Jump to content

Najbolji metal omoti


White Man

Recommended Posts

Каква је бре ово глупост?

 

Meni se svidja i album govori o zivotu i smrti i unutrasnjoj vatri u coveku. :rolleyes:

 

Evo josh hitova od mene:

BTE_outside-hr.jpg

BTE_inside-hr.jpg

BTE_tray-hr.jpg

 

Ovo je sve jedna ista grupa ovo prvo je cover , drugo inlay a trece back cover. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@RNA: Jao jeste, "Know Your Enemy" je ipak najjači Laazin omot. A strava je ova fora sa Švarcijem koji uništava sve oko sebe mikrofonom. :)

 

@Lunar: E oba omota su odlična, i Gojira i Before Their Eyes. Nikada ih nisam slušao, ali po izgledu rekao bih da je neki post rock u pitanju, a?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Lunar: E oba omota su odlična, i Gojira i Before Their Eyes. Nikada ih nisam slušao, ali po izgledu rekao bih da je neki post rock u pitanju, a?

Ne vec progresiv death metal. Sa uticajem thrasha.

http://en.wikipedia.org/wiki/Gojira_%28band%29 , ako ces da ih skidas kreni od poslednjeg(From Mars to Sirius) koji je fantastican album.

 

Najstrasniji In Flames ripoff.

Ne, nego radio ih je isti umetnik. Evo ovde imate njegovu stranu pa pogledajte sva njegova dela, inace bash sada je zavrsio Please God Save US , knjigu zajedno sa Ken Smithom. Inache knjiga ima bezobrazno dobre ilustracije.

 

Link: http://www.derekhess.com/

 

Inace ajde josh malo njegovih dela(Behinde Crimson Eyes):

BCEcover.jpg

bceback.jpg

bceinside.jpg

 

Inace evo link kako izgleda In Flames booklet:

http://www.derekhess.com/images/upload/16/...amesinsides.jpg

 

Meni je cela soba oblepljena njegovim i Alex Grayovim radovima. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj Hellish Crossfire je bzvz, btw imam disk i ceo buklet je takav, meni to bas gadno ali ide uz mjuzu sto jes jes.

 

edit - svi Maniac Butcher su kult, ali ovaj je naj :)

 

maniacbutcher-cvr.gif

 

 

koji su to cut i pasteovi...verovatno su radili na kompu po firmama gde rade, tipa na pauzi za klopu...dok direktor bleji negde. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au, koliko je ovo loše. Dozvolite da vas podsetim da je naziv teme NAJBOLJI metal omoti. :)

 

da se i ja ubacim :

 

 

117138.jpg

 

by ken kelly

 

Odličan! I za novi album je isto strava, totalni Conan worship! Ma Ken Kelly je legenda, kapiram da, kad je pre hiljadu godina crtao nije ni pomišljao da će jednog dana njegovi radovi završiti kao omoti za albume epic doom metal benda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Black Witchery je meni simpa, radio ga Moyen... mada, njemu je sve na isti fazon.

 

Vlado, jel kod tebe zavrsi Gates of slumber promo?

 

o,jea. dobar je album. svidja mi se. ja sam njega trazio još ranije, nego kad mi ke Marko poslednji put da promose, medju njima bio i gates of slumber. baš je onako neki cirith ungol/ rani saint vitus šmek. old school. :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...