Jump to content

Bloodbound


GolluM

Recommended Posts

Ne seri da ima 39. Ja mislio 32-33 maximum. E bash me zanima jel rekao nekome (ikada) svoje pravo ime, koliko sam na netu iskopao, to je poprilicno nepoznat podatak, svuda se predstavlja kao Urban breed. I to sa malim b.

Da, 'ladno ima 39.

Ni ja nisam mogla da verujem.

Izgleda bar 7-8 godina mladje, a moze mi tata biti.

 

 

Al' stvarno je jako cool lik.

:rockdevil::wub:

Edited by NatashaNS

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne pricaj gluposti.

mozda su tebe zlostavljali u skoli

 

pa mozda, a mozda i nisu :)

poenta je da neke stvari jednostavno izgledaju smesno, cak je i vecina ljudi koja slusa hammerfall rekla da je Oscarovo oblacenje retardirano, a ako ti spadas u one koji se loze na kozne pantalone (crvene) zabole me tuki, tvoj problem.

Forum je mesto gde ja mogu da prozivam stil pevaca/muzicara pogotovo u situacijam gde je to poprilicno objektivno (kao u ovom slucaju), a ne da ti mene pitas da'l su mene zlostavljali :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa mozda, a mozda i nisu :)

poenta je da neke stvari jednostavno izgledaju smesno, cak je i vecina ljudi koja slusa hammerfall rekla da je Oscarovo oblacenje retardirano, a ako ti spadas u one koji se loze na kozne pantalone (crvene) zabole me tuki, tvoj problem.

Forum je mesto gde ja mogu da prozivam stil pevaca/muzicara pogotovo u situacijam gde je to poprilicno objektivno (kao u ovom slucaju), a ne da ti mene pitas da'l su mene zlostavljali :)

Dobro, pazi, nije da je sad to neka savrsena kombinacija, al' nije ni sad toliko losa da najbolje da ga ispljujemo onako posteno za svagda. :da:

 

Ja kad kazem da mi se svidja Tonyjeva (pevac Sonate) kombinacija, ne valja (nekome sa foruma nije to valjalo), kad kazem da Oscarovo nije najgore i da ima MNOOGO gorih kombinacija, opet ne valja.

 

Evo, je l' vam se svidjaju Joacimove kombinacije?

Mislim da tu stvarno nema na cega da se prigovori.

Je l' neko video ona cudesa sto je imao na nogama? :)

Kako mocno izgleda u tome. Covek se uvek obuce bas onako kako mu stoji.

 

A Oscaru najbolje stoje kozne pantalone jer su uz telo.

Zamisli da on obuce neke sire pantalone? :)

U jednu nogavicu bi mogle 2 noge da mu stanu jer je mrsav (dobro, ne moraju biti toliko siroke; mada, to i nisu siroke pantalone, nego su njegove noge uzane :) ).

Tako da... Bolje da ostane kod koznih pantalona (e sad, koja je boja u pitanju, to je nesto o cemu odlucuje ne znam ko; bolje crvene, nego drecavo zelene). :da:

 

 

 

No, da ne bude off-topic, Urbanova kombinacija mi se isto jako svidja (kao i Joacimova).

'Ladno je dao ono cudo sa kaisa (ne znam kako to da nazovem; mozda postoji rec za to, al' sam je ja zaboravila i ne mogu da je se setim ovog trenutka :) ) nekom liku sto je bio tamo sa nama posle kocnerta ispred SKC-a.

Edited by NatashaNS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao prvo, nije klovnovsko oblacenje :exclaim: , a kao drugo, sta te briga sta ja radim u zivotu.

Samo sam napisala malo duzi text o tome ko se kako oblaci da bi objasnila neke stvari.

 

I ti pises neke dugacke postove koji ponekad/cesto/kakogod nemaju smisla, pa nista.

Ljudi fino preskoce ako ih ne zanima.

Ne moras ti citati moje dugacke postove ako neces... Veliki.

 

 

Edit: Ako imas nesto protiv mene, i ako hoces to da mi saopstis, mozes mi poslati poruku, al' uostalom, sto bi se uopste cimao oko toga i trosio vreme na gluposti, tako da... Vratimo se na temu o BloodBound-u.

 

 

I da, nisam ja ni prva ni poslednja koje je napisala, po tvom misljenju, besmislen (mozda i jeste, al' dobro, nije smak sveta zbog toga; samo sam objasnila neke (ne)bitne stvari) dugacak post.

