Jump to content

Kamelot


Telcontar

Recommended Posts

Solitaire

Rule the World

When the Lights Are Down

Soul Society

Descent of the Archangel

Center of the Universe

Abandoned

The Human Stain

Instrumental (with short bass and keys solos) / Drum Solo

The Fourth Legacy

The Haunting

EdenEcho

Keyboard Solo

Forever

----

Ghost Opera

Love You to Death

Karma

----

March of Mephisto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe, pozdrav (bivsi) zemljak :pivopije: Kad si se vratio u SKC hitnim poslom ;) mi smo jos malo cekali, pa shvatili da je krajnje vreme da hvatamo prevoz i magla...Ja sam jedva gledao od umora, a sebe nisam razumeo sta pricam koliko mi je stradao glas od urlanja...

 

Jadan vozac busa, ko zna u kakvoj je nedodjiji zaglavio :):):)

pa de si brate jbt ja otiso da soram vracam se tebe nema ni ortaka onog... posle je neki lik uzeo da objasnjava kako da izadje na auto put, valjda se nije zagubio! kako ste putovali? :D

 

Hmm, pa ti si onda stajao iza mene :) Ona što te pitala je li to tvoje dole na podu kod nogu, ako se sjećaš, a to tvoj ranac bio :)

jaooo neznam gde mi je glava sada ne secam se :confused: al cu se setiti :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas, dok sam slusao album Fourth Legacy, razmisljao sam o tome kako bi isti zvucao da je na njemu pevao Mark Vanderbildt. I tada mi je palo na pamet da ja u stvari nemam pojma sta se desilo sa tim likon nakon sto je napustio bend (kao ni zasto je napustio).

 

Malo sam pogledao po netu ali posto nisam mogao da nadjem neku opsirniju biografiju, batalio sam.

 

Ima li nekog ovde ko malo bolje poznaje rane radove Kamelot-a od mene, da moze da mi (nama) pojasni ovu temu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas, dok sam slusao album Fourth Legacy, razmisljao sam o tome kako bi isti zvucao da je na njemu pevao Mark Vanderbildt. I tada mi je palo na pamet da ja u stvari nemam pojma sta se desilo sa tim likon nakon sto je napustio bend (kao ni zasto je napustio).

 

Malo sam pogledao po netu ali posto nisam mogao da nadjem neku opsirniju biografiju, batalio sam.

 

Ima li nekog ovde ko malo bolje poznaje rane radove Kamelot-a od mene, da moze da mi (nama) pojasni ovu temu?

 

i mene ovo bas zanima

Share this post


Link to post
Share on other sites

O tom coveku se skoro ništa ne moze saznati.

Postoji čak trač da je on ustvari Midnight.

http://en.wikipedia.org/wiki/Mark_Vanderbilt

Mark nije Midnight (da ne bi bilo konfuzije),mrtav (valjda) nije,ali se ne bavi muzikom.

Koliko ja znam,on je sam otisao iz Kamelota zbog licnih (porodicnih) problema,i to je to.

Edited by *Nienna*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaoj, evo sad ja trazim po netu, ali o tom coveku zaista nista nema, prakticno nikakvih podataka, osim da je bio vokalista Kamelota u tom periodu. Ovakvi podaci me navode da posmislim na ono najgore- da li je on uopste medju zivima?

 

To je i meni palo na pamet. Zar je moguce da na netu ne moze nista da se nadje o coveku koji je snimio 2 albuma i bio originalni pevaca jednog veoma poznatog benda?!

Mislim da cu stvarno postaviti isto pitanje na Kamelot forumu, da vidim sta ce tamo odgovoriti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakvi retardi!!! A ovaj Shiblja je ultra mega giga slepac! Zbog ovakvih likova se ponekad stidim zbog toga sto slusam ovu muziku :(

 

E moj rode ... a zašto je čovek slepac? Poznaješ ga? Mogu samo da ti kažem da ej momak natprosečno inteligentan, kulturan i čovek širokih vidika, studira programiranje na RAF-u i jako je dobar u onome što radi. Jedno od najpošteniih i najneiskvarenijih bića koje sam sreo ...

 

I da, moj jako dobar drug i prijatelj

 

e sad ... ako ti ne možeš da skontaš da su se momci malo zezali, traži kvar na sebi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...