockdevil.gif

 

Zamisli ovakvu majicu

icon_twisted.gificon_twisted.gificon_twisted.gif

 

M-16user posted image

 

Inace drac da li sam ti dao M-16 album?

 

_______________________________________________________________________-

 

ZA ONE KOJI SU PITALI DVD IZLAZI U MARTU A NOVI ALBUM U AVGUSTU (tako pise na sajtu)

Malo moramo da se strpimo.

Edited by black_totem213

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zamisli ovakvu majicu

icon_twisted.gif  icon_twisted.gif  icon_twisted.gif

 

M-16user posted image

 

Inace drac da li sam ti dao M-16 album?

 

_______________________________________________________________________-

 

ZA ONE KOJI SU PITALI DVD IZLAZI U MARTU A NOVI ALBUM U AVGUSTU (tako pise na sajtu)

Malo moramo da se strpimo.

ne,

 

dao si mi sve do Code Red

 

------------------------------------------------------------

nabavio sam wallpaper In Sing Of Evil,

pa da odemo u vrabac da istampamo majce icon_twisted.gif

Edited by drac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ако нажете на правом месту, можете да нађете диги-пак верзију са бонус диском за не више од 8 евра.

Trudimo se ovde u SCG nema nista pa cak ni obicna majica Sodoma.

 

Jedan od jacih Thrash metal bendova (Sodom) I obidjes ceo Bg nemaju nista mozes samo naci mp3

 

Sta znam izgleda da je problem u tome sto ljudi kasnije pocinju da slusaju Sodom

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest 10 dinara

Da stvarno nema nigde Sodom majce da sa kupe....

 

 

 

Sodom je jedan od retkih "poznatih" poznatih bandova koji se nije prodao i promenio muziku vec idalje odlucnu przi...

 

Omiljeni albumi su mi naravno Agent Orange,Obsessed By Cruelty i Till Death Do Us Unite a pesme:Agent Orange,Ausgbombt,Fuck The Police,The Saw Is The Law,Frozen Screams itd itd...

Angelripper je legenda metal zvuka da se ja pitam njegov kip bi stajao na trgu svakog glavnog grada.....

Da li je neko slusao Onkel Tom i da li zna kako to moze da se nabavi??????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da stvarno nema nigde Sodom majce da sa kupe....

 

 

 

Sodom je jedan od retkih "poznatih" poznatih bandova koji se nije prodao i promenio muziku vec idalje odlucnu przi...

 

Omiljeni albumi su mi naravno Agent Orange,Obsessed By Cruelty i Till Death Do Us Unite a pesme:Agent Orange,Ausgbombt,Fuck The Police,The Saw Is The Law,Frozen Screams itd itd...

Angelripper je legenda metal zvuka da se ja pitam njegov kip bi stajao na trgu svakog glavnog grada.....

Da li je neko slusao Onkel Tom i da li zna kako to moze da se nabavi??????

Sve sto si rekao imas pravo, drage volje bi ti pomogao, ali ja ni njihov poster u bg-u ne mogu da nadjem.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trudimo se ovde u SCG nema nista pa cak ni obicna majica Sodoma.

 

Jedan od jacih Thrash metal bendova (Sodom) I obidjes ceo Bg nemaju nista mozes samo naci mp3

 

Sta znam izgleda da je problem u tome sto ljudi kasnije pocinju da slusaju Sodom

Ја сам једино у Мордору видео нешто мало од њих, мислим да је у питању био "In The Sign Of Evil", а био је и овај "M-16" о ком сам причао у Тржном центру "Славија", али је кошта 15-так евра. Ако неко баш буде хтео, ја ускоро шаљем неке паре за Немачку, а не мора да се плаћа поштарина јер самвећ раније нешто слао. Погледајте на сајту www.hellinorecords.com и уверите се и сами.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Da stvarno nema nigde Sodom majce da sa kupe....

 

 

 

Sodom je  jedan od  retkih "poznatih" poznatih bandova koji se nije prodao i promenio muziku vec  idalje odlucnu przi...

 

Omiljeni albumi su mi naravno Agent Orange,Obsessed By Cruelty i Till Death Do Us Unite a pesme:Agent Orange,Ausgbombt,Fuck The Police,The Saw Is The Law,Frozen Screams itd itd...

Angelripper je legenda metal zvuka da se ja pitam njegov kip bi stajao na trgu svakog glavnog grada.....

Da li je neko slusao Onkel Tom i da li zna kako to moze da se nabavi??????

Ја и дан данас жалим,био сам у Бугарској на екскурзији и видео сам неколико Содом мајци међутим у свој тој пијаној атмосвери само сам размшљао о алкохолу и гледао да уштекам паре за што више алкохола,ни на крај памеti ми није било да ми је то ретка прилика да набавим мајцу...мислим да ми ујка Том не би замерио,али ипак SODOM RULES!!!! icon_rockdevil.gif

Edited by Pharmaceut

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја и дан данас жалим,био сам у Бугарској на екскурзији и видео сам неколико Содом мајци међутим у свој тој пијаној атмосвери само сам размшљао о алкохолу и гледао да уштекам паре за што више алкохола,ни на крај памеti ми није било да ми је то ретка прилика да набавим мајцу...мислим да ми ујка Том не би замерио,али ипак SODOM RULES!!!! icon_rockdevil.gif

Greska, volim i ja alkohol ali bi sigurno odvojio novac za majicu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest 10 dinara

Ja bi prvo kupio majicu a onda bi se kajao sto sam je kupio jer bih potrosio sve ostale pare na alkohol i hteo bih jos ali ne bih imao kinte. icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...