Edited by NatashaNS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odslusao novi album. Nije to to. Prosto, nesto mi fali. Jebem li ga sta?

A taman sam se nadao da ce mi legne kao prase u baru...

Moram da lutam netom i da odslusam deset nahvaljenih albuma da bih shvatio da mi samo jedan pasuje. Dal jos neko praktikuje slican metod i sa kakvim uspehom?

 

I, aman, idite na forum http://forum.mtsmondo.com/index.php?showforum=34 ako vas to interesuje za raspravu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram da lutam netom i da odslusam deset nahvaljenih albuma da bih shvatio da mi samo jedan pasuje. Dal jos neko praktikuje slican metod i sa kakvim uspehom?

 

To je to, ne znam nikakav drugaciji metod... Bukvalno od 10 albuma koje skinem nedeljno, 1 vredi narezati i cuvati...

Mada ne zalim se, samo se setim dial-upa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sve albume koje skinem čuvam, ali zato ne skidam nasumice, već prvo overim snimke na youtube, pogledam neku recenziju i slično. A i usredsređen sam na određene varijante zvuka koji volim da slušam, pa mi nije problem. I to uglavnom skidam stare stvari, osim kada se pojavi novi album nekog od značajnijih bendova.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa mozda, a mozda i nisu :)

poenta je da neke stvari jednostavno izgledaju smesno, cak je i vecina ljudi koja slusa hammerfall rekla da je Oscarovo oblacenje retardirano

 

 

ako je njemu tako banja zabole njega tuki sta ljudi misle o njegovom oblacenju

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa naravno da ga zabole, i on ce nastaviti da ih nosi :)

poenta je da se ovde neki zgrazavaju kako metal pevac moze da izadje i odrzi koncert u sportskom dresu...

u svakom slucaju o ukusima..., tako da jebes raspravu, ne vodi nigde :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

poenta je da se ovde neki zgrazavaju kako metal pevac moze da izadje i odrzi koncert u sportskom dresu...

u svakom slucaju o ukusima..., tako da jebes raspravu, ne vodi nigde :pivopije:

Da, slažem se da o ukusima ne treba raspravljati, al kad već pominjemo metalce u sportskim dresovima, niko se ne buni kad recimo Mike Portnoy svira u tome, lik ima ko zna koliko dresova (košarkaških, čini mi se i NFL i NHL i čuveni custom dres Metropolis) i često svira u njima! Istina je da na svakom piše njegovo ime tj. prezime, al dres je dres. U svakom slučaju ne vidim zašto bi to nekom kao smetalo... možda nije baš tr00 metal outfit, ali opet...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa naravno da ga zabole, i on ce nastaviti da ih nosi :)

poenta je da se ovde neki zgrazavaju kako metal pevac moze da izadje i odrzi koncert u sportskom dresu...

u svakom slucaju o ukusima..., tako da jebes raspravu, ne vodi nigde :pivopije:

 

 

pa da nije vrijedna rasprava oko toga zna se sta je sta :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seljak :D

 

Meni je njihov nastup bio super, s obzirom da su svirali samo 5 pesama. Nosferatu i Book of the Dead - ja skacem i dernjam se a ljudi me gledaju popreko, u fazonu "kako znas ove pesme majke ti???"

 

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iza nas su bili neki likovi, jedva su znali i par pesama Sabatona a kamoli Bladbaund, i josh kad su culi kao pricamo da cemo posle Sabatona nazad tj da necemo ostati na ogradi za HF kao WTF :)))

 

Ma i to oblacenje je go kurac, mislim meni je Uraban bio do jaja u onom dresu, al bolja mu ona jakna u kojoj je blejao posle. A Oscara ja misim van stejdza ili eventualno nekog spota / DVDa i tako to, na ulici mislim da nikad necete videti tako obucenog. Najjaci je meni bio kad sam ih sreo na ulici ono fazon 3/4 pantalone i neke obicne patike i majce :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ko ima grozan stil oblacenja...to su vala me(n)talci !! Tako da je vrlo lepo videti nekog cupavog na +30 u bermudama i cool majicici ... a ne zapakovan u martinke i crninu ... kako samo ne dobiju slog !?

 

Btw...mozemo sada malo pricati i o Bladbaundu !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...