Jump to content

Bloodbound


GolluM

Recommended Posts

haha bas sam pomislio slusajuci album kako neke pesme uzasno lice na stari Edguy stil.

Recimo pocetak Together we Fight i ja istog momenta dobijem zelju da pustim Edguy - Hymn.

A necu ni da kazem na koga me podseca pevac :haha:

 

Ps. za sad mi se najvise svidja The Ones We Left Behind

Edited by DBrave

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skida se, hvala za link.

 

Meni su OK prva dva albuma, mada sam ih više gotivio pre dve godine. Onda se pojavio Tabula rasa koji mi je generalno zanimljiviji, zbog čega moram priznati da nisam previše srećan činjenicom da se ''vraćaju korenima''. Ali ne sumnjam da će biti par cool pesmica. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Hvala za link, skinuo sam album upravo. Moram odmah da kažem da mi je drago da su se vratili svom prvobitnom stilu jer je i meni Nosferatu omiljeni album tj. ja ovaj bend verovatno ne bih ni slušao da sam prvo čuo neki od preostala dva albuma. A što se tiče Unholy Cross-a, na prvo slušanje mi je ok, ni jedna pesma mi nije nešto posebno „iskočila“, ali dobar je album. Vrteće se to ovih dana... :rockdevil:

 

Inače, nisam duže vreme posećivao temu i vidim da sam prilično van tokova, pošto sam tek sad saznao da je Urban opet otišao, tj. da je ovog puta izbačen, jelte... Šteta, na Nosferatu je odlično odradio posao i ako se već vraćaju tom stilu, greo'ta što nisu i njega zadržali, ali očigledno je postojao sukob mišljenja, pa i nisu mogli da nastave zajedno. Šteta, jbg, ali šta je – tu je, bar je izvesni Patrik Johansson dobro otpevao novi album. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Na ovom novom da su malo happier refreni, Chris Bay bi izvrsio sintezu sa njima.

 

Klisei se toliko prelivaju, da me cudi da niko nije udavljen za vreme snimanja albuma.

 

Ne znam sta pre nervira, dosadna imena pesama ili dosadni tekstovi. Mozda ipak tekstovi, tj konkretno refreni, jer se oni vrte i vrte i vrte... Bang your head, united we stand, tonight we fight, never will surrender, set me free... Ja znam da je power/heavy godina do sada malo suvija, ali zasto bi ovo nekome privuklo paznju na visa slusanja, ne znam... Dosada.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

Swedish melodic metallers BLOODBOUND have completed mixing their fifth full-length CD with producer Jonas Kjellgren (SCAR SYMMETRY, SONIC SYNDICATE, HYPOCRISY, CENTINEX, CARNAL FORGE). According to the band, "This is BY FAR the best album we've done!"

 

During the mixing sessions for the new BLOODBOUND CD, "the SABATON boys dropped by and they liked what they heard," according to BLOODBOUND.

 

A short video clip from the studio can be seen at this location.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...