Jump to content

Najbolji metal omoti


White Man

Recommended Posts

Nisam ni rekao da mi se svidja, niti sam ga postavio ovde, ali svakako je bolji od ova dva Haosova, a i nekih drugih na temi. Prošetaj malo po temi, pa onda slobodno popljuj (ili pak pohvali) omote koje sam postavljao :)

sečem se i ja na symphony x, pa mi svakako neće smetati da priznam da su im omoti mahom preružni :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, pa nije uopšte u tome poenta, ma koliko neki bend voleo uvek ću kritikovati omot (ako je loš), nebitno da li mi se i sam album muzički svidja, čak mislim da ne postoji bend koji u svojoj diskografiji nema bar nekoliko (opet, po meni) loših, ružnih omota.

 

Konkretno MDB po meni nema nijedan baš vrhunski omot, uglavnom su osrednji ili pak užasni (angel.., like gods..,dreadful..), a ovaj danas pomenuti mi je nešto izmedju, nit smrdi, nit miriše. Ali logo benda mi je uvek bio odličan, i smetalo mi kad su ga jedno vreme ignorisali.

 

Treba stvarno biti poprilicno slep pa reci za ovaj Ghost omot da je los.

 

sjajna oba Haosova omota, Ghost-ov je prelud sa detaljima

 

 

Taj Ghost-ov ako je imao za cilj da uplaši nekog osmogodišnjaka, mislim da je i u tome omanuo. Deluje kao parodija na neke kultne omote iz devedesetih. Ako je išta uspeo, a to je da proporcionalno opravda (ne)kvalitet samog benda.

 

Ovog izmučenog psa ne bih ni komentarisao.. tuga, ne znam ni koji bend je u pitanju, možda i bolje..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj Ghost-ov ako je imao za cilj da uplaši nekog osmogodišnjaka, mislim da je i u tome omanuo.

 

ovo je 99% metal omota :haha: Ghost su zezanje, parodija, omaz horor plakatima i metal omotima (ovde Bestial Devastation), it's not that deep fam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali čemu to, dodjavola, ako mi je do zajebancije, smeha, pre ću pustiti ovako nešto

 

 

 

ili još bolje neku komendiju na tv-u

 

A ovo za 99% baš nisi u pravu, to što neki albumi izgledaju zlokobno, bolesno, džavolski, ne znači da su infantilni, pa šta bi ti stavio na albume slejera, imolejšna, etc. etc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

ovo je 99% metal omota :haha: Ghost su zezanje, parodija, omaz horor plakatima i metal omotima (ovde Bestial Devastation), it's not that deep fam

 

Vid stvarno, nisam uspeo to odmah da primetim od jebene gomiletine kiča kojom je popunjen sav prostor koji je bio prazan na BD :haha:

 

E jeste mi estete svi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

1548390817-sschmuk.jpg

Fucking Hostile / I Believe in Violence (неке швабе, треш метал, 2018. година, први пут чуо за њих кад сам налетио на ово чудо на неком сајту за крађу музике)

Јебем ли га, плашим се послушати албум да се не разочарам, пошто је омот један од најбољих икад...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